Jolly Joker Sahnesinde Bu Hafta - Son Dakika

Jolly Joker Sahnesinde Bu Hafta

29.10.2012 15:55
Jolly Joker Sahnesinde Bu Hafta, System.String[]

''Hep beraber müziğin nabzını tutuyoruz''

30 Ekim Salı - Engin Gürkey ile 12. Perküsyon Buluşmaları

Perküsyon sanatçısı, eğitmeni ve besteci Engin Gürkey, yetiştirdiği müzisyenlerle birlikte başta Türk perküsyonları olmak üzere farklı kültürlere ait vurmalı çalgı ve ritimleri Engin Gürkey Vurmalı Çalgılar Topluluğu ile müzikseverlere sunuyor.

Günümüzde yurtiçi ve yurt dışında bir çok festival ve konser çalışmalarını sürdürmekte olan sanatçının, 2005-2012 yılları arasında"World Of Percussion" ,"Gül Dede" ve "Nabız "isimli albümleri yayınlanmıştır.

Hep Beraber Müziğin Nabzını Tutuyoruz

Engin Gürkey Perküsyon topluluğunun konserinden sonra sahne Gürkey Perküsyon Atölyesi kursiyerlerinin performansları ile devam edecek. Dinleyenlerin de sahneye çıkabileceği konser bol ritimli geçecek!

31 Ekim Çarşamba İskender Paydaş

Başarılı müzisyen İskender Paydaş, "Zamansız Şarkılar" ile Jolly Joker İstanbul'da.

"Zamansız Şarkılar", sanatçının, müzik yolculuğuna başladığı yıllardan bu yana besteci ve aranjör olarak imza attığı "Bu Aşk Fazla Sana", "Batsın Bu Dünya", "Kar Beyaz", "Tavla" gibi en bilindik şarkılarını alışılan formlarının dışında yeniden aranje ederek geleceğin sound'unu yakaladığı bir albüm oldu. Batı sound'unun içine yerleştirdiği doğu motiflerinin dengesindeki uyum ile son yılların en dikkat çekici çalışması olan "Zamansız Şarkılar" ünlü müzisyenin dillerden düşmeyen şarkılarının yanı sıra; "Dr.", "Yeni Aşk" ve "Nasıl Yani" gibi yepyeni hitlere uzanan etkili repertuvarından oluşuyor.

1 Kasım Perşembe : ANNEKE VAN GİERSBERGEN

The Gathering'den tanıdığımız Anneke van Giesbergen Jolly Joker İstanbul'da.

Hollandalı sanatçı Anneke van Giersbergen, Hollanda ile Türkiye'nin diplomatik ilişkilerinin 400. yılı kutlamaları kapsamında, Hollanda Büyükelçiliği'nin desteği ve Easternbull Entertainment organizasyonu ile 1 Kasım Perşembe gecesi Jolly Joker İstanbul'da sevenleriyle buluşuyor.

Kendi albümleri dışında Within Temptation (Black Symphony, 2008), Devin Townsend (Addicted, 2009) ve Anathema (Falling Deeper, 2011) gibi sanatçıların albümlerinde konuk olarak yer alan Anneke van Giersbergen son 4 yılını dünya çapında turnelerle geçirdi.

2 Kasım Cuma : FETTAH CAN

Bugüne dek pek çok hit olmuş parçanın bestecisi olarak tanıdığımız Fettah Can, Jolly Joker sahnesinde olacak. Yorumculuğu ile de beğeni toplayan pop müziğin sevilen ismi Fettah Can çok özel bir konserle İstanbullu sevenleriyle buluşacak. Can'ın imzasını taşıyan hit olmuş pek çok şarkı Jolly Joker İstanbul'da yankılanacak.

3 Kasım Cumartesi : YAŞAR

Sevilen şarkıların mimarı Yaşar İstanbullu dinleyicileri ile Jolly Joker'de buluşuyor. Bugüne dek pek çok albümüyle güzel şarkıları müzikseverlerle buluşturan Yaşar, Jolly Joker İstanbul'da sahneye çıkacak.

Kasım Konserleri: Jay Jay Johanson, Anneke Van Giersbergen, Uriah Heep, Jeff Loomis, Moğollar, Yeni Türkü, Yaşar, Fettah Can, Gripin, Pilli Bebek, Cem Adrian, Mehmet Erdem, Sattas, Murat Aziret, Oğuzhan Uğur Jolly Joker İstanbul sahnesinde..

Jolly Joker Sahnesinde Bu Hafta

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Jolly Joker Sahnesinde Bu Hafta - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Babasının silahla yaraladığı kişiyi, 42 gün sonra bıçakladı 08:37 Babasının silahla yaraladığı kişiyi, 42 gün sonra bıçakladı Camdaki Kız 08:25 Camdaki Kız "Hayri" yeni bölüm fragmanında görüldü Validebağ Korusu'na iş makineleri girdi, gönüllülerle görevliler arasında arbede yaşandı 08:21 Validebağ Korusu'na iş makineleri girdi, gönüllülerle görevliler arasında arbede yaşandı
Bakan Muş'tan sıfır otomobillerde 07:16 Bakan Muş'tan sıfır otomobillerde "stokçuluk" iddialarına cevap: Fırsatçılık yapanlara asla müsaade etmeyeceğiz Müge Anlı'nın sır gibi sakladığı 19 yaşındaki kızı ortaya çıktı 23:53 Müge Anlı'nın sır gibi sakladığı 19 yaşındaki kızı ortaya çıktı ABD'deki Türkevi açılışında ilginç anlar! Ali Erbaş'ın duasına BM sekreteri Guterres de el açtı 22:25 ABD'deki Türkevi açılışında ilginç anlar! Ali Erbaş'ın duasına BM sekreteri Guterres de el açtı
Amirleri her şeyi kaydetti! Soygun ihbarına gitmesi gereken polisler, ekip otosunda cinsel ilişkiye girdi 21:04 Amirleri her şeyi kaydetti! Soygun ihbarına gitmesi gereken polisler, ekip otosunda cinsel ilişkiye girdi TEKNOFEST'te gövde gösterisi! Selçuk Bayraktar 20:50 TEKNOFEST'te gövde gösterisi! Selçuk Bayraktar "Dünyada bir ilk" diyerek paylaştı
Advertisement