Son Dakika Haberleri: Kağıt Toplayan Genç Adam, Açlık ve Yorgunluktan Bayıldı

Kağıt Toplayan Genç Adam, Açlık ve Yorgunluktan Bayıldı

3 ay önce

Balıkesir'de kağıt yüklü el arabasını çeken genç adam, bir anda yere düştü. Vatandaşların yardımı ile kendine gelen genç, aç ve yorgun olduğunu söyledi.

Balıkesir'in Bandırma ilçesinde kağıt toplayan 17 yaşındaki Burak G., el arabasını çekerken bir anda yere yığıldı. Çevredeki vatandaşların yardımı ile kendine gelen genç adam, ambulans istemediğin belirterek aç ve yorgun olduğunu söyledi.

GENÇ ADAM, EL ARABASINI ÇEKERKEN YERE YIĞILDI

Cadde üzerinde topladığı kağıt yüklü el arabasını çeken Burak G., bir anda yere düştü. Bayılan gencin yardımına yakınında bulunan Bandırma Gazeteciler Cemiyeti Başkan Yardımcısı Ozan Ertuğrul koştu. Kendine gelen Burak G., ambulans istemediğini belirterek, aç ve yorgun olduğunu, su içmek istediğini söyledi. 2 kardeşiyle birlikte bir barakada kaldığını söyleyen gence, çarşı esnafı da börek ve su ikram etti. Karnını doyurup suyunu içen Burak G., bir süre dinlendikten sonra kağıt toplama işine devam etmek için tekrar yola koyuldu.


YORUMLAR


1'e 5 Veren Romonoz Koyunları Sayesinde Paraya Para Demiyor Ankara Kalecik Belediye Başkanı Filiz Ulusoy'un Evi Kurşunlandı

3 Çocuk Annesi Kadın, 61 Yaşındaki Yasak Aşkının Kurbanı Oldu