Kamalak, Turhal İlçesinde Şehit Ailelerine Ziyarette Bulundu - Son Dakika

Kamalak, Turhal İlçesinde Şehit Ailelerine Ziyarette Bulundu

09.10.2015 19:10

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Mustafa Kamalak'ın Şehit Yasin Gencer'in babaevini ziyareti,- Şehit Ufku Demirel'in babaevini ziyareti, Saadet Partisi Genel Başkanı Kamalak Tokat'ta- Kamalak, Turhal ilçesinde şehit ailelerine ziyarette bulundu Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, Tokat'ın Turhal ilçesinde şehit ailelerini ziyaret etti.

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Mustafa Kamalak'ın Şehit Yasin Gencer'in babaevini ziyareti,- Şehit Ufku Demirel'in babaevini ziyareti, Saadet Partisi Genel Başkanı Kamalak Tokat'ta- Kamalak, Turhal ilçesinde şehit ailelerine ziyarette bulundu Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, Tokat'ın Turhal ilçesinde şehit ailelerini ziyaret etti.Kamalak, beraberindeki partililerle Hakkari'nin Yüksekova ilçesi Dağlıca bölgesinde teröristler tarafından yapılan saldırıda şehit olan Uzman Çavuş Yasin Gencer'in babaevine ziyarette bulundu. Kamalak'ı şehidin babası Ali Gencer karşıladı.Baba Gencer'e başsağlığı dileyen Mustafa Kamalak, "Tüm aile fertlerinin acısını paylaşmak için geldik. Rabbim cümlemizi Peygamberimizin sancağı altında buluştursun inşallah" ifadelerini kullandı.Kamalak, daha sonra Osmaniye'nin Hasanbeyli ilçesinde terör örgütü PKK mensuplarınca düzenlenen silahlı saldırıda şehit olan Uzman Çavuş Ufku Demirel'in babaevini de ziyaret ederek, şehidin babası Cemal ve ağabeyi Ufuk Demirel'e başsağlığı diledi.Kendisinin de 30 yaşlarında kardeşini kaybettiğini dile getiren Kamalak, "Allah sabırlar versin. Acınızı yürekten paylaşıyorum. Bilirim o acıyı ben. Ben de 30 yaşlarında kardeşimi kaybettim. Allah, yüce Rabbimiz cennetinde buluştursun bizleri" dedi.

Kamalak, Turhal İlçesinde Şehit Ailelerine Ziyarette Bulundu
Kamalak, Turhal İlçesinde Şehit Ailelerine Ziyarette Bulundu
Kamalak, Turhal İlçesinde Şehit Ailelerine Ziyarette Bulundu
Kamalak, Turhal İlçesinde Şehit Ailelerine Ziyarette Bulundu

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Kamalak, Turhal İlçesinde Şehit Ailelerine Ziyarette Bulundu - Son Dakika


Son Dakika

O Ses Türkiye Rap'in merak edilen ilk fragmanı yayınlandı Tarım ve Orman Bakanlığı: Bakanlığın, İBB'nin mobil büfeler ile ekmek satışını yasaklayan talimatı yoktur Prof. Dr. Hakan Oğuztürk: Aşı yaptıranlar hemen ertesi gün kısıtlamalardan muaf edilmemeli, en az 40 günlük bir süreç olabilir Tarım ve Orman Bakanlığı'ndan İBB'nin mobil ekmek büfelerine yasak Marketten dönen çift kurşuna dizildi! Camdan bakan çocuk anne ve babasının cansız bedenini gördü Mansur Yavaş'tan Ankara'da yaşayan EYT'lilere müjde: GSS primlerini ödemeye başlıyoruz Trump'ın Biden'a bıraktığı mektubun içeriği basına sızdı: Joe biliyorsun ben kazandım İbo Show'un 10. bölüm fragmanı yayınlandı! 15 yıldır İbrahim Tatlıses ile küs olan Ebru Yaşar programa geliyor