Kamu-Sen Adıyaman Şube Başkanı Değişti - Son Dakika

Kamu-Sen Adıyaman Şube Başkanı Değişti

23.07.2016 17:28
Kamu-Sen Adıyaman Şube Başkanı Değişti, System.String[]

Türk Sağlık-Sen Adıyaman Şube Başkanı Nejdet İrfan Tokur, Kamu-Sen İl Temsilcisi olarak atandı.

Türk Sağlık-Sen Adıyaman Şube Başkanı Nejdet İrfan Tokur, Kamu-Sen İl Temsilcisi olarak atandı.

Kamu-Sen Genel Merkezi tarafından Kamu-Sen Adıyaman il temsilciliği görevine getirilen Türk Sağlık-Sen Şube Başkanı Nejdet İrfan Tokur, görevi Türk Eğitim-Sen Şube Başkanı Şemsettin Ağar'dan devraldı.

Her yıl Haziran ayında şube başkanları arasında yapılan seçimle Kamu-Sen İl Temsilcisi belirleniyor. Bu yıl yapılan seçimle tek aday olarak Türk Sağlık-Sen Şube Başkanı Nejdet İrfan Tokur bayrağı devraldı.

Nejdet İrfan Tokur, Türkiye Kamu-Sen kuruluşundan bu yana çalışan, yol gösteren, hak ettiği konusunda hiç taviz vermeyen, milli ve manevi duygulara özen gösteren bir sendikacılık anlayışında olduklarını dile getirdi.

Tokur, "Türkiye Kamu-Sen olarak yapılan tüm faaliyetlerde hiçbir üyemizin başını yere eğmemiştir, daima dik durmuştur ve dik durmaya da devam edecektir. Bundan önceki Kamu-Sen İl Temsilcisi Şemsettin Ağar'a ve Kamu-Sen yönetim kuruluna tüm çalışmalarından dolayı teşekkür ederim. Türkiye Kamu-Sen 22 yıllık mücadelede önce Ülkem, sonra ilkem düsturuyla hep hakkı önde tutarak haksızlıkların karşısında durarak ve çalışanların ekonomik sosyal ve mesleki haklarını korumak ve geliştirmek adına her türlü mücadeleyi vererek hep onurlu bir duruş sergiledi. İlkelerinden, inandığı milli ve manevi değerlerinden hiç taviz vermedi. Kimsenin yandaşı, yamağı, kuklası olmadı. Gücünü aldığı üyesinin her zaman hizmetkarı oldu. Hep ilkeli, hep çözüm üreten, yol gösteren, hak ettiğini talep eden oldu. Türkiye'nin ilk memur sendikaları konfederasyonu ve bağlı sendikaları ile bu camia 22 yıldır bu kutlu mücadeleyi yürütmekte olup, bu süreçte her türlü baskı, tehdit ve şantaja rağmen mücadelesine devam etti" ifadelerini kullandı. - ADIYAMAN

Kamu-Sen Adıyaman Şube Başkanı Değişti

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Kamu-Sen Adıyaman Şube Başkanı Değişti - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Dev derbide ortalık karıştı! İbra'nın üzerine yürüyen Lukaku zor sakinleştirildi Türkiye'yi ağlatan videosu kurgu çıkan YouTuber Fariz hakkında gözaltına alındı Hatay'da, "kaçak etüt merkezinde çocuğa taciz" iddiasına soruşturma Korkutan koronavirüs araştırması! 4 yeni Kovid-19 belirtisi daha ortaya çıktı Galatasaray'ın anlaşma sağladığı Mostafa Mohamed, İstanbul'a geliyor Hastane korkusundan dolayı kayıplara karışan adam aç susuz halde dağ başında bulundu Selin Ciğerci, reklam yapıp takipçilerini kandırınca sosyal medyada tepki çekti Birlikte kaçtığı 3 çocuklu kadının kocasını sokakta görünce kurşun yağdırdı