Kamunun Dijital Vizyonu Ankara'da Konuşulacak - Son Dakika

Kamunun Dijital Vizyonu Ankara'da Konuşulacak

18.02.2014 12:05
Kamunun Dijital Vizyonu Ankara'da Konuşulacak

Devlet kurumlarının üst düzey yetkilileri ve sektörün önde gelen firmalarının temsilcileri kamuda BT yönetiminin dikkat çeken proje ve yatırımlarını konuşacak.

Belli bir teknolojiyi veya pazarı hedefleyerek o pazarın gündemindeki sıcak konuları ele alan "Dikey Sektör ve Teknoloji Etkinlikleri"nin ilki Ankara'da düzenlenecek. "Kamu Yönetiminde Bilişim Teknolojileri"nin ele alınacağı ilk etkinlik25 Şubat 2014 tarihinde Sheraton Convention Center Ankara'da gerçekleşecek.

Çeşitli devlet kurumlarından üst düzey yetkililer ve bilişim sektörünün önde gelen firmalarının bir araya geleceği etkinlikte veri yönetimi ve analizi, bulut hizmetlerinin kurumlar arası kullanımı, mobil hizmetlerin geliştirilmesi ve kamunun sosyal yaşamda aldığı yer gibi, yakın geleceğin uzun soluklu konuları değerlendirilecek.

Türkiye'den alanında uzman konuşmacıların yer alacağı etkinlikte;

Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürü Mustafa Koç, Dell Türkiye Çözüm Grubu Direktörü Didem Duru, Karel Kamu Sektörü Satış Müdürü Jale Modalı, Proline Proje Yöneticisi Kadir Kuğu, TNB Kep Kamu Satış Direktörü Cüneyt Nalçacı, Dell Türkiye Satış Direktörü Haluk Tekin, Stratus Genel Müdür Yardımcısı Alev Akkoyunlu, Dell Türkiye Çözüm Yöneticisi Övgü Gülşen, Enel Pazarlama Müdürü Ayşenur Ateşmen ve Uygulama Mühendisi Uğur Korkmaz sunum yapacaklar.

YORUMLAR
500
Otomobil ve hafif ticari araç satışları yüzde 9,3 geriledi Otomobil ve hafif ticari araç satışları yüzde 9,3 geriledi Londra'daki bal yarışmasından altın madalyayla döndüler Londra'daki bal yarışmasından altın madalyayla döndüler Iğdır'ın muhteşem kokulu kayısısından reçeller yapılmaya başlandı Iğdır'ın muhteşem kokulu kayısısından reçeller yapılmaya başlandı
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Kamunun Dijital Vizyonu Ankara'da Konuşulacak - Son Dakika

Bu haber Bültenler tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Bültenler tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Bültenler kurumudur.

Advertisement