Kamunun Dijital Vizyonu Ankara'da Konuşulacak - Son Dakika

Kamunun Dijital Vizyonu Ankara'da Konuşulacak

18.02.2014 12:05
Kamunun Dijital Vizyonu Ankara'da Konuşulacak, System.String[]

Devlet kurumlarının üst düzey yetkilileri ve sektörün önde gelen firmalarının temsilcileri kamuda BT yönetiminin dikkat çeken proje ve yatırımlarını konuşacak.

Belli bir teknolojiyi veya pazarı hedefleyerek o pazarın gündemindeki sıcak konuları ele alan "Dikey Sektör ve Teknoloji Etkinlikleri"nin ilki Ankara'da düzenlenecek. "Kamu Yönetiminde Bilişim Teknolojileri"nin ele alınacağı ilk etkinlik25 Şubat 2014 tarihinde Sheraton Convention Center Ankara'da gerçekleşecek.

Çeşitli devlet kurumlarından üst düzey yetkililer ve bilişim sektörünün önde gelen firmalarının bir araya geleceği etkinlikte veri yönetimi ve analizi, bulut hizmetlerinin kurumlar arası kullanımı, mobil hizmetlerin geliştirilmesi ve kamunun sosyal yaşamda aldığı yer gibi, yakın geleceğin uzun soluklu konuları değerlendirilecek.

Türkiye'den alanında uzman konuşmacıların yer alacağı etkinlikte;

Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürü Mustafa Koç, Dell Türkiye Çözüm Grubu Direktörü Didem Duru, Karel Kamu Sektörü Satış Müdürü Jale Modalı, Proline Proje Yöneticisi Kadir Kuğu, TNB Kep Kamu Satış Direktörü Cüneyt Nalçacı, Dell Türkiye Satış Direktörü Haluk Tekin, Stratus Genel Müdür Yardımcısı Alev Akkoyunlu, Dell Türkiye Çözüm Yöneticisi Övgü Gülşen, Enel Pazarlama Müdürü Ayşenur Ateşmen ve Uygulama Mühendisi Uğur Korkmaz sunum yapacaklar.

Kamunun Dijital Vizyonu Ankara'da Konuşulacak

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Kamunun Dijital Vizyonu Ankara'da Konuşulacak - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Fenerbahçe, Ülker Stadı'ndaki müzeyi İstanbul Anadolu Lisesi'nin olduğu binaya taşıyacak Depremi mavi ay mı tetikledi? 16 Kasım'ı işaret eden ünlü astrolog Aysun Koç'tan ürküten sözler 2000 yılına ait fotoğraf her şeyi ortaya çıkardı! Rıza Bey Apartmanı ile ilgili dehşete düşüren detay Depreme hazırlık toplantısında depreme yakalandılar İzmir'de yıkılan binada kullanan malzemeler kalitesiz çıktı Son Dakika! İzmir'de 23 saat sonra gelen mucize! Anne ve 3 çocuğu enkaz altından çıkarıldı Fiyatı 20 TL birden zamlanan palamut cep yakıyor 17 saat sonra kurtarılan İnci, enkaz altında böyle bekledi: Abla çok korkuyorum, elimi tutar mısın