Karanlıklar Ülkesi Filmi - Son Dakika

Karanlıklar Ülkesi Filmi

05.07.2011 12:42
Karanlıklar Ülkesi Filmi, System.String[]

Karanlıklar Ülkesi filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Karanlıklar Ülkesi filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Underworld, vampirlerle kurtadamlar arasındaki eskiden kalma yıkıcı ve kanlı bir savaşa karşı kurgulanmış bir film. Başrolde Beckinsale'i 10 adam gücünde zarif bir savaşçı vampir Selene olarak izleyeceğiz. Her ne kadar asli görevi kurtadamları öldürmek olsa da, savaşı sonlandırmak isteyen Michael'a (Speedman) aşık olunca hayatlar bir anda değişir.

Yönetmen: Len Wiseman

Senaryo: Danny McBride, Danny McBride, Len Wiseman, Kevin Grevioux

Oyuncular: Erwin Leder, Shane Brolly, Michael Sheen, Scott Speedman, Kate Beckinsale

Filmin Türü: Aksiyon, Fantastik

Orijinal Adı: Underworld

Yapım Yılı: 2003

Yapım Ülkesi: ABD/İngilitere/Almanya/Macaristan

Orijinal Dili: İngilizce

Filmin Süresi: 121 dk.

Resmi Sitesi: http://underworld.filmax.com/

Vizyon Tarihi: 30.01.2004

Karanlıklar Ülkesi Filmi

Son Dakika Güncel Karanlıklar Ülkesi Filmi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Ankara'da skandal görüntüler! Futbolcular maçı bırakıp basın mensuplarına saldırdı Ankara'da skandal görüntüler! Futbolcular maçı bırakıp basın mensuplarına saldırdı Son Dakika: Türkiye'de 12 Mayıs günü koronavirüs nedeniyle 232 kişi vefat etti, 13 bin 29 yeni vaka tespit edildi Son Dakika: Türkiye'de 12 Mayıs günü koronavirüs nedeniyle 232 kişi vefat etti, 13 bin 29 yeni vaka tespit edildi Son Dakika: Yarından itibaren sağlık çalışanlarının eşleri aşılanmaya başlanacak Son Dakika: Yarından itibaren sağlık çalışanlarının eşleri aşılanmaya başlanacak Bekçilerin para kavgasında kan döküldü! Önce arkadaşını vurdu sonra canına kıydı Bekçilerin para kavgasında kan döküldü! Önce arkadaşını vurdu sonra canına kıydı İngiliz şarkıcı Dua Lipa'dan Filistinlilere destek paylaşımı İngiliz şarkıcı Dua Lipa'dan Filistinlilere destek paylaşımı Dünyanın en büyük ikinci canlı türüydü! Savaş gemisinin gövdesinden 2 ölü fin balinası çıkarıldı Dünyanın en büyük ikinci canlı türüydü! Savaş gemisinin gövdesinden 2 ölü fin balinası çıkarıldı İddaa, şampiyonluk oranlarını güncelledi! Fenerbahçe'ye verilen oran hayrete düşürdü İddaa, şampiyonluk oranlarını güncelledi! Fenerbahçe'ye verilen oran hayrete düşürdü Meselenin aslı ortaya çıktı! Filistinliler topraklarını Yahudilere sattı mı? Meselenin aslı ortaya çıktı! Filistinliler topraklarını Yahudilere sattı mı?
Advertisement