Karayel Kardeşlerden Piyano Konseri - Son Dakika

Karayel Kardeşlerden Piyano Konseri

12.01.2012 08:56
Karayel Kardeşlerden Piyano Konseri

Dünyaca Ünlü Sanatçıları Ağırlamaya Devam Ediyor.

Akıngüç Oditoryum ve Sanat Merkezi

Dünyaca Ünlü Sanatçıları Ağırlamaya Devam Ediyor...

Genç kuşağın başarılı piyano sanatçılarından Şevki - Emre Can Karayel Kardeşler, Akıngüç Oditoryum ve Sanat Merkezi'nde müzikseverlerle buluşuyor.

Sanat yaşamlarını Avrupa'da sürdüren ve ülkemizi yıllardır yurtdışında başarıyla temsil eden piyanist Şevki ve Emre Can Karayel Kardeşler, klasik müziğin seçkin eserlerinden oluşan geniş repertuarları ile 05 Ocak Perşembe günü Akıngüç Oditoryumu ve Sanat Merkezi'nde dinleyicilere unutulmaz bir müzik ziyafeti sunulacaklar.

Sanatçılarımız Konser Programları'nda: Wolfgang Amadeus MOZART, Claude DEBUSSY, Johannes BRAHMS, Modest MUSSORGSKI, Anton DVORÁK'ın eserlerine  yer verecekler.

Konser biletleri Biletix'ten temin edilebilir.

Genel Sanat Yönetmenliği'ni Prof. Mesut İktu'nun üstlendiği İstanbul Kültür Üniversitesi Akıngüç Oditoryum ve Sanat Merkezi, Türkiye'nin ve dünyanın ünlü isimleri ile sürpriz etkinliklerine yıl boyunca devam edecek.

BİLGİ

Yer         : Akıngüç Oditoryumu ve Sanat Merkezi/ İstanbul Kültür Üniversitesi Ataköy Yerleşkesi

Tarih     : 05 Ocak 2012  Saat:   20.00

Bilgi için :   Aslıhan Sönmez/ Kurumsal İletişim Birimi/ Tel: 212 498 46 53/Mob: 530 400 28 04

YORUMLAR
500
Kaynak: BasinOdasi.com.tr

Son Dakika Basın Bültenleri Karayel Kardeşlerden Piyano Konseri - Son Dakika

Bu haber BasinOdasi.com.tr tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. BasinOdasi.com.tr tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı BasinOdasi.com.tr kurumudur.

Advertisement