Karısını öldürdükten sonra kafasını duvara vurarak intihar etmeye çalışan koca, hayata döndürüldü - Son Dakika

Karısını öldürdükten sonra kafasını duvara vurarak intihar etmeye çalışan koca, hayata döndürüldü

14.01.2022 20:22

Afyonkarahisar'da eşini bıçaklayıp damadından helallik istedikten sonra kendini bıçaklayıp kafasını duvara vurarak intihar girişiminde bulunan katil zanlısının hastanede duran kalbi, doktorların yoğun müdahalesi sonrası tekrar çalıştırılarak hayata döndürüldü.

Emirdağ ilçesi İncili Mahallesi 4015 Sokakta meydana gelen olayda, Bayram Emiş (50) gece geç saatlerde henüz belirlenemeyen bir nedenden ötürü eşi Emsal Emiş (52) ile tartıştı.

HELALLİK İSTEMİŞ

Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine Bayram Emiş eşini bıçaklayıp, ardından sert bir cisimle kafasına vurdu. Katil zanlısı eşini bıçakladıktan sonra damadını telefonla arayarak helallik istedikten sonra aynı bıçakla kendisini yaralayıp, kafasını defalarca duvara vurdu. Kavga seslerini duyan ailenin komşuları ise durumu polis ve 112 Acil servise ihbar ederek yardım istedi.

KATİL ZANLISININ KALBİ DURDU

İhbar üzerine bölgeye gelen sağlık ekipleri ağır yaralı karı kocayı ambulanslar ile Emirdağ Devlet Hastanesine kaldırdı. Vücudunun çeşitli yerlerinden bıçaklanan Emsal Emiş, yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Bayram Emiş ise Afyonkarahisar'da bir başka hastaneye sevk edilirken, şahsın sevk edildiği hastanede kalbi durdu. Doktorların yoğun uğraşları sonrası kalbi tekrar çalıştırılan Bayram Emiş, hayata döndürüldü.

İKİ ÇOCUKLARI VARDI

Yaşanan olayın ardından Emiş ailesinin üyeleri büyük şok yaşarken, Emiş çiftinin biri kız iki çocuklarının olduğu ifade edildi. Olayla ilgili aile üyelerinden alınan bilgilerde cinayeti işleyip intihar girişiminde bulunan Bayram Emiş'in bir süredir psikolojik tedavi gördüğü öne sürülürken, olayda yaşamını yitiren Emsal Emiş'in cenazesinin otopsi işleminin ardından ailesine verileceği kaydedildi.

YORUMLAR (1)
500
1915 Çanakkale Köprüsü Gelibolu Triatlonu yüzleri güldürdü 1915 Çanakkale Köprüsü Gelibolu Triatlonu yüzleri güldürdü Afyonkarahisar'da AKÜFEST başladı Afyonkarahisar'da AKÜFEST başladı Bağımlılıkla Mücadele ve Gençlik Koşusu tamamlandı Bağımlılıkla Mücadele ve Gençlik Koşusu tamamlandı
Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Karısını öldürdükten sonra kafasını duvara vurarak intihar etmeye çalışan koca, hayata döndürüldü - Son Dakika


Advertisement