Karlar Ülkesi 17 Ocak'ta Sinemalarda - Son Dakika

Karlar Ülkesi 17 Ocak'ta Sinemalarda

20.06.2013 17:18
Karlar Ülkesi 17 Ocak'ta Sinemalarda, System.String[]

Walt Disney Animation Studios, beyazperdedeki en havalı komedi-macera filmi "Karlar Ülkesi"ni sunar.

Karlar Ülkesi (FROZEN) (Disney Digital 3d™ İle)

DISNEY

Facebook: facebook.com/DisneyFrozen

Twitter: Twitter.com/DisneyAnimation

Tür: Animasyon/Macera

Kategori: Henüz Belirlenmedi

Türkiye Vizyon Tarihi: 17 Ocak 2014

Seslendirenler: Kristen Bell, Idina Menzel

Yönetmenler: Chris Buck, Jennifer Lee

Yapımcı: Peter Del Vecho

2010 yılının "Karmakarışık (Tangled)" filminin ve bu yıl vizyona giren "Oyunbozan Ralph" filminin ardındaki Walt Disney Animation Studios, beyazperdedeki en havalı komedi-macera filmi "Karlar Ülkesi"ni sunar.

Bir kehanet, bir krallığı sonsuza dek kışa mahkum edince korkusuz ve iyimser Anna, cesur dağ adamı Kristoff ve onun sağ kolu olan ren geyiği Sven ile işbirliği yapıp kız kardeşi Kar Kraliçesi Elsa'yı bulmak ve buz büyüsünü bozmak için uzun bir yolculuğa çıkar. Her adımda gizemli yaratıklara, Olaf adında komik bir kardan adama, Everest gibi kocaman dağlara ve sihre rastlayan Anna ve Kristoff, krallığı yok olmaktan kurtarmak için büyük savaş verirler.

Filmin yönetmenliğini Chris Buck ("Tarzan," "Surf's Up/Neşeli Dalgalar") üstleniyor. Jennifer Lee ("Oyunbozan Ralph"ın senaristi) ve Peter Del Vecho ("Winnie the Pooh", "The Princess and the Frog/ Prenses ve Kurbağa) ise filmin yapımcıları olarak karşımıza çıkıyor. Filmin müziği ise Tony® ödüllü Robert Lopez ("The Book of Mormon", "Avenue Q") ve Kristen Anderson-Lopez'e ("In Transit") ait. "Frozen" 17 Ocak 2014'de Disney Digital 3D™ ile seçkin sinemalarda.

"Karlar Ülkesi"ndeki iyimser Anna, cesur dağ adamı Kristoff ve onun sağ kolu olan ren geyiği Sven ile işbirliği yapıp uzun bir yolculuğa çıkar.Anna, kız kardeşi Kar Kraliçesi Elsa'yı (Idina Menzel'ın sesiyle) bulmaya ve krallığı sonsuz kıştan kurtarmaya çalışırken her adımda gizemli yaratıklara, Olaf adında komik bir kardan adama, Everest gibi kocaman dağlara ve sihre rastlar.

Karlar Ülkesi 17 Ocak'ta Sinemalarda

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Karlar Ülkesi 17 Ocak'ta Sinemalarda - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Demiryolları "Çin'e giden ilk ihracat treni yolundan döndü" iddialarına yanıt verdi: Gümrükleme için Halkalı'ya geldi Her hareketiyle gündeme bomba gibi düşen Şevval Şahin, bikinili pozlarıyla yine çok konuşulacak Doğu Perinçek'in ABD analizindeki sözleri sosyal medyaya damga vurdu: Biraz kapatsana kamerayı Şarkıcı Sevda Demirel, bornozlu paylaşımıyla hayranlarının ağzını açık bıraktı Sağlık Bakanı Koca yüksek risk altındaki 5 ilimizi uyardı: Hatay'da vaka artışı yüzde 125 Yunan televizyonuna konuşan Avrupa Komisyonu yetkilisinden Türkiye'ye küstah tehdit: Yaptırımlar orta ve uzun vadeli de olacak Dayakçı hala, 7 yaşındaki kız çocuğunun hayatını kararttı! Kangren yüzünden kolunu kaybetti Erdoğan'ın da katıldığı ilk milli helikopter motorunun teslim töreninde kriz: Hakkımızı helal etmiyoruz