Karşınıza Çıktığında Ne Gerek Vardı Diyeceğiniz 13 Komik Sütyen - Son Dakika

Karşınıza Çıktığında Ne Gerek Vardı Diyeceğiniz 13 Komik Sütyen

04.07.2019 07:18
Karşınıza Çıktığında Ne Gerek Vardı Diyeceğiniz 13 Komik Sütyen, System.String[]

Sütyen deyince aklımıza hepimizin bildiği basit tasarımlar gelir. Ama bu arkadaşlar farklı olacağım diye sütyenin kopçasını çıkarmış.

Sütyen deyince aklımıza hepimizin bildiği basit tasarımlar gelir. Ama bu arkadaşlar farklı olacağım diye sütyenin kopçasını çıkarmış. Tabii bazıları arkadaş ooo tam senlik sütyen demelik. Özellikle 6 numara. İşte birbirinden ilginç 13 komik sütyen:

#1

#2

#3

#4

#5

#6

#7

#8

#9

#10

#11

#12

#13

Karşınıza Çıktığında Ne Gerek Vardı Diyeceğiniz 13 Komik Sütyen

Kaynak: TheGeyik

Son Dakika Komik - İlginç Karşınıza Çıktığında Ne Gerek Vardı Diyeceğiniz 13 Komik Sütyen - Son Dakika


YORUMLAR (1)

Son Dakika

Demiryolları "Çin'e giden ilk ihracat treni yolundan döndü" iddialarına yanıt verdi: Gümrükleme için Halkalı'ya geldi Her hareketiyle gündeme bomba gibi düşen Şevval Şahin, bikinili pozlarıyla yine çok konuşulacak Çağatay Ulusoy, ekranlara dönüyor! İşte yeni dizisi Hamdi Alkan'ın eşi Selen Görgüzel, takipçisinin yorumuna verdiği yanıtla herkesi şoke etti Türkiye soğuk ve yağışlı havanın etkisine girecek! Hafta ortasından itibaren kar geliyor Antikorlara yakalanmayan koronavirüs mutasyonu tespit edildi Akdeniz açıklarındaki 5.2'lik deprem 150 kilometre uzaklıktaki Karaman'da kayaları yerinden oynattı Koronavirüs aşısını bulan Pfizer'in CEO'sundan bomba itiraf: Aşıdan sonra virüsün bulaşıp bulaşmayacağından emin değiliz