Kayıp olarak aranırken, inşaatta cesedi bulundu - Son Dakika

Kayıp olarak aranırken, inşaatta cesedi bulundu

9 gün önce

Ordu'nün Ünye ilçesinde birden ortadan kaybolan ve 2 gündür kendisinden haber alınamayan şahıs, bir inşaatın bodrum katında ölü olarak bulundu. Ölen şahsın ailesinin 2 gün önce kayıp başvurusunda bulunduğu ortaya çıktı.

Ordu'nun Ünye ilçesinde 2 gündür kayıp olarak aranan Sedat Çakıcıoğlu'nun (45) cansız bedeni, yapımı süren inşaatın bodrum katında bulundu. Çakıcıoğlu'nun kesin ölüm nedeni otopsi sonucu belirlenecek.

İŞÇİLER FARKETTİ

Ünye ilçesine bağlı Yunus Emre Mahallesi Gemici Sokak üzerinde, yapımı süren inşaatın bodrum katında bir kişinin hareketsiz yattığını fark eden işçiler, durumu polise bildirdi. İhbar üzerine bölgeye gelen ekiplerce yapılan incelemede hayatını kaybettiği belirlenen kişinin, ailesinin 2 gün önce kayıp başvurusunda bulunduğu Sedat Çakıcıoğlu olduğunu tespit etti.

POLİSİN SORUŞTURMASI SÜRÜYOR

Savcılık incelemesinin ardından Sedat Çakıcıoğlu'nun cansız bedeni, otopsi için Ordu Adli Tıp Kurumu'na kaldırıldı. 2 çocuk babası Çakıcıoğlu'nun ölümüyle ilgili polis, soruşturma başlattı.

Kayıp olarak aranırken, inşaatta cesedi bulundu
Haber Yayın Tarihi: 03.12.2019 06:43 Kaynak: DHASon Dakika

Bir kadın cinayeti daha! Sopayla burnunu kırdı, ardından boğarak öldürdü!
Mert'in ölümüne neden olan o parça otopsiyle çıkarıldı İstanbul-rezidansta bavul içinde cesedi bulunan kadının eski nişanlısı konuştu Ünlü gazetecinin ölümüyle ilgili gözaltına alınan isimler arasında bir doktor ve bir rock solisti var