Kaymakam Gülenç'ten, AK Parti'ye 'Hayırlı Olsun' Ziyareti - Son Dakika

Kaymakam Gülenç'ten, AK Parti'ye 'Hayırlı Olsun' Ziyareti

15.03.2018 11:44
Kaymakam Gülenç'ten, AK Parti'ye 'Hayırlı Olsun' Ziyareti, System.String[]

Bismil Kaymakamı ve Belediye Başkanı Turgay Gülenç, AK Parti 6. İlçe Kongresi’nde başkan seçilen Mehmet Kızılkaya’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Bismil Kaymakamı ve Belediye Başkanı Turgay Gülenç, AK Parti 6. İlçe Kongresi'nde başkan seçilen Mehmet Kızılkaya'ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Bismil Kaymakamı ve Belediye Başkanı Turgay Gülenç, bir ay önce yapılan genel kurulda ilçe başkanlığına seçilen AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Kızılkaya ile yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti.

Yeni ekibe başarılar dileyen Başkan Gülenç, "Yeni ekibin Bismil halkına en iyi hizmeti sunabilmenin çabası ve gayreti içerisinde olacağından şüphemiz yok. Bugüne kadar elde edilen başarıları önümüzdeki dönemde de taçlandıracak, daha güzel başarılara imza atacaklar. Buna yürekten inanıyorum" dedi. - DİYARBAKIR

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Kaymakam Gülenç'ten, AK Parti'ye 'Hayırlı Olsun' Ziyareti - Son Dakika


Son Dakika

ABD'nin yeni başkanı Joe Biden Beyaz Saray'da! Koltuğa oturur oturmaz Trump'ın izlerini silmeye başladı Gülben Ergen'den çok konuşulacak Seren Serengil itirafı: Zor günler değildi, çok güzeldi Eşiyle sokakta yürürken silahlı saldırıya uğrayan ayakkabıcı hayatını kaybetti Türkiye koronavirüs aşısında üçüncü adıma geçiyor Mustafa Cengiz'in başlattığı kampanya soruldu, Terim'in yüzü şekilden şekile girdi Trump görevinin son gününde BAE'ye F-35 savaş uçağı satışına onay verdi, Biden anlaşmayı gözden geçirecek Müge Anlı'ya Ümitcan Uygun cephesinden ölüm tehditleri yağmaya devam ediyor Otopark çıkışında ödeme yapmak isteyen genç kadının kafası ödeme cihazı ve aracının kapısına sıkıştı