Son Dakika Haberleri: Kayseri Kadın Kuaför İş Yeri Gelirini Mehmetçik Vakfına Bağışladı

Kayseri Kadın Kuaför İş Yeri Gelirini Mehmetçik Vakfına Bağışladı

9 ay önce

Kayseri'de bir kadın kuaförü iş yerinin önüne kurduğu yemek kermesi ve kuaförlükten elde ettiği bir günlük kazancını Mehmetçik Vakfına bağışladı.

Kayseri'de bir kadın kuaförü iş yerinin önüne kurduğu yemek kermesi ve kuaförlükten elde ettiği bir günlük kazancını Mehmetçik Vakfına bağışladı. Merkez Kocasinan İlçesine bağlı Fevzioğlu Mahallesinde bulunan kadın kuaförü Fatma Bekmez,yaptığı etkinlikle takdir topladı. İş yerinde önüne yiyecek kermesi açan ve kuaförlükten elde ettiği 1 günlük geliri olan 2305 TL'yi Mehmetçik Vakfına bağışladı. . Düzenlenen kermesin açılışına Esnaf Odaları Birliği Başkanı Ahmet Övünç, Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Rıfat Alpaslan katıldı. Kuaför işletmecisi Fatma Bekmez, Ülke olarak zor bir dönemden geçiyoruz. Kahraman askerlerimiz ülkenin bölünmez bütünlüğü ve sınır güvenliği için canla başla mücadele ediyor. Bizlerde Mehmetçiğimize ve onların geride bıraktıklarına bir faydamız dokunması adına kermes düzenledik. Kermes ve kuaförlük işlerinden aldığımız ücretleri en güzel sevgili olan Mehmetçik vakfına bağışlama kararı aldık dedi.

Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Rıfat Alpaslan, Kadın esnafımızın, Zeytin Dalı Operasyonunda ülkemiz için canını, kanını ortaya koyan Mehmetçiğe böyle bir etkinlikle katkı sunması bizleri çok mutlu etti diye konuştu.Oyuncu Funda Eryiğit, Can Kırıkları'ndaki Tecavüz Sahnesiyle İlgili İlk Kez Konuştu: Kendimi Kötü Hissettim Manken Marisa Papen'in, Ayasofya'da Soyunduğu Ortaya Çıktı!

Kaşıkçı'nın Ölüm Emri, Skype Üzerinden Verildi: Bu Köpeğin Kafasını Bana Getirin