Kazada ölen mühendis için paylaştılar - Son Dakika

Kazada ölen mühendis için paylaştılar

27.11.2021 16:29
Kazada ölen mühendis için paylaştılar

Gebze-Orhangazi-İzmir otoyolu Selçukgazi tüneli yakınlarında meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybeden 4 kişiden biri olan uçak mühendisi Tarık Kesekçi için Selçuk Bayraktar sosyal medyasından duygu dolu paylaşımda bulundu.

Gebze-Orhangazi- İzmir otoyolu Selçukgazi tüneli yakınlarında meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybeden 4 kişiden biri olan uçak mühendisi Tarık Kesekçi için Selçuk Bayraktar sosyal medyasından duygu dolu paylaşımda bulundu.

T3 Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Selçuk Bayraktar da Twitter hesabından 'Vatansever, idealis, iyi ahlatlı, gayretli, şuurlu T3 Vakfımızda yetişen ve çok sevdiğim mühendis kardeşim Tarık Kesekçi, Hakk'a yürüdü. AKINCI'da birlikte çok sabahladık. Allah rahmet eylesin, mekanın cennet olsun. Vatan sana minnettardır. Seni çok özleyeceğim kardeşim..." mesajını paylaştı.

Baykar Teknoloji resmi twitter hesabından ise milli teknoloji hamlesi idealinin genç mühendislerinden, değerli dava arkadaşımız Tarık Kesekçi'yi elim bir trafik kazasında kaybetmenin derin üzüntüsü içerisindeyiz. Paylaşımını yapıp AKINCI belgeselinin görüntülerine yer verdi. - BURSA

Kazada ölen mühendis için paylaştılar
Kazada ölen mühendis için paylaştılar
Kazada ölen mühendis için paylaştılar

YORUMLAR
500
Brezilya Devlet Başkanı Bolsonaro, Elon Musk ile görüştü Brezilya Devlet Başkanı Bolsonaro, Elon Musk ile görüştü DJI Avata'nın ilk görselleri sızdırıldı DJI Avata'nın ilk görselleri sızdırıldı Rusya: Ukrayna'ya ait 172 uçak, 125 helikopter ve 3 bin 168 tank ve zırhlı aracı yok ettik Rusya: Ukrayna'ya ait 172 uçak, 125 helikopter ve 3 bin 168 tank ve zırhlı aracı yok ettik
Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Kazada ölen mühendis için paylaştılar - Son Dakika


Advertisement