Keban'da "Genç Nida Hafızlık Yarışması" - Son Dakika

Keban'da "Genç Nida Hafızlık Yarışması"

19.12.2018 17:22
Keban'da

Elazığ'ın Keban ilçesinde "Genç Nida Hafızlık Yarışması" yapıldı.

Elazığ'ın Keban ilçesinde "Genç Nida Hafızlık Yarışması" yapıldı.

Keban Çok Programlı Anadolu Lisesinde, imam hatip liseleri kız öğrenciler arası Genç Nida Hafızlık Yarışması gerçekleştirildi. Programa İlçe Kaymakamı Ersin Tepeli, Belediye Başkanı Fethiye Atlı, Milli Eğitim Şube Müdürü Kazım Karaca, okul idarecileri, öğretmen, öğrenci ve vatandaşlar katıldı.

Yarışmada İmam Efendi Kız Anadolu İmam Hatip Lisesinden Duaa Khalouf Abıd birinci, Cumhuriyet Kız Anadolu İmam Hatip Lisesinden Gülhan Arı ikinci,Keban Çok Programlı Anadolu Lisesinden Şuheda Tümen üçüncü, Şehit Eyüp Oğuz Anadolu İmam Hatip Lisesinden Merve Çelik ise dördüncü oldu. Birinci olan Abıd aynı zamanda bölge müsabakalarında Elazığ'ı temsil etmeye hak kazandı.

Dereceye girene ve yarışmaya katılan tüm öğrencilere çeşitli hediyeler verildi. - ELAZIĞ

Keban'da Genç Nida Hafızlık Yarışması
Keban'da Genç Nida Hafızlık Yarışması
Keban'da Genç Nida Hafızlık Yarışması

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Keban'da 'Genç Nida Hafızlık Yarışması' - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

İddialı pozlarıyla gündeme gelen Ebru Polat, yeni sevgilisiyle ilk kez görüntülendi Provokatörler rahat durmuyor! Fransa'da "Allah'u Ekber" diyerek polise saldıran kişi aşırı sağcı çıktı Sivasspor, öne geçtiği maçta Maccabi Tel Aviv'e 2-1 yenildi Dağlık Karabağ'ın sözde lideri Arayik Harutyunyan'ı korku sardı: Azerbaycan ordusu Şuşa'nın 5 km ötesinde Kanada Başbakanı Trudeau: Nice'te kiliseye saldıranlar İslam'ı temsil etmiyor Erdoğan'dan Putin'e Dağlık Karabağ teklifi: Bu sorunu Türkiye ve Rusya'nın kuracağı müzakere masasında çözelim Ekranlara iddialı giriş yapan Şeref Sözü dizisi, 4. bölümde final yapıyor Macron'un İslam'ı hedef alan sözlerine bir tepki de Yunanistan'dan geldi: Saldırgan ve hakaret edici