Kediler Düşüşte! - Son Dakika

Kediler Düşüşte!

11.12.2014 20:18
Kediler Düşüşte!, System.String[]

YouTube'un efsanevi "kedi videoları" için yolun sonu göründü.

İnternette videosu en çok aranan hayvanın kedi olduğunu düşünüyor olabilirsiniz, ancak 2014'te ilk sıraya farklı bir hayvan, "örümcek köpek" oturdu.

Korkunç "Devil Baby Attack" ve "iPhone 6 Bend test" gibi videoları geçmeyi başaran "", şu ana kadar 114 milyon kez gösterildi. Google'dan bir yetkili, Huffington Post'a yaptığı açıklamada "trend" olan, "herkesin konuştuğu" videoları paylaşımlar, beğenmeler ve videolara gelen cevaplar gibi birkaç kritere göre seçtiklerini söyledi. Videolar bunun ardından toplam gösterim sayılarına göre sıralandı.

Tarantula kostümlü bir köpeğin yer aldığı Mutant Giant Spider Dog, şaka videolarıyla tanınan Polonyalı film yapımcısı SA Wardega tarafından yayınlanmıştı. YouTube'un top 10 listesinde köpekli iki videoya rastlasanız da, içerisinde kedilerin baş rolü oynadığı herhangi bir videoya rastlamıyorsunuz. İşte listenin tamamı:

1. Mutant Giant Spider Dog (SA Wardega)

2. Nike Football: Winner Stays. ft. Ronaldo, Neymar Jr., Rooney, Ibrahimovic, Iniesta & more

3. FIRST KISS

4. The Voice IT " Serie 2 " Blind 2 " Suor Cristina Scuccia - #TEAMJ-AX

5. iPhone 6 Plus Bend Test

6. Bars & Melody - Simon Cowell's Golden Buzzer act " Britain's Got Talent 2014

7. Budweiser Super Bowl XLVIII Commercial -- "Puppy Love"

8. Devil Baby Attack

9. Goku vs Superman. Epic Rap Battles of History Season 3.

10. 10 Hours of Walking in NYC as a Woman

Kaynak: Chip.com.tr

Son Dakika Teknoloji Kediler Düşüşte! - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Kısıtlamaya uymayan kardeşler terör estirdi: 3 polis yaralı Ellen Page transeksüel olduğunu açıkladı, Elliot ismini aldı Emre Bol'dan Diagne'yle ilgili çirkin yorum: Ülkesinde timsah yiyordu, Türkiye'de topçu oldu Yeni pozlarını paylaşan Hadise'ye beğeni üstüne beğeni yağdı Koronadan daha tehlikeli! Biyoteröristler, virüsler üzerinde çalışan biyologların bilgisayarlarına saldırı gerçekleştirebilir "Millet İttifakı'nın çatı adayı kim olsun?" anketinde ilk iki sırada İmamoğlu ve Yavaş var Yasak aşkın ortaya çıkmaması için ölen sevgilisini giydirip kapı önüne bıraktı Müge Anlı dehşete düştü! Anne, 6 aylık bebeğini tandırda diğerini de boğarak öldürdü