Keskin'den Kısa Kısa - Son Dakika

Keskin'den Kısa Kısa

09.10.2017 15:59
Keskin'den Kısa Kısa, System.String[]

Kırıkkaleliler Derneği tarafından ilçeleri tanıtmak amacıyla düzenlenen gezi turları Keskin ilçesinden başladı.

Kırıkkaleliler Derneği tarafından ilçeleri tanıtmak amacıyla düzenlenen gezi turları Keskin ilçesinden başladı.

Dernek Başkanı Abdullah Polat, AA muhabirine yaptığı açıklamada, geziyi Keskin'den başlatmalarının amacının Keskin'in tarihinin çok eskilere dayandığını ve ilçede sulunan tarihi yapıları tanıtmak istediklerini söyledi.

Geziye bugün Keskin'den başladıklarını ifade eden Polat, "Hacı Taşan Kültür Merkezi, kralların ressamı Rahmi Pehlivanlı'nın evi, Sulu Mağara, Kibrithane ve 1903 yılında yapılan kilise binası şimdi Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü binası, fişekhane, Köprü köyünde bulunan Çeşnigir Köprüsü olmak üzere bu yerleri tüm Türkiye'ye tanıtmak için geziyi düzenledik. Dernek olarak diğer ilçelere de gezi düzenleyeceğiz." diye konuştu.

Emniyet Müdürü Karabulut, görevine başladı

Keskin İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne atanan Murat Karabulut, görevine başladı.

Karabulut, Keskin'e atanmaktan memnun olduğunu ve vatandaşlarla yakın ilişki içerisinde olacağını söyledi.

Görevini en iyi şekilde yapmaya çalışacağını ifade eden Karabulut, vatandaşın huzurunun kendilerinin asli görevi olduğunu dile getirdi.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Keskin'den Kısa Kısa - Son Dakika


Son Dakika

Türkiye'den Yunan Başpiskopos İeronimos'un İslam'ı hedef alan sözlerine sert tepki: Şiddetle kınıyoruz Brezilya, Çin'in geliştirdiği koronavirüs aşısına acil kullanım onayı verdi Diagne ve Luyindama'yı eleştiren Terim'den Muslera müjdesi: Denizli maçında oynayacak Son Dakika! Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk: Yüz yüze eğitim kademeli olarak başlayacak Trump'ı silip atacak! ABD'nin yeni Başkanı Joe Biden'ın ilk talimatları belli oldu Haluk Levent'ten İbo Show eleştirilerine esprili yanıt: Bana güvenmeyin demiştim Talisca'nın Çin'den ayrılmak istemesinde sevgilisiyle arasının bozulması etkili oldu Dini nikahlı çift boğazları kesilmiş halde bulunmuştu! Korkunç cinayette sır perdesi aralandı