Keskin'den Kısa Kısa - Son Dakika

Keskin'den Kısa Kısa

09.10.2017 15:59
Keskin'den Kısa Kısa, System.String[]

Kırıkkaleliler Derneği tarafından ilçeleri tanıtmak amacıyla düzenlenen gezi turları Keskin ilçesinden başladı.

Kırıkkaleliler Derneği tarafından ilçeleri tanıtmak amacıyla düzenlenen gezi turları Keskin ilçesinden başladı.

Dernek Başkanı Abdullah Polat, AA muhabirine yaptığı açıklamada, geziyi Keskin'den başlatmalarının amacının Keskin'in tarihinin çok eskilere dayandığını ve ilçede sulunan tarihi yapıları tanıtmak istediklerini söyledi.

Geziye bugün Keskin'den başladıklarını ifade eden Polat, "Hacı Taşan Kültür Merkezi, kralların ressamı Rahmi Pehlivanlı'nın evi, Sulu Mağara, Kibrithane ve 1903 yılında yapılan kilise binası şimdi Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü binası, fişekhane, Köprü köyünde bulunan Çeşnigir Köprüsü olmak üzere bu yerleri tüm Türkiye'ye tanıtmak için geziyi düzenledik. Dernek olarak diğer ilçelere de gezi düzenleyeceğiz." diye konuştu.

Emniyet Müdürü Karabulut, görevine başladı

Keskin İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne atanan Murat Karabulut, görevine başladı.

Karabulut, Keskin'e atanmaktan memnun olduğunu ve vatandaşlarla yakın ilişki içerisinde olacağını söyledi.

Görevini en iyi şekilde yapmaya çalışacağını ifade eden Karabulut, vatandaşın huzurunun kendilerinin asli görevi olduğunu dile getirdi.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Keskin'den Kısa Kısa - Son Dakika


Son Dakika

İlahiyatçı Prof. Dr. Mustafa Öztürk, Kur'an-ı Kerim ayetleri hakkındaki tepki çeken sözleri sonrası istifa etti Seçilmiş ABD Başkanı Joe Biden'ın İran açıklamasında dikkat çeken 'Türkiye' sözleri Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Recep Öztürk: Koronavirüs etkisini 2022'nin ilk aylarına kadar sürdürebilir Günlerdir kayıp olarak aranan sosyal medya fenomeni Alexis Sharkey, çırılçıplak halde ölü bulundu ABD Hastalıkları Kontrol ve Önleme Merkezi, karantina süresini 7 ila 10 gün olarak güncelledi ABD'den Atlantik'te Rusya'ya karşı donanma hamlesi! Dünyanın en büyük askeri deniz üssü harekete geçiyor Çavuşoğlu'ndan Türkiye'yi hedef alan Pompeo'ya sert tepki: ABD, Suriye'deki terörist oluşumları destekliyor Bebek arabasındaki kazı gören vatandaşlar şaşkınlıklarını gizleyemedi