Kilis Valisi Soytürk, 1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramı'nı kutladı - Son Dakika

Kilis Valisi Soytürk, 1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramı'nı kutladı

01.07.2022 14:52
Kilis Valisi Soytürk, 1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramı'nı kutladı

Kilis Valisi Recep Soytürk, 1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

Kilis Valisi Recep Soytürk, 1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

Soytürk, mesajında, Kabotaj Kanunun Kurtuluş Savaşı sonrası ülkenin denizlerdeki hakimiyetinin tasdiki niteliğinde olduğunu belirtti.

Kabotaj Kanunun denizciliğin daha da gelişip büyümesinde önemli rol oynadığını dile getiren Soytürk, "Ülkemizin çağdaş medeniyetler düzeyine ulaşması amacıyla başlatılan kalkınma seferberliğine de büyük ivme kazandırmıştır. Gelişen ve büyüyen dünyada, Türkiye gibi büyük önem arz eden bir ülkenin yerini alabilmesi ve stratejik bir güç olabilmesi için iktisadi bağımsızlığının da olması vazgeçilmezdi. İnanıyoruz ki kalbi, aklı ve ruhu aydınlık Türk denizcisi her geçen gün daha da güçlenerek Türk bayrağını, dünyanın denizlerinde sonsuza dek şerefle dalgalandıracaktır." ifadelerini kullandı.

YORUMLAR
500
İtalya'dan gelen uzmanlar Kilis'te zeytinyağı üreticilerine eğitim verildi İtalya'dan gelen uzmanlar Kilis'te zeytinyağı üreticilerine eğitim verildi İtalyan zeytinyağı uzmanlarından Kilis Zeytin üreticilerine eğitim İtalyan zeytinyağı uzmanlarından Kilis Zeytin üreticilerine eğitim Kilis'te 10 yıl önce anne, oğlu ve gelinin öldürülmesiyle ilgili davaya devam edildi Kilis'te 10 yıl önce anne, oğlu ve gelinin öldürülmesiyle ilgili davaya devam edildi
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Kilis Valisi Soytürk, 1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramı'nı kutladı - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement