SON DAKİKA DENİZCİLİK HABERLERİ

Son Dakika Denizcilik Haberleri

 • 21 Eylül 2018 18:04 Bartın Üniversitesi Teknesi Tanıtıldı Bartın Üniversitesi Teknesi Tanıtıldı Bartın Üniversitesi Bartın Meslek Yüksekokulu Gemi İnşaatı Bölümü öğrencileri tarafından yapılan 11 metre uzunluğunda ve 3 buçuk metre genişliğindeki uygulama teknesi Bartın protokolüne tanıtıldı.
 • 21 Eylül 2018 15:55 Kemer, Deniz Bilimleri Haftası'na Ev Sahipliği Yapacak Kemer, Deniz Bilimleri Haftası'na Ev Sahipliği Yapacak "Kemer'e denizcilik turizmi Lisesi istiyoruz"KEMİAD Başkanı Özgür Kurga, DTO Antalya Şubesinin son dönem yaptıkları çalışmaları yakından takip ettiklerini belirterek, Kemer'e bir Denizcilik Turizmi Lisesi kazandırılması adına dernek olarak çalışmalar içinde olduklarını belirtti
 • 21 Eylül 2018 13:05 Dfds, İstanbul'da Yazılım Geliştirme Merkezi Kuracak - Kopenhag Dfds, İstanbul'da Yazılım Geliştirme Merkezi Kuracak - Kopenhag U.N. Ro-Ro'nun sahibi olan Danimarka menşeli denizcilik ve lojistik çözümleri şirketi DFDS, İstanbul'da yazılım geliştirme merkezi kuracak.
 • 21 Eylül 2018 09:53 Dfds, İstanbul'da Yazılım Geliştirme Merkezi Kuracak U.N. Ro-Ro'nun sahibi olan Danimarka menşeli denizcilik ve lojistik çözümleri şirketi DFDS, İstanbul'da yazılım geliştirme merkezi kuracak.
 • 20 Eylül 2018 23:30 Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, Malta Milli Günü Resepsiyonuna Katıldı Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, Malta Milli Günü Resepsiyonuna Katıldı Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, iki Akdeniz ülkesi Türkiye ve Malta'nın bölgenin ve uluslararası sistemin karşı karşıya bulunduğu sınamalardan doğrudan etkilendiğini belirterek, "Bu bakımdan ikili düzeyde ve çok taraflı platformlarda iş birliğimizi her alanda geliştirmeyi hedefliyoruz.
 • 20 Eylül 2018 22:14 Malta Milli Günü Resepsiyonu Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, iki Akdeniz ülkesi Türkiye ve Malta'nın bölgenin ve uluslararası sistemin karşı karşıya bulunduğu sınamalardan doğrudan etkilendiğini belirterek, "Bu bakımdan ikili düzeyde ve çok taraflı platformlarda iş birliğimizi her alanda geliştirmeyi hedefliyoruz.
 • 18 Eylül 2018 09:32 Taşucu Limanı Özelleştirme İhalesinde Süre Uzatımı Türkiye Denizcilik İşletmeleri AŞ'ye ait Taşucu Limanı sahasındaki bazı taşınmazların özelleştirilmesi ihalesinde son teklif verme süresi 2 Kasım'a uzatıldı.
 • 15 Eylül 2018 12:55 Ted İzmir Koleji Öğrencileri, Atıklardan Dev Bir Balık Heykeli Yapıyor Ted İzmir Koleji Öğrencileri, Atıklardan Dev Bir Balık Heykeli Yapıyor Temiz bir Türkiye için sokağa çıkan TED İzmir Koleji ve Deniz Ticaret Odası İşbirliği ile açılan "TED Denizcilik Kulübü" öğrencileri, Güzelbahçe sahilinden topladıkları atıkları Port Alaçatı Marina'ya getirerek dev bir balık heykeli yapmak için çalışmaya başladı
 • 15 Eylül 2018 11:46 Devleri Buluşturan Fuardan Önemli Anlaşmalar Çıktı Devleri Buluşturan Fuardan Önemli Anlaşmalar Çıktı SAVUNMA, Sivil Havacılık ve Uzay Sanayinin önemli kuruluşlarının buluştuğu Türkiye'nin yerli üretim gücünü gösterdiği SAHA EXPO 2018'de önemli anlaşmalara imza atıldı.
 • 14 Eylül 2018 19:43 Alüminyum Sektörü Savunma Sanayinde İş Başında Alüminyum Sektörü Savunma Sanayinde İş Başında Alüminyum sektörü savunma sanayinde iş başındaİSTANBUL, (DHA)- FATİH Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Alüminyum Test Eğitim ve Araştırma Merkezi (ALUTEAM), yerli savunma sanayisinde geliştirilen son teknolojilerin, sistemlerin ve ürünlerin bulunduğu ve bu yıl ilki gerçekleştirilen SAHA EXPO...
 • 14 Eylül 2018 17:07 Alüminyum Sektörü Savunma Sanayinde İş Başında FATİH Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Alüminyum Test Eğitim ve Araştırma Merkezi (ALUTEAM), yerli savunma sanayisinde geliştirilen son teknolojilerin, sistemlerin ve ürünlerin bulunduğu ve bu yıl ilki gerçekleştirilen SAHA EXPO 2018 Fuarı'nda yer aldı.
 • 14 Eylül 2018 15:49 Alüminyum Sektörü Savunma Sanayinde İş Başında Alüminyum Sektörü Savunma Sanayinde İş Başında FATİH Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Alüminyum Test Eğitim ve Araştırma Merkezi (ALUTEAM), yerli savunma sanayisinde geliştirilen son teknolojilerin, sistemlerin ve ürünlerin bulunduğu ve bu yıl ilki gerçekleştirilen SAHA EXPO 2018 Fuarı'nda yer aldı.
 • 14 Eylül 2018 08:52 Belgesiz Özel Tekne Kullananlara Bin Lira Ceza Denizcilikle ilgili eğitim veren fakülte, yüksekokul ve meslek yüksekokullarının güverte ve makine bölümü, Deniz Harp Okulu, Deniz Astsubay Meslek Yüksekokulu Güverte ve Makine bölümleri ve Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri denizcilik alanı mezunlarına talep etmeleri halinde sınav şartı aranmadan söz konusu belge verilecek
 • 13 Eylül 2018 17:22 Savunma, Sivil Havacılık ve Uzay Sanayinin Devleri Saha Expo'da Buluştu Savunma, Sivil Havacılık ve Uzay Sanayinin Devleri Saha Expo'da Buluştu Türkiye’nin yerli, üretim gücünü gösterdiği SAHA EXPO Savunma, Havacılık, Uzay Sanayi Fuarı’nda birbirinden ilgi çekici en yeni yerli ürünler, sistemler ve teknolojiler ilk defa görücüye çıktı.
 • 13 Eylül 2018 16:19 Türk Tank Çıkarma Gemisi Tcg Bayraktar Gürcistan'da Türk Deniz Kuvvetleri Komutanlığına ait TCG Bayraktar (L-402) Amfibi Tank Çıkarma Gemisi, Gürcistan'ın Poti Limanı'na demirledi.
 • 13 Eylül 2018 16:10 Saha Expo 2018 Fuarı Saha Expo 2018 Fuarı Savunma, Havacılık ve Uzay Kümelenmesi Derneği (SAHA İstanbul) Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Bayraktar, "Bugün artık Türkiye, kendi geliştirdiği platformlarla ana platform üretici gücüne erişti.
 • 13 Eylül 2018 15:52 İstanbul- Bakan Varank Yetişmiş İnsan Kaynağımızı Ülkemize Yeniden Kazandıracağız Saha EXPO 2018 Savunma, Havacılık ve Uzay Sanayii Fuarı'nın açılışında konuşan Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Yıllardır yetişmiş insan kaynağımızı adeta bir beyin göçü ile maalesef kaybediyoruz.
 • 13 Eylül 2018 13:42 Bakan Varank: Yetişmiş İnsan Kaynağımızı Ülkemize Yeniden Kazandıracağız SAHA EXPO 2018 Savunma, Havacılık ve Uzay Sanayii Fuarı'nın açılışında konuşan Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, "Yıllardır yetişmiş insan kaynağımızı adeta bir beyin göçü ile maalesef kaybediyoruz.
 • 13 Eylül 2018 13:20 Bakan Varank: Yetişmiş İnsan Kaynağımızı Ülkemize Yeniden Kazandıracağız Bakan Varank: Yetişmiş İnsan Kaynağımızı Ülkemize Yeniden Kazandıracağız SAHA EXPO 2018 Savunma, Havacılık ve Uzay Sanayii Fuarı'nın açılışında konuşan Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, "Yıllardır yetişmiş insan kaynağımızı adeta bir beyin göçü ile maalesef kaybediyoruz.
 • 13 Eylül 2018 11:45 Varlık Fonu'nun Yeni Yönetiminin Belirlenmesi Akay, yazılı açıklamasında, 12 Eylül'de Kayseri Şeker Fabrikasının yüzde 10'luk hissesi, Ziraat Bankası, BOTAŞ, TPAO, PTT, MP, TCDD, TJK, Borsa İstanbul, TÜRKSAT, Türk Telekom, Eti Maden, Çaykur, THY, Halkbank, Denizcilik İşletmeleri ve İzmir Limanını bünyesinde bulunduran Varlık Fonunun yönetim değişikliği ile ilgili kararnamenin Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girdiğini anımsattı
 • 13 Eylül 2018 10:28 Başkan Akay: Başkan Akay: "Varlık Fonunun Cumhurbaşkanına Bağlanması Tarihi Bir Karardır" Bilindiği üzere; 12 Eylül günü Kayseri Şeker Fabrikası'nın yüzde 10'luk hissesi, Ziraat Bankası, BOTAŞ, TPAO, PTT, MP, TCDD, TJK, Borsa İstanbul, TÜRKSAT, Türk Telekom, Eti Maden, Çaykur, THY Halkbank, Denizcilik İşletmeleri ve İzmir Limanını bünyesinde bulunduran Varlık Fonunun yönetim değişikliği ile ilgili kararname Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe girdi
 • 11 Eylül 2018 08:56 'Kurtuluş'un Simgesi 9 Eylül 'Kurtuluş'un Simgesi 9 Eylül Mustafa Daş, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekan Vekili Kamil Tüğen, Denizcilik Fakültesi Dekanı Prof
 • 10 Eylül 2018 22:18 Rus Yolcu Gemisi Fırtınanın Ortasında Yan Yattı Rusya’nın Japon denizine kıyısı bulunan Vladivostok şehrinin açıklarında bir gemi batma tehlikesi yaşadı, yolcular panik içerisindeyken gemi kaptanının yolculara güldüğü görüldü.
 • 10 Eylül 2018 22:16 Yolcu Gemisinde Korku Dolu Dakikalar Yolcu Gemisinde Korku Dolu Dakikalar Rusya'nın Japon denizine kıyısı bulunan Vladivostok şehrinin açıklarında bir gemi batma tehlikesi yaşadı, yolcular panik içerisindeyken gemi kaptanının yolculara güldüğü görüldü.
 • 10 Eylül 2018 11:21 Denize Çakılan Helikopterin Enkazı Çıkarıldı Denize Çakılan Helikopterin Enkazı Çıkarıldı İstanbul Bostancı'da iş adamı Halil Ünver'in hayatını kaybettiği, pilotun ise yaralandığı helikopterin enkazı denizden çıkarıldı.
 • 10 Eylül 2018 09:14 Bostancı'da Denize Çakılan Helikopterin Enkazı Çıkarıldı Bostancı'da Denize Çakılan Helikopterin Enkazı Çıkarıldı Bostancı’da geçtiğimiz günlerde iş adamı Halil Ünver’in hayatını kaybettiği, pilotun ise yaralandığı helikopter kazasının ardından helikopterin enkazı denizden çıkarıldı.
 • 09 Eylül 2018 21:09 Hollanda'da Hollanda'da "Dünya Liman Günleri Festivali" - Rotterdam Hollanda'nın Rotterdam kentinde 7-9 Eylül tarihleri arasında gerçekleşen 41. Dünya Liman Günleri Festivali'ne 380 bin kişi katıldı.
 • 09 Eylül 2018 20:09 Hollanda'da "Dünya Liman Günleri Festivali" Hollanda'nın Rotterdam kentinde 7-9 Eylül tarihleri arasında gerçekleşen 41. Dünya Liman Günleri Festivali'ne 380 bin kişi katıldı.
 • 09 Eylül 2018 13:43 Karabacak'tan Okul Servisi Uyarısı Karabacak'tan Okul Servisi Uyarısı "Yönetmeliğe dikkat edilmeli"Başkan Karabacak, servis araçlarının Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığınca yayımlanan yönetmeliğe uygun olarak hazırlandığının kontrol edilmesi gerektiğine de dikkat çekti
 • 08 Eylül 2018 16:25 Foça'da Denize Yakıt Akıtan Gemi Söküm İçin Karaya Çıkarılmış İZMİR'in Foça ilçesinde, sahil şeridine yayılan petrolü temizleme çalışmaları devam ederken, kirliliğin kaynağı olan ve el konulan 'Harrier' isimli geminin, söküm için karaya çıkarıldığı belirlendi.
 • 08 Eylül 2018 16:22 Foça'da Denize Yakıt Akıtan Gemi Söküm İçin Karaya Çıkarılmış İZMİR'in Foça ilçesinde, sahil şeridine yayılan petrolü temizleme çalışmaları devam ederken, kirliliğin kaynağı olan ve el konulan 'Harrier' isimli geminin, söküm için karaya çıkarıldığı belirlendi.
 • 08 Eylül 2018 16:12 Foça'da Denize Yakıt Akıtan Gemi Söküm İçin Karaya Çıkarılmış Foça'da Denize Yakıt Akıtan Gemi Söküm İçin Karaya Çıkarılmış İZMİR'in Foça ilçesinde, sahil şeridine yayılan petrolü temizleme çalışmaları devam ederken, kirliliğin kaynağı olan ve el konulan 'Harrier' isimli geminin, söküm için karaya çıkarıldığı belirlendi.
 • 07 Eylül 2018 17:57 Aliağa Deniz Odası Şube Başkanı Adem Şimşek Oldu Aliağa Deniz Odası Şube Başkanı Adem Şimşek Oldu Aliağa’da IMEAK Deniz Ticaret Odası kuruluşunu tamamlarken, yapılan seçimlerde başkan Adem Şimşek, meclis başkanı ise İsmail Önal oldu.
 • 07 Eylül 2018 14:23 Majesty Yachts Özel Gösterim'de Tekne Severler Buluştu! Dünyanın en iyi 10 süperyat üreticisi listesinde yer alan Majesty Yachts'ın Türkiye distribütörü B&C Marine ile birlikte düzenlediği "Majesty Yachts Özel Gösterim"de tekne severler buluştu.
 • 07 Eylül 2018 12:41 Sanayi, Ticaret, İhracatta İzmir İçin Üç Koldan Atak Sanayi, Ticaret, İhracatta İzmir İçin Üç Koldan Atak Bu arada, yabancı delegasyonda Güney Sudan Hayvancılık ve Balıkçılık Bakanı James Janka Duku, Demokratik Kongo Cumhuriyeti Sanayi Bakanı Marcel Leu, Demokratik Kongo Cumhuriyeti İşbirliği ve Kalkınma Bakanı John Kwet ve Karadağ Ulaştırma ve Denizcilik İşleri Bakanı Osman Nurkovic, Kosova, Arnavutluk, Gana'dan bakan yardımcıları, Nijerya Sanayi Bakanlığı müsteşarı, Sri Lanka Büyüklçisi, Gambiya ve Lübnan ticaret odası başkanları yer aldı
 • 07 Eylül 2018 11:22 Msc Fantasıa Zenginleştirilmiş Rota! Msc Fantasıa Zenginleştirilmiş Rota! Göz alıcı manzaralarıyla Avrupa'nın en popüler destinasyonlarına ev sahipliği yapan Akdeniz, bir cruise rotası olarak popülarite kazanmaya devam ediyor.
 • 06 Eylül 2018 15:09 Türk Firması, Amerikalı Firma ile 2 Milyon Dolarlık Anlaşma Sağladı Türk Firması, Amerikalı Firma ile 2 Milyon Dolarlık Anlaşma Sağladı Merkezi İstanbul’da olan Türk firması, patent ve tasarımı tamamen kendisine ait olarak ürettiği dökme yük tahliyesinde kullanılan uzaktan kumandalı kepçelerinin ihracatı için Amerikalı firma ile 2 milyon dolarlık anlaşma imzaladı.
 • 06 Eylül 2018 14:03 Kars'ta 'Çalışma Hayatındaki Güncel Gelişmeler' Eğitim Semineri Düzenlendi Kars'ta 'Çalışma Hayatındaki Güncel Gelişmeler' Eğitim Semineri Düzenlendi " Türkiye üzerinde başka bir savaş başlattılar, ekonomik savaş"Daha sonra söz alan AK Parti Kars Milletvekili ve Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme eski Bakanı Ahmet Arslan, Türkiye ile baş edemeyenlerin şimdi başka bir savaş başlattığını ifade etti
 • 05 Eylül 2018 20:37 3. Uluslararası İş Günleri Karadağ Ulaştırma ve Denizcilik Bakanı Osman Nurkoviç, burada yaptığı konuşmada, Türkiye'nin bugüne kadarki başarılarından çok etkilendiğini belirterek, şunları kaydetti: "Altyapı ve ulaştırma konusunda 20 yıl öncesine göre çok büyük bir ilerleme var
 • 05 Eylül 2018 18:17 İzmir'deki 'İş Günleri'ne Yabancı İlgisi İzmir'deki 'İş Günleri'ne Yabancı İlgisi Karadağ Ulaştırma ve Denizcilik Bakanı Osman Nurkoviç, "Türkiye'nin bugüne kadarki başarılarından oldukça etkilendim
 • 05 Eylül 2018 18:16 Lösemi Teşhisi Konulduğu Gün Harp Okulunu Kazandığını Öğrendi Lösemi Teşhisi Konulduğu Gün Harp Okulunu Kazandığını Öğrendi Lise öğrenimi tamamlamasının ardından yüksek öğretime geçecek olan Anıl, tercih sıralamasında Deniz Harp Okulu, Piri Reis Üniversitesi Denizcilik Meslek Yüksek Okulu gibi deniz subayı yetiştiren okullara tercih yaptığı öğrenildi
 • 05 Eylül 2018 18:14 Lösemi Teşhisi Konulduğu Gün Harp Okulunu Kazandığını Öğrendi Lösemi Teşhisi Konulduğu Gün Harp Okulunu Kazandığını Öğrendi Lise öğrenimi tamamlamasının ardından yüksek öğretime geçecek olan Anıl, tercih sıralamasında Deniz Harp Okulu, Piri Reis Üniversitesi Denizcilik Meslek Yüksek Okulu gibi deniz subayı yetiştiren okullara tercih yaptığı öğrenildi
 • 04 Eylül 2018 15:43 Analiz - Uluslararası Politikada İki Taraflılığın Yükselişi Son iki senedir özellikle ABD'de Trump döneminin başlamasıyla birlikte çok taraflılık ve kural bazlı uluslararası sistem büyük bir mutasyon geçirdi.
 • 03 Eylül 2018 18:30 Çipras'tan Kurtarma Paketi Sonrası Toplu Sözleşme Müjdesi Yunanistan Çalışma Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada, Bakan Efi Ahçioglu'nun, bankacılık, gemicilik, seyahat ve turizm acenteleri ve Uluslararası Denizcilik Birliği üyesi firmalara ilişkin toplu sözleşmeleri imzaladığı bildirilmişti
 • 03 Eylül 2018 16:27 Komşu'da Grev Krizi Büyüyor Komşu'da Grev Krizi Büyüyor Yunanistan'da denizcilik sektöründe çalışanların grevlerini bir gün daha uzatma kararı almasıyla aralarında binlerce turistin de bulunduğu 300 binden fazla kişinin bu durumdan olumsuz etkilendiği bildirildi.
 • 03 Eylül 2018 15:47 Yunanistan'da Denizciler Grevi Uzattı Yunanistan'da denizcilik sektöründe çalışanların grevlerini bir gün daha uzatma kararı almasıyla aralarında binlerce turistin de bulunduğu 300 binden fazla kişinin bu durumdan olumsuz etkilendiği bildirildi.
 • 01 Eylül 2018 11:48 Koca Piri Reis Gemisi 40. Yaşını Kutluyor Koca Piri Reis Gemisi 40. Yaşını Kutluyor Dokuz Eylül Üniversitesi, Koca Piri Reis Araştırma Gemisi’nin 40. yılını kutlamaya hazırlanıyor.
 • 31 Ağustos 2018 17:04 Deniz Astsubay Meslek Yüksekokulunda Mezuniyet Sevinci Deniz Astsubay Meslek Yüksekokulunda Mezuniyet Sevinci Milli Savunma Üniversitesi Deniz Astsubay Meslek Yüksek Okulundan (DAMYO) mezun olan 11'i yabancı 86 astsubaya törenle diplomaları verildi.
 • 29 Ağustos 2018 11:38 Yunanistan'da Çipras Üçüncü Kabine Revizyonunu Yaptı Vatandaşı Koruma BakanlığıBakan: Olga YerovasiliBakan Yardımcısı: Katerina PapakostaEkonomi ve Kalkınma Bakanlığı: Bakan: İoannis DragasakisBakan Vekili: Steryios PiçiorlasBakan Yardımcısı: Stathis YiannakidisDijital Politikadan sorumlu, Radyo-Televizyon ve İletişim Bakanlığı: Bakan: Nikos PapasBakan Vekili: Lefteris KreçosMilli Savunma Bakanlığı: Bakan: Panos KammenosBakan Vekili: Panos RigasBakan Yardımcısı: Maria Kollia ÇaruhaEğitim, Araştırma ve Din Bakanlığı: Bakan: Kostas GavroğluAraştırmadan Sorumlu Bakan Vekili: Konstandinos FotakisBakan Yardımcısı: Meropi CufiÇalışma, Sosyal Güvenlik ve Sosyal Dayanışma Bakanlığı: Bakan: Efi AhçioğluSosyal Dayanışma Bakan Vekili: Theano FotiuSosyal Sigorta Bakan Yardımcısı: Anastasios PetropulosÇalışma,  Sosyal Sigorta ve Sosyal Dayanışma Bakan Yardımcısı: Thanos İliopulosDışişleri Bakanlığı: Bakan: Nikos KotziasAvrupa İşlerinden Sorumlu Bakan Vekili: Yiorgos KatrugalosDin İşleri Bakan Yardımcısı: Markos BolarisYurtdışında Yaşayan Yunanlılardan Sorumlu Bakan Yardımcısı: Terens Spenser KuikAdalet, Şeffaflık ve İnsan Hakları Bakanlığı: Bakan: Mihalis KalogiruBakan Vekili: Dimitrios PapangelopulosMaliye Bakanlığı: Bakan: Eukleidis TsakalotosBakan Vekili: Yiorgos HuliarakisBakan Yardımcısı: Katerina PapanatsiuSağlık Bakanlığı: Bakan: Andreas KsanthosBakan Vekili: Pavlos Polakisİdari İşleri Örgütleme Bakanlığı: Bakan: Mariliza KsenogiannakopuluKültür ve Atletizm Bakanlığı: Bakan: Mirsini ZorbaKültür ve Atletizm Bakan Yardımcısı: Konstandinos StratisAtletizm Bakan Yardımcısı: Yeoryios VasiliadisÇevre ve Enerji Bakanlığı: Bakan: Yiorgos StathakisBakan Vekili: Sokratis FamelosBakan Yardımcısı: Yorgos DimarasAltyapı ve Taşımacılık Bakanlığı: Bakan: Hristos SpirtzisBakan Yardımcısı: Nikos MavraganisGöçmen Politikası Bakanlığı: Bakan: Dimitris ViçasDenizcilik ve Adalar Bakanlığı: Bakan: Fotis KuvelisBakan Yardımcısı: Nikolaos SantoriniosGıda ve Ziraat Bakanlığı: Bakan: Stavros ArahovitisBakan Yardımcısı: Vasilios KokkalisBakan Yardımcısı: Olimbia TeliyioriduTurizm Bakanlığı: Bakan: Elena KunduraDevlet Bakanı: Aleksandros FlamburarisDevlet Bakanı: Hristoforos VernardakisBaşbakan Vekili: Dimitrios LiakosDevlet Bakanı ve Hükümet Sözcüsü: Dimitris CanakopulosHükümet Genel Sekreteri: Akritas Kaidacis - Atina
 • 28 Ağustos 2018 23:14 Teknelerle Marmaris Tarihi' Sergisi Açıldı MUĞLA'nın Marmaris ilçesinde, 30 Ağustos Zafer Bayramı kapsamında Denizcilik ve Eğitim Merkezi tarafından, 'Teknelerle Marmaris Tarihi' isimli, el yapımı maket tekne ve gemi sergisi bir marinada açıldı.