Kırıkkale'de Mühimmat Deposundaki Patlama - Son Dakika

Kırıkkale'de Mühimmat Deposundaki Patlama

03.01.2012 15:40
Kırıkkale'de Mühimmat Deposundaki Patlama, System.String[]

Kırıkkale'nin Yahşihan ilçesindeki Mühimmat Ayırma ve Ayıklama Tesisi'nde meydana gelen patlamada ölen işçilerden Salih Erkeç ve Samet Aygar'ın baba evlerinde yas var.

Kırıkkale'nin Yahşihan ilçesindeki Mühimmat Ayırma ve Ayıklama Tesisi'nde meydana gelen patlamada ölen işçilerden Salih Erkeç ve Samet Aygar'ın baba evlerinde yas var.

İki çocuk babası Salih Erkeç'in babası Celal Erkeç, evinin önüne kurulan çadırda taziyeleri kabul etti.

Celal Erkeç, AA muhabirine yaptığı açıklamada, olay sırasında Kocaeli'de olduğunu, telefonla oğlunun yaralı olduğunu bildirdiklerini belirtti.

Erkeç, "Buraya geldiğimde öldüğünü öğrendim. Oğlum işinden memnundu. 22 yıllık tecrübesi vardı. Daha önce Ankara'da çalışıyordu, yeni bölüm açılınca buraya geldi. Yaramız çok derin, çok perişanız. Yetkililer, cenazemizi bugün teslim edeceklerini söyledi" dedi.

Ölen işçilerden Samet Aygar'ın baba ocağına da taziyeye gelenler oldu. Aygar'ın ağabeyi Alpay Aygar, son olarak yılbaşı akşamı görüştüğü kardeşinin, ayrılırken "vedalaşırcasına" kendisine el salladığını kaydederek, "Üç ay önce işe giren kardeşim dershaneye yazılıp, KPSS'ye hazırlanacaktı. İyi bir puan alarak, başka bir işe girmeyi planlıyordu. 'İşim çok ağır' diyordu. 3 ay önce işe girmiş tecrübesiz birini gece vardiyasında böyle riskli yerde nasıl çalıştırıyorlar, anlamadım" diye konuştu.

- KIRIKKALE

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Kırıkkale'de Mühimmat Deposundaki Patlama - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Miçotakis, Türkevi açılışına katılan Başpiskopos ile görüşmesini iptal etti 00:44 Miçotakis, Türkevi açılışına katılan Başpiskopos ile görüşmesini iptal etti MHP'den ihraç edilen Atila Kaya, zehir zemberek sözlerle partiyi bombaladı! Melih Gökçek yorumu çok konuşulur 23:00 MHP'den ihraç edilen Atila Kaya, zehir zemberek sözlerle partiyi bombaladı! Melih Gökçek yorumu çok konuşulur Aleyna Tilki, yurt dışına çıkarak veda paylaşımında bulundu 22:28 Aleyna Tilki, yurt dışına çıkarak veda paylaşımında bulundu
Orman işçisinin kaçırdığı 15 yaşındaki kız, barakada bulundu 22:00 Orman işçisinin kaçırdığı 15 yaşındaki kız, barakada bulundu Şemsiyelerinizi bugünden hazırlayın! Meteoroloji'den 4 bölgedeki 41 il için sağanak uyarısı 20:14 Şemsiyelerinizi bugünden hazırlayın! Meteoroloji'den 4 bölgedeki 41 il için sağanak uyarısı Fenomen doktor Berika Demir'in estetiksiz hali şoke etti 18:53 Fenomen doktor Berika Demir'in estetiksiz hali şoke etti
Pakistan uyruklu, evli ve 4 çocuklu adama kaçtı! 18 yaşındaki kadın: Haftanın 3 günü eşiyle, 4 günü de benimle olacak 16:21 Pakistan uyruklu, evli ve 4 çocuklu adama kaçtı! 18 yaşındaki kadın: Haftanın 3 günü eşiyle, 4 günü de benimle olacak 5 günlük evli çiftin kavgası ölümle bitti 15:51 5 günlük evli çiftin kavgası ölümle bitti
Advertisement