Kırklareli'den kısa kısa - Son Dakika

Kırklareli'den kısa kısa

23.01.2020 09:34
Kırklareli'den kısa kısa, System.String[]

Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) üyeleri Kişisel Verilerin Korunması Kanunu hakkında bilgilendirildi.

Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) üyeleri Kişisel Verilerin Korunması Kanunu hakkında bilgilendirildi.

KTSO binasında gerçekleştirilen toplantıda avukat Ahmet Çobanoğlu ve Erdem Mümtaz Hacıpaşaoğlu tarafından Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ikincil mevzuat yükümlülükleri ve uyum süreci uygulamaları hakkında bilgiler verildi.

Toplantı soruların cevaplanması ile sona erdi.

KLÜ Rektörü Şengörür'e ziyaret

Türkiye'nin Filibe Başkonsolosu Hüseyin Ergani, Kırklareli Üniversitesi (KLÜ) Rektörü Prof. Dr. Bülent Şengörür'ü ziyaret etti.

Şengörür, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Bulgaristan'daki üniversiteler ile işbirliğine hazır olduklarını söyledi.

Üniversitelerinin hızla büyüdüğünü ve geliştiğini ifade eden Şengörür, "Büyük bir kısmı Balkanlar'dan olmak üzere 38 ülkeden 1483 uluslararası öğrenciye ev sahipliği yapıyoruz ve uluslararası öğrenci sayımızı hızla artırma çabası içerisindeyiz. Filibe, soydaş nüfusumuzun yoğun olarak yaşadığı, bizim için önemli bir şehir. Bu nedenle Filibe ve civarındaki yerleşim alanlarından çok daha fazla öğrenci ağırlamak istiyoruz." dedi.

Ergani ise Filibe ve sorumlu olduğu bölge illerinde yer alan üniversiteler hakkında bilgi vererek Bulgaristan'daki üniversiteler ile Kırklareli Üniversitesi arasında sosyal, kültürel ve bilimsel işbirliğinin geliştirilmesi için elinden gelen yardımı yapmaya hazır olduğunu ifade etti.

Kırklareli'den kısa kısa
Kırklareli'den kısa kısa

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Kırklareli'den kısa kısa - Son Dakika


Son Dakika

Kılıçdaroğlu talimat verdi! Tüm CHP'li belediyeler Ramazan'da özel yardım kampanyası yapacak Kılıçdaroğlu talimat verdi! Tüm CHP'li belediyeler Ramazan'da özel yardım kampanyası yapacak 6 yaşındaki çocuk, oyuncakları ile oynarken hayatını kaybetti 6 yaşındaki çocuk, oyuncakları ile oynarken hayatını kaybetti Rachid Ghezzal, Beşiktaş'ın tarihine geçti! Son 10 yılda bunu başarabilen olmadı Rachid Ghezzal, Beşiktaş'ın tarihine geçti! Son 10 yılda bunu başarabilen olmadı Fenerbahçe'den kiralanan Frey, Waasland formasıyla 15. golüne ulaştı Fenerbahçe'den kiralanan Frey, Waasland formasıyla 15. golüne ulaştı Son Dakika: Türkiye'de 11 Nisan günü koronavirüs nedeniyle 237 kişi vefat etti, 50 bin 678 yeni vaka tespit edildi Son Dakika: Türkiye'de 11 Nisan günü koronavirüs nedeniyle 237 kişi vefat etti, 50 bin 678 yeni vaka tespit edildi AB Konseyi Başkanı Michel'in istifası için kadın derneklerinden imza kampanyası AB Konseyi Başkanı Michel'in istifası için kadın derneklerinden imza kampanyası Çin'den koronavirüs aşısı itirafı: Koruyuculuk seviyeleri düşük Çin'den koronavirüs aşısı itirafı: Koruyuculuk seviyeleri düşük "Anne" diye bağıran horoz kesilmekten son anda kurtuldu

Son Dakika Haberleri

22:38