Kırşehir Belediye Başkanı Ekicioğlu'ndan esnaf ziyareti - Son Dakika

Kırşehir Belediye Başkanı Ekicioğlu'ndan esnaf ziyareti

25.06.2022 16:20
Kırşehir Belediye Başkanı Ekicioğlu'ndan esnaf ziyareti

Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Ahi Külliyesi'ndeki zanaatkar esnafı ziyaret etti.

Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Ahi Külliyesi'ndeki zanaatkar esnafı ziyaret etti.

Belediyeden yapılan yazılı açıklamaya göre, Ahi Külliyesi içinde 32 meslek grubundan zanaatkarlarla bir araya gelen Ekicioğlu, bereketli ve hayırlı işler temennisinde bulundu.

Ahilik felsefesini önemsediklerini vurgulayan Ekicioğlu, Kırşehir ve Kırşehirli esnafı kültür elçileri olarak değerlendirdiklerini, esnafın Ahilik felsefesinin tanıtımında önemli misyon üstlendiğini aktardı.

Ahilik felsefesi öğretileri doğrultusunda ticaret yapılmasıyla Kırşehir'in kazanacağını anlatan Ekicioğlu, Ahi esnafıyla sürekli görüş alışverişinde bulunacaklarını, sorunların çözümü noktasında birlikte hareket edeceklerini dile getirdi.

Ziyarete Kırşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Bahamettin Öztürk, Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Yılmaz, belediye başkan yardımcıları da katıldı.

YORUMLAR
500
Kırşehirli esnaflardan belediyeye tepki: 'Anahtarlarımızı verelim dükkanlarımızı çalıştırın' Kırşehirli esnaflardan belediyeye tepki: 'Anahtarlarımızı verelim dükkanlarımızı çalıştırın' AK Parti'den kurucularına 'Ahde Vefa' aşuresi AK Parti'den kurucularına 'Ahde Vefa' aşuresi İYİ Parti, Kırşehir'de vatandaşlara aşure dağıttı İYİ Parti, Kırşehir'de vatandaşlara aşure dağıttı
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Kırşehir Belediye Başkanı Ekicioğlu'ndan esnaf ziyareti - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement