Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Son dakika Selahattin Ekicioğlu haberleri, Selahattin Ekicioğlu son dakika, son dakika Selahattin Ekicioğlu

Son Dakika Selahattin Ekicioğlu Haberleri

Son dakika Selahattin Ekicioğlu haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son selahattin ekicioğlu haberleri anında burada.


 • 03.12.2023 03 Ara 15:08 Muharrem Ertaş'ın ölüm yıl dönümünde anma töreni düzenlendi

  Muharrem Ertaş'ın ölüm yıl dönümünde anma töreni düzenlendi Kırşehir'de halk ozanı Muharrem Ertaş'ın 39. ölüm yıl dönümü nedeniyle mezarı başında anma töreni düzenlendi. Törene Kırşehir Belediye Başkanı ve vatandaşlar katıldı. Anma etkinlikleri konserle devam edecek.

 • 01.12.2023 01 Ara 10:46 Kırşehir Belediye Başkanı kentsel belleği korumaya yönelik çalışmalarını anlattı

  Kırşehir Belediye Başkanı kentsel belleği korumaya yönelik çalışmalarını anlattı Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, CHP Genel Merkezi tarafından yayınlanan Belediye Gazetesi'nde kentsel belleği korumaya yönelik çalışmalarını paylaştı. Başkan Ekicioğlu, belediyelerin kent belleğini korumak için yaptığı çalışmaların önemine vurgu yaptı. Ayrıca, Kırşehir'in tarihi, kültürel varlıkları ve mekanlarının kent kimliğinin ana unsurları olduğunu belirtti.

 • 21.11.2023 21 Kas 09:40 Kırşehir Belediyesi Şehirdeki Çalışmalarını Sürdürüyor

  Kırşehir Belediyesi Şehirdeki Çalışmalarını Sürdürüyor Kırşehir Belediyesi, şehrin farklı noktalarındaki çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Başkan Selahattin Ekicioğlu, tüm ekibiyle sahada ve ilin sosyal ve kültürel yaşamına katkı sunmaya devam ettiklerini belirtti. Yürütülen çalışmalarla birlikte tüm mahallelerde projeler hayata geçirilirken, Çukurçayır Mahallesi Cumhuriyet Caddesi'ndeki yol yapımı tamamlandı ve Mehmet Yılancı Parkı da yakında tamamlanacak. Kırşehir Belediyesi, Kırşehir halkının rahat bir şekilde yaşamasını sağlamak için çalışmalarını sürdürüyor.

 • 13.11.2023 13 Kas 10:05 Düzce depreminde hayatını kaybedenler Kırşehir'de anıldı

  Düzce depreminde hayatını kaybedenler Kırşehir'de anıldı Düzce depreminde hayatını kaybedenler, Kırşehir'de Cacabey Meydanı'ndaki Deprem Anıtı önünde düzenlenen törenle anıldı. Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, depremlere karşı farkındalık yaratmak ve toplumu bilinçlendirmek için hayatını kaybedenleri her zaman anacaklarını ve sağlıklı yapılaşma için herkesle birlikte çalışacaklarını söyledi.

 • 10.11.2023 10 Kas 16:27 Kırşehir Belediye Başkanı Ekicioğlu, 10 Kasım Atatürk'ü Anma Törenine Katıldı

  Kırşehir Belediye Başkanı Ekicioğlu, 10 Kasım Atatürk'ü Anma Törenine Katıldı Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, il protokolü ile birlikte, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü anmak üzere Cacabey Meydanı’ndaki Atatürk Anıtı önündeki törene katıldı.

 • 27.10.2023 27 Eki 13:11 CHP'li Kırşehir Belediye Başkanı ve Yardımcısı Hakkında İddianame Düzenlendi

  CHP'li Kırşehir Belediye Başkanı ve Yardımcısı Hakkında İddianame Düzenlendi CHP'li Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu ve Yardımcısı Osman Uçar hakkında düzenlenen iddianame, çalışma hürriyetinin ihlali ve görevi kötüye kullanma suçlarından cezalandırılmaları talebiyle mahkemeye gönderildi.

 • 12.10.2023 12 Eki 10:24 Kırşehir Belediyesi Yağmur Suyu Hattı Çalışmalarına Devam Ediyor

  Kırşehir Belediyesi Yağmur Suyu Hattı Çalışmalarına Devam Ediyor Kırşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, Âşıkpaşa Mahallesi Şehit Mustafa Şen Caddesi’nde yağmur suyu hattı çalışmalarına devam ediyor. Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, “Çalışmamız tamamlandığında yağmur suyu sorununu çözerek Kılıçözü Deresi’ne bağlantıyı sağlamış olacağız. Altyapı çalışmalarımız tamamlanır tamamlanmaz da üstyapı çalışmalarına başlayacağız” dedi.

 • 11.10.2023 11 Eki 09:56 Kırşehir Belediye Başkanı, Kervansaray Parkı ve Mehmet Yılancı Parkı'nın yapımını inceledi

  Kırşehir Belediye Başkanı, Kervansaray Parkı ve Mehmet Yılancı Parkı'nın yapımını inceledi Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Kervansaray Parkı ve Mehmet Yılancı Parkı'nın yapımı ile Çukurçayır Mahallesi'ndeki yol çalışmalarını yerinde inceledi. Ekicioğlu, tüm Kırşehir'de yeşil alan oranını arttırarak daha yaşanabilir bir kent oluşturmayı hedeflediklerini belirtti. Kervansaray Parkı'nın 35.000 metrekarelik bir alana sahip olduğunu ve içerisinde çocuk oyun alanları, bisiklet ve yürüyüş yolları, basketbol sahaları ve satış birimi gibi birçok modern özelliğe sahip olacağını söyledi. Kırşehir'in modern kent anlayışına uygun altyapı ve üstyapı çalışmalarının devam edeceğini vurgulayan Ekicioğlu, şehrin daha güzel ve yaşanabilir bir yer olmaya devam edeceğini ifade etti.

 • 28.09.2023 28 Eyl 10:16 Kırşehir Belediye Başkanı İtfaiye Müdürlüğü personeliyle buluştu

  Kırşehir Belediye Başkanı İtfaiye Müdürlüğü personeliyle buluştu Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, İtfaiye Müdürlüğü personeli ve aileleri ile Ağalar Konağı'nda bir araya geldi. Başkan Ekicioğlu, itfaiyecilik kurumunun tarihçesini anlatarak, Kırşehir Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü'nün mevcut durumunu ve çalışmalarını paylaştı. İtfaiye Müdürlüğü ekiplerinin yangın söndürme, arama-kurtarma ve ilk yardım gibi görevlerini yerine getirdiğini vurgulayan Başkan Ekicioğlu, tüm itfaiye personelinin İtfaiyecilik Haftası'nı kutladı.

 • 27.09.2023 27 Eyl 09:30 Kırşehir Belediye Başkanı Ekicioğlu, yoksulluğu azaltmaya yönelik çalışmalarını anlattı

  Kırşehir Belediye Başkanı Ekicioğlu, yoksulluğu azaltmaya yönelik çalışmalarını anlattı Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, CHP Genel Merkezi tarafından yayınlanan Belediye Gazetesi'nde yoksulluğu azaltmaya yönelik çalışmalarını anlattı. Kadınların kendi ayakları üzerinde durmasını ve toplumsal yaşamda aktif olmalarını önemsediklerini belirten Ekicioğlu, ayrıca kesimhane ve et entegre tesisi kurarak istihdam imkanı sağlayacaklarını ve tarıma dayalı sanayiyi geliştireceklerini söyledi.

 • 26.09.2023 26 Eyl 18:15 Kırşehir Belediyesi, Yeni Kuyular ve Özbağ İçme Suyu Tesislerini Tanıttı

  Kırşehir Belediyesi, Yeni Kuyular ve Özbağ İçme Suyu Tesislerini Tanıttı Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Yeni Kuyular İçme Suyu Arıtma Tesisi ve Özbağ İçme Suyu Tesisi'nin tanıtımını yaptı. Başkan Ekicioğlu, Kırşehir halkının temiz suya erişimini sağlamak için çalışmaların devam ettiğini belirtti. Yapılan tesislerle Kırşehir halkına memba kalitesinde içme suyu temin edildiği vurgulandı.

 • 26.09.2023 26 Eyl 13:29 Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Yeni Kuyular İçme Suyu Arıtma Tesisi'ni açıkladı

  Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Yeni Kuyular İçme Suyu Arıtma Tesisi'ni açıkladı Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, kent merkezi ve Özbağ beldesi arasında yer alan içme suyu arıtma tesisinin faaliyete geçtiğini duyurdu. Yapılan inceleme sonrasında tesisin belediyeye devredildiğini belirten Ekicioğlu, suyun kaynağından musluğa ulaşabilmesi için içme suyu kaynakları ve dağıtım sistemi çalışmalarının devam ettiğini söyledi.

 • 25.09.2023 25 Eyl 14:19 Neşet Ertaş'ın 11. ölüm yıl dönümünde anma töreni düzenlendi

  Neşet Ertaş'ın 11. ölüm yıl dönümünde anma töreni düzenlendi Kırşehir'de Türk halk müziğinin ünlü ozanı Neşet Ertaş'ın 11. ölüm yıl dönümünde mezarı başında anma töreni düzenlendi. Törene Kırşehir Belediye Başkanı, Boztepe Belediye Başkanı, ailesi ve çok sayıda vatandaş katıldı. Anma etkinlikleri ailenin isteği doğrultusunda gerçekleştirildi.

 • 15.09.2023 15 Eyl 10:07 Kırşehir Belediye Başkanı, Akpınar ilçesinin yeni görünümünden memnun

  Kırşehir Belediye Başkanı, Akpınar ilçesinin yeni görünümünden memnun Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Akpınar Belediye Başkanı Şükrü Turgut'un ilçede gerçekleştirdiği asfalt serimi, park ve kent meydanı düzenlemelerinin tamamlanmasıyla ilçenin yeni bir görünüme kavuştuğunu belirtti. Ekicioğlu, Turgut ile sürekli istişare halinde olduklarını ve Akpınar'ın sıcak asfaltla tanıştığını söyledi. Turgut ise yapılan çalışmaların trafik kurallarına uygun bir şekilde tamamlandığını ifade etti. Ekicioğlu, çağdaş ve modern bir ilçe oluşturma amacıyla yapılan çalışmalarda görüş alışverişinin önemine vurgu yaparak, Turgut ve emeği geçenleri kutladı.

 • 13.09.2023 13 Eyl 00:42 Kırşehir Belediyesi, Maddi İmkânı Kısıtlı Olan Ailelerin Çocuklarına Kırtasiye Desteği Sağlıyor

  Kırşehir Belediyesi, Maddi İmkânı Kısıtlı Olan Ailelerin Çocuklarına Kırtasiye Desteği Sağlıyor Kırşehir Belediyesi, eğitimde fırsat eşitliği hedefiyle maddi imkanı kısıtlı olan ailelerin çocuklarına bu yıl da kırtasiye desteği sağlıyor. Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, yapılan yardımların eğitimde fırsat eşitliğini sağlamak amacıyla gerçekleştirildiğini belirtti ve yardım çalışmalarının devam edeceğini vurguladı.

 • 01.09.2023 01 Eyl 09:48 Kırşehir Belediye Başkanı Ekicioğlu, Enerji Kaynaklarına Yönelik Çalışmalarını Anlattı

  Kırşehir Belediye Başkanı Ekicioğlu, Enerji Kaynaklarına Yönelik Çalışmalarını Anlattı Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, CHP Genel Merkezi tarafından yayınlanan Belediye Gazetesi'nde enerji kaynaklarına yönelik çalışmalarını ve geleceğe yönelik planlarını paylaştı. Başkan Ekicioğlu, yenilenebilir enerji kaynaklarını önemsediklerini ve güneş enerjisi santrallerinin sayısını artıracaklarını belirtti.

 • 30.08.2023 30 Ağu 15:35 Kırşehir Belediye Başkanı Ekicioğlu, Zafer Bayramı Törenlerine Katıldı

  Kırşehir Belediye Başkanı Ekicioğlu, Zafer Bayramı Törenlerine Katıldı Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, CHP Kırşehir Milletvekili Metin İlhan ve CHP İl Başkanı Hüseyin Çakmak ile birlikte 30 Ağustos Zafer Bayramı resmî programına katıldı.

 • 29.08.2023 29 Ağu 09:42 Kırşehir Belediyesi Bağbaşı Kültür Evi'nde düğün

  Kırşehir Belediyesi Bağbaşı Kültür Evi'nde düğün Kırşehir Belediyesi Bağbaşı Kültür Evi, Amine Ekinci ve Ali Osman Kılıç'ın düğününe ev sahipliği yaptı. Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu ve diğer yetkililer de düğüne katıldı.

 • 24.08.2023 24 Ağu 11:03 Kırşehir Belediyesi 30 Ağustos Zafer Bayramı'nda Leman Sam Konseri Düzenliyor

  Kırşehir Belediyesi 30 Ağustos Zafer Bayramı'nda Leman Sam Konseri Düzenliyor Kırşehir Belediyesi, 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 101. yılında Cacabey Meydanı'nda ücretsiz Leman Sam konseri düzenleyecek. Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, tüm vatandaşları konser için davet etti.

 • 23.08.2023 23 Ağu 12:10 Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, YKS sonuçlarına göre üniversitelere yerleşen BEGEM kursiyerleri ile buluştu

  Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, YKS sonuçlarına göre üniversitelere yerleşen BEGEM kursiyerleri ile buluştu Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, YKS sonuçlarına göre üniversitelere yerleşen BEGEM kursiyerleri ile bir araya geldi. Başkan Ekicioğlu, gençlerin başarısıyla gurur duyduklarını ve onların yaratıcı emeğinden faydalanmak istediklerini belirtti. Kırşehir Belediyesi Gençlik Merkezi'nin Halk Eğitim Merkezi iş birliğiyle açtığı Destekleme Yetiştirme Kursu öğrencilerinin ilimizin başarı grafiğine katkı sunduğunu vurgulayan Ekicioğlu, öğrencilerin modern ve sağlıklı bir ortamda eğitim alabilecekleri imkanları oluşturduklarını ifade etti. Konuşmaların ardından öğrencilere hediyeleri takdim edildi.

 • 21.08.2023 21 Ağu 14:19 Kırşehir Belediyesi Ahi Külliyesi ve Zanaatkarlar Çarşısı çevresinde düzenleme çalışmalarına devam ediyor

  Kırşehir Belediyesi Ahi Külliyesi ve Zanaatkarlar Çarşısı çevresinde düzenleme çalışmalarına devam ediyor Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Ahi Külliyesi ve Zanaatkarlar Çarşısı çevresindeki düzenleme çalışmalarını yerinde denetledi. Başkan Ekicioğlu, tamamlanan yerlerin halkın kullanımına açıldığını ve Kırşehir'in daha rahat ve yaşanılır bir kent olması hedeflendiğini belirtti. Ahi Külliyesi ve Ahi Çarşısı arasındaki yolun ve çevresinin düzenlemesi tamamlandıktan sonra şimdi de yolun devamı niteliğinde olan yerin düzenleme çalışması hızla devam ediyor.

 • 14.08.2023 14 Ağu 10:55 Kırşehir Belediyesi'nden 29 Ekim Gündüz Bakımevi için başvurular başladı

  Kırşehir Belediyesi'nden 29 Ekim Gündüz Bakımevi için başvurular başladı Kırşehir Belediyesi, 29 Ekim Gündüz Bakımevi için başvuruların 14-18 Ağustos tarihleri arasında alınacağını duyurdu. Başvuruların ardından 22 Ağustos'ta kura çekimi yapılacak. Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, yeni bakımevinin hizmete hazır olduğunu ve 60 çocuğa hizmet vereceğini belirtti. Kırşehir Belediyesi, projelerini ihtiyaçlara göre diğer mahallelerde de gerçekleştirerek halka hizmet etmeye devam edeceğini söyledi.

 • 07.08.2023 07 Ağu 11:37 Kırşehir Belediyesi Altyapı ve Üstyapı Çalışmalarına Devam Ediyor

  Kırşehir Belediyesi Altyapı ve Üstyapı Çalışmalarına Devam Ediyor Kırşehir Belediyesi, kentin farklı noktalarında asfalt, kaldırım, yol, kilitli parke ve peyzaj çalışmalarına devam ediyor. Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, altyapısı tamamlanan yerlerde üstyapı çalışmalarını sürdürdüklerini belirtti. Yenilenen Kayabaşı Mahallesi Kadıhanı Caddesi'nin de kullanıma açıldığını duyuran Ekicioğlu, altyapı ve üstyapı çalışmalarını yerinde inceledi. Ayrıca, sosyal medya hesaplarından eleştiri ve önerilerini sunan vatandaşları da ziyaret ederek teşekkür etti.

 • 06.07.2023 06 Tem 09:53 Kırşehir Belediyesi, yağmur suyu hattındaki boruları değiştiriyor

  Kırşehir Belediyesi, yağmur suyu hattındaki boruları değiştiriyor Kırşehir Belediyesi ekipleri, sıcak asfalt, sathi kaplama, kaldırım ve peyzaj çalışmalarının yanı sıra Selgah Deresi'nden Kılıçlı Köprüsü'ne bağlantı noktasındaki yağmur suyu hattındaki boruları değiştiriyor. Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, altyapı çalışmalarının tamamlanmasının ardından üstyapı çalışmalarına hızlı bir şekilde başlanacağını belirtti.

 • 05.07.2023 05 Tem 15:06 Kırşehir'de Yeni Kültür ve Taziye Evi Hizmete Açıldı

  Kırşehir'de Yeni Kültür ve Taziye Evi Hizmete Açıldı Kırşehir Belediyesi tarafından yapılan Kuşdilli Mahallesi Pelin Yüksel Kültür ve Taziye Evi, hizmet vermeye başladı. Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, evin mahalle halkına ve Kırşehir'e hayırlı olmasını diledi. Evin, düğün, nişan, taziye ve kültürel faaliyetler için kullanılabileceği belirtildi.

 • 04.07.2023 04 Tem 12:02 Kırşehir Belediye Başkanı Kadın Emek Pazarı'nı Ziyaret Etti

  Kırşehir Belediye Başkanı Kadın Emek Pazarı'nı Ziyaret Etti Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Kadın Emek Pazarı'ndaki stantları ziyaret ederek emekçi kadınlara çalışmalarında başarılar diledi. Ekicioğlu, kadınların eşit hak ve fırsatlara sahip olmalarını ve ekonomik alanda da var olmalarını önemsediklerini belirtti. Kadın Emek Pazarı'nda üretim yapan kadınlara teşekkür etti ve sosyoekonomik kalkınmanın kadın emeğinden geçtiğini vurguladı.

 • 03.07.2023 03 Tem 11:29 Kırşehir Belediyesi, Şehirdeki Konteynerleri Temizliyor

  Kırşehir Belediyesi, Şehirdeki Konteynerleri Temizliyor Kırşehir Belediyesi ekipleri, şehrin çeşitli yerlerindeki konteynerlerin temizlik ve yıkama işlemlerini yapıyor. Veteriner İşleri Müdürlüğü'ne bağlı ekipler yeraltı çöp konteynerlerinde dezenfekte, ilaçlama ve yüzey temizliği yaparken; Temizlik İşleri Müdürlüğü'ne bağlı ekipler de çöp konteynerlerinin iç ve dış temizlik çalışmasını yapıyor. Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, şehrin temizlik açısından rahat yaşanır bir şehir olması için ekiplerin sürekli olarak temizlik ve ilaçlama işlemlerini gerçekleştirdiğini belirtti.

 • 22.06.2023 22 Haz 09:45 Kırşehir Belediye Başkanı Ekicioğlu, Bağbaşı Mahallesi'nde saha çalışmalarını inceledi

  Kırşehir Belediye Başkanı Ekicioğlu, Bağbaşı Mahallesi'nde saha çalışmalarını inceledi Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Bağbaşı Mahallesi'nde devam eden sıcak asfalt, kaldırım ve sert zemin çalışmalarını yerinde inceleyerek bölge sakinleriyle görüş alışverişinde bulundu. Yapılan çalışmaların tamamlanmasıyla bölgenin yepyeni bir görünüme kavuşacağını belirten Başkan Ekicioğlu, tüm hemşehrilerinin hizmetlerden faydalanması için çalıştıklarını ve projelerini hayata geçirdiklerini söyledi.

 • 19.06.2023 19 Haz 09:46 Kırşehir Belediyesi araç filosunu güçlendirdi

  Kırşehir Belediyesi araç filosunu güçlendirdi Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, göreve gelmeleriyle birlikte araç filosuna 2 adet kamyon, 2 adet kepçe, 2 adet transit, 1 adet otobüs, 2 adet cenaze nakil aracı, 1 adet sathi kaplama aracı, 5 adet otomobil, 1 adet kamyonet, 1 adet toprak silindir aracı ve 1 adet tuz serme makinesi eklediklerini açıkladı. Ekicioğlu, Kırşehir halkına en iyi ve en kaliteli şekilde hizmet vermek için araç filosunu güçlendirdiklerini belirterek, vatandaşların ihtiyaçlarına yönelik çalışmalarına devam edeceklerini söyledi.

 • 06.06.2023 06 Haz 09:38 Kırşehir Belediye Başkanı Akpınar ilçesinde çalışmaları inceledi

  Kırşehir Belediye Başkanı Akpınar ilçesinde çalışmaları inceledi Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Akpınar ilçesini ziyaret ederek Akpınar Belediye Başkanı Şükrü Turgut ile birlikte ilçede yapılan çalışmaları yerinde inceledi. Başkanlar, Çarşı Meydanı, yol ve kaldırım çalışmaları hakkında görüş alışverişinde bulundu. Başkan Ekicioğlu, sosyal belediyecilik anlayışıyla ortak akılla yapılan çalışmalarda görüş alışverişinin önemine vurgu yaptı.

 • 30.05.2023 30 May 10:24 Kırşehir Belediyesi Altyapı Çalışmalarını Tamamlanan Noktalarda Sıcak Asfalt Seriyor

  Kırşehir Belediyesi Altyapı Çalışmalarını Tamamlanan Noktalarda Sıcak Asfalt Seriyor Kırşehir Belediyesi, kentte altyapı çalışmalarının tamamlandığı tüm noktalarda sıcak asfalt serimi ve çevre düzenlemesi yapıyor. Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, yapılan çalışmaların sadece yol ve kaldırımla sınırlı kalmayıp peyzaj çalışmaları da içerdiğini belirterek, amacın Kırşehir'i daha modern ve örnek bir şehir kimliğine kavuşturmak olduğunu söyledi.

 • 08.05.2023 08 May 10:05 Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Kemal Kılıçdaroğlu'nun mitingine katıldı

  Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Kemal Kılıçdaroğlu'nun mitingine katıldı Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı ve Millet İttifakı Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Cacabey Meydanı'nda düzenlediği mitinge katıldı. Başkan Ekicioğlu, miting sonrası yaptığı açıklamada, 'Biz hep birlikte her zaman halkın yanında olacağız ve güzel ülkemize baharı getireceğiz. Akıl, bilgi ve birikimle yönetilecek bir ülkeyi hep birlikte kuracağız. Kırşehir'i nasıl ayağa kaldırdıysak Türkiye'yi de ayağa kaldıracağız' dedi.

 • 25.04.2023 25 Nis 09:47 Kırşehir Belediye Başkanı Ekicioğlu, eğitime yönelik hizmet ve projelerini anlattı

  Kırşehir Belediye Başkanı Ekicioğlu, eğitime yönelik hizmet ve projelerini anlattı Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu CHP Genel Merkezi tarafından dijital olarak yayınlanan Belediye Gazetesinde eğitime yönelik hizmet ve projelerini anlattı. Başkan Ekicioğlu, farklı branşlarda açtıkları kurslar ve sağladıkları eğitim destekleriyle ilgili ayrıntılı bilgiler verdi. Eğitimde fırsat eşitliği hedefiyle çalışmalarını sürdürdüklerini vurgulayan Başkan Ekicioğlu, hayata geçirdikleri hizmetleri ve projeleri anlattı.

 • 20.04.2023 20 Nis 19:48 Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu: "14 Mayıs'ta Sevgi, Barış, Dürüstlük ve Demokrasi Kazanacak"

  Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu: '14 Mayıs'ta Sevgi, Barış, Dürüstlük ve Demokrasi Kazanacak' Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, CHP Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışında, “14 Mayıs’ta sevgi, barış, dürüstlük ve demokrasi kazanacak. Kırşehir kazanacak, Türkiye kazanacak” dedi.

 • 20.04.2023 20 Nis 18:26 Kırşehir Valisi, Belediye Başkanı ve AK Parti İl Başkanı Ramazan Bayramı Mesajları Yayımladı

  Kırşehir Valisi, Belediye Başkanı ve AK Parti İl Başkanı Ramazan Bayramı Mesajları Yayımladı Kırşehir Valisi, Belediye Başkanı ve AK Parti İl Başkanı, Ramazan Bayramı dolayısıyla mesajlar yayımladı. Mesajlarda, deprem felaketi sebebiyle buruk bir bayram yaşandığı belirtilirken, bayramların dayanışma ve kardeşlik ruhunu güçlendirdiği vurgulandı.

 • 17.04.2023 17 Nis 10:44 Kırşehir Belediyesi'nden Sağlıklı Yapılaşma İçin Önemli Adım

  Kırşehir Belediyesi'nden Sağlıklı Yapılaşma İçin Önemli Adım Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, "Kentteki 450 noktadan numune alarak yapılaşma zeminlerinin raporlarını çıkarıp bundan sonraki süreçte sağlıklı ve sağlam bir yapılaşmayı öngörecek çalışmaları yapıyoruz" dedi.

 • 11.04.2023 11 Nis 10:05 Kırşehir Belediyesi Ekipleri, Yol ve Kaldırım Çalışmalarına Hız Verdi

  Kırşehir Belediyesi Ekipleri, Yol ve Kaldırım Çalışmalarına Hız Verdi Kırşehir Belediyesi ekipleri, hava sıcaklığının artmasıyla birlikte kent genelinde sürdürdüğü yol ve kaldırım çalışmalarına hız verdi.

 • 03.04.2023 03 Nis 10:56 Kırşehir Belediye Başkanı Ekicioğlu: "Amacımız Şehrimizin Kültürel Mirasına Sahip Çıkarak, Yurt İçi ve Yurt Dışında Tanıtımına Katkıda Bulunmak"

  Kırşehir Belediye Başkanı Ekicioğlu: 'Amacımız Şehrimizin Kültürel Mirasına Sahip Çıkarak, Yurt İçi ve Yurt Dışında Tanıtımına Katkıda Bulunmak' Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, “Kırşehir Belediyesi olarak, UNESCO Müzik Şehri olmamız nedeniyle vermiş olduğumuz taahhütleri yerine getirmeye bundan sonra da devam edeceğiz. Amacımız tarihsel ve kültürel mirasımıza sahip çıkarak, şehrimizin yurt içi yurt dışında tanıtımına ve kalkınmasına katkıda bulunmak” dedi.

 • 29.03.2023 29 Mar 09:46 Kırşehir Belediye Başkanı Ekicioğlu'ndan Esnaf Ziyareti

  Kırşehir Belediye Başkanı Ekicioğlu'ndan Esnaf Ziyareti Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, kent esnafı ile bir araya geldi, görüş alışverişinde bulundu. Başkan Ekicioğlu, " Çocuklarımıza güzel, yaşanılabilir bir şehir ve ülke bırakmak için verdiğimiz sözleri birer birer yerine getiriyor ve tüm ekibimizle birlikte var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz" dedi.

 • 23.03.2023 23 Mar 10:35 Kırşehir Belediyesi Ekipleri, Sinek ve Haşerelere Karşı İlaçlama Çalışmalarını Sürdürüyor

  Kırşehir Belediyesi Ekipleri, Sinek ve Haşerelere Karşı İlaçlama Çalışmalarını Sürdürüyor Kırşehir Belediyesi Veteriner Müdürlüğü’ne bağı ekipler, sinek ve haşere popülasyonundaki artışın önüne geçmek için ilaçlama çalışmalarını sürdürüyor.

 • 15.03.2023 15 Mar 11:24 Kırşehir Belediye Başkanız Ekicioğlu, Kütüphane Açılışına Katıldı

  Kırşehir Belediye Başkanız Ekicioğlu, Kütüphane Açılışına Katıldı Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Cumhuriyet Ortaokulu Meryem Bahadır Kütüphanesi'nin açılışına katıldı.

 • 12.03.2023 12 Mar 14:25 Millet İttifakı'nın Kırşehir İl Başkanları buluştu

  Millet İttifakı'nın Kırşehir İl Başkanları buluştu Millet İttifakını oluşturan 6 partinin Kırşehir İl Başkanları, Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu'nun ev sahipliğinde bir araya geldi.

 • 10.03.2023 10 Mar 09:17 Kırşehir Belediyesi'nin Askıda Fatura Dayanışma Kampanyası Sürüyor

  Kırşehir Belediyesi'nin Askıda Fatura Dayanışma Kampanyası Sürüyor Kırşehir Belediyesi tarafından su faturasını ödemekte güçlük çeken vatandaşlar için daha önceden başlatılan "Askıda Fatura" dayanışma kampanyası devam ediyor.

 • 27.02.2023 27 Şub 12:19 Kırşehir Belediye Başkanı Ekicioğlu: "İki Ayrı Noktada 700 Konutla İlgili Kentsel Dönüşüm Çalışmalarına Başladık"

  Kırşehir Belediye Başkanı Ekicioğlu: 'İki Ayrı Noktada 700 Konutla İlgili Kentsel Dönüşüm Çalışmalarına Başladık' Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, “Yaşanan bu felaketle birlikte dirençli kentlerin ve depreme dayanıklı yapılaşmanın ne kadar önemli olduğunu bir kez daha gördük. 2 bin 712 TOKİ konutu hariç, iki ayrı noktada 700 konutla ilgili kentsel dönüşüm çalışmalarına başladık. Hak sahipleriyle görüşmelerimiz devam ediyor” dedi.

 • 27.02.2023 27 Şub 10:27 Kırşehir Belediyesi'nin Uzman Ekipleri, Depremden Etkilenen Ailelerle ve Çocuklarıyla Bir Araya Geldi

  Kırşehir Belediyesi'nin Uzman Ekipleri, Depremden Etkilenen Ailelerle ve Çocuklarıyla Bir Araya Geldi Kırşehir Belediyesi, deprem felaketinden etkilenen ailelere ve çocuklarına yönelik psikososyal destek amaçlı özel bir buluşma düzenledi. Uzman ekipler eşliğinde gerçekleştirilen buluşmalar, belirli aralıklarla devam edecek.

 • 27.02.2023 27 Şub 10:27 Kırşehir Belediyesi'nin Uzman Ekipleri, Depremden Etkilenen Ailelerle ve Çocuklarıyla Bir Araya Geldi

  Kırşehir Belediyesi'nin Uzman Ekipleri, Depremden Etkilenen Ailelerle ve Çocuklarıyla Bir Araya Geldi Kırşehir Belediyesi, deprem felaketinden etkilenen ailelere ve çocuklarına yönelik psikososyal destek amaçlı özel bir buluşma düzenledi. Uzman ekipler eşliğinde gerçekleştirilen buluşmalar, belirli aralıklarla devam edecek.

 • 23.02.2023 23 Şub 17:31 Kırşehir Belediyesinden depremzedelere psikososyal destek

  Kırşehir Belediyesinden depremzedelere psikososyal destek Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, kentte misafir edilen depremzedeler ve çocukları için psikososyal destek programları düzenleyeceklerini bildirdi.

 • 23.02.2023 23 Şub 11:50 Kırşehir Belediyesi'nden Depremzede Ailelere Psikososyal Destek Programı

  Kırşehir Belediyesi'nden Depremzede Ailelere Psikososyal Destek Programı Kırşehir Belediyesi, depremzede ailelere yönelik psikososyal destek programı düzenleyecek. Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, “Bu felaketi dayanışma içinde aşacağız” dedi.

 • 10.02.2023 10 Şub 16:33 Kırşehir'den deprem bölgesine hasar tespiti desteği için 15 teknik personel gönderildi

  Kırşehir'den deprem bölgesine hasar tespiti desteği için 15 teknik personel gönderildi Kırşehir Belediyesi, deprem bölgesindeki hasar tespit çalışmalarına destek amacıyla 15 teknik personel gönderdi.

 • 27.01.2023 27 Oca 10:45 Kırşehir Belediye Başkanı Ekicioğlu: "Amacımız Üreten Bir Kırşehir'i Hep Birlikte İnşa Etmek"

  Kırşehir Belediye Başkanı Ekicioğlu: 'Amacımız Üreten Bir Kırşehir'i Hep Birlikte İnşa Etmek' Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, CHP Genel Merkezi tarafından dijital olarak yayınlanan Belediye Gazetesi’nin tarımsal üretim ve iyi tarım uygulamalarıyla ilgili sorularını yanıtladı. Ekicioğlu, “Göreve geldiğimizden beri yerli üreticilerin desteklenmesi noktasında çeşitli projeleri hayata geçirdik ve geçirmeye de devam ediyoruz. Amacımız, üreten bir Kırşehir’i hep birlikte inşa etmek” dedi.

Advertisement