Kırşehir'de Karla Mücadele Devam Ediyor - Son Dakika

Kırşehir'de Karla Mücadele Devam Ediyor

12.01.2012 12:00
Kırşehir'de Karla Mücadele Devam Ediyor, System.String[]

Kırşehir'de Salı günü sabahın erken saatlerinde başlayan kar yağışı nedeniyle şehir genelinde herhangi bir olumsuzluk yaşanmaması için Kırşehir Belediyesi karla mücadele ekipleri çalışmalarına başladı.

Kırşehir'de Salı günü sabahın erken saatlerinde başlayan kar yağışı nedeniyle şehir genelinde herhangi bir olumsuzluk yaşanmaması için Kırşehir Belediyesi karla mücadele ekipleri çalışmalarına başladı.

Başkan Bahçeci yaptığı açıklamada, kar yağışından dolayı şehir merkezinde kapalı yol, ana cadde ve sokağın olmadığını belirtirken, kar temizleme çalışmalarının da devam ettiğini ifade etti.

Bahçeci, 10 Ocak Salı günü sabah saatlerinde başlayan kar yağışıyla birlikte, 30 kar temizleme ekibi ile çalışmalarına başlayan Kırşehir Belediyesi tarafından öncelikle ana cadde ve sokaklarda kar temizleme çalışması yapıldığını dile getirerek, "5 adet kazıcı yükleyici iş makinesi, 2 adet kar körükleyici greyder, 5 adet kasası açık kamyon, 1 adet kar tuzlama kamyonu ile yoğun bir şekilde çalışma yaparak vatandaşlarımıza güvenli bir yaya ve araç trafiği sağlanmıştır. Çalışmalar aralıksız olarak vardiya sistemi ile devam edecek, şehir içerisinde herhangi bir aksaklığa izin verilmeyerek anında müdahale edilecektir. Herhangi bir aksaklık durumunda vatandaşlarımız Belediye iletişim merkezi olan AK MASA'yı 214 10 10 numaralı telefondan arayarak sıkıntılarını bildirebilir" dedi.

Kar yağışı ile birlikte tuzlama çalışmalarının da yapıldığını söyleyen Başkan Bahçeci, yoğun bir şekilde sürdürülen çalışmalar sonucunda, şehir merkezinde herhangi bir olumsuzluğun yaşanmadığını kaydetti.

- KIRŞEHİR

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Kırşehir'de Karla Mücadele Devam Ediyor - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Yeni güne yükselişle başlayan dolar, 8,45'ten işlem görüyor 11:09 Yeni güne yükselişle başlayan dolar, 8,45'ten işlem görüyor Çifte kupalı Kartal, Adem Ljajic yüzünden yeni transfer yapamıyor 11:07 Çifte kupalı Kartal, Adem Ljajic yüzünden yeni transfer yapamıyor Ferdi Tayfur'un yeni imajı görenleri şaşırttı! Sanatçıyı görenler tanıyamadı 10:42 Ferdi Tayfur'un yeni imajı görenleri şaşırttı! Sanatçıyı görenler tanıyamadı
Sarı-Kırmızılılardan dev bütçe! Patrick van Aanholt transferi pahalıya patladı 10:29 Sarı-Kırmızılılardan dev bütçe! Patrick van Aanholt transferi pahalıya patladı Sarıklı görüntüleriyle gündem olan Tuğamiral Mehmet Sarı görevden alındı 10:17 Sarıklı görüntüleriyle gündem olan Tuğamiral Mehmet Sarı görevden alındı Dehşet veren anlar! İntihar eden gencin son sözü 10:07 Dehşet veren anlar! İntihar eden gencin son sözü "Geliyorum beyler" oldu
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu yangın bölgesine gitti! Mağdur vatandaşlar tepki gösterdi 09:52 Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu yangın bölgesine gitti! Mağdur vatandaşlar tepki gösterdi Sosyal medya bu iddia ile karıştı: Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk istifa mı etti? 09:34 Sosyal medya bu iddia ile karıştı: Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk istifa mı etti?
Advertisement