Son Dakika Haberleri: Kız Arkadaşına Sürpriz Yapmak İsterken 2'inci Kattan Düştü, Ölümden Döndü

Kız Arkadaşına Sürpriz Yapmak İsterken 2'inci Kattan Düştü, Ölümden Döndü

5 gün önce

Aydın'da Sevgililer Günü için sürpriz yapmak isteyen genç, sevgilisinin evinin 2'inci katına tırmandığı sırada dengesini kaybedip düşünce şans eseri hafif yaralandı.

 Aydın'ın Nazilli ilçesinde yaşayan Mehmet C. (21), 14 Şubat Sevgililer Günü öncesi sürpriz yapmak için kız arkadaşının ailesiyle yaşadığı 2'nci kattaki apartman dairesine, boru ve pencere korkuluklarına tutunarak, yanındaki balon ve çiçekle tırmandı.

Tam kız arkadaşının penceresine ulaşmışken dengesini yitiren Mehmet C., önce 1'inci kattaki tenteye düştü, ardından da balkona savrularak hafif yaralandı.

SEVGİLİSİNE 14 ŞUBAT SÜRPRİZİ YAPMAK İSTEDİ

14 Şubat Sevgililer Günü öncesi sevgilisine sürpriz yapmak isteyen Mehmet C., hazırladığı balon ve çiçekle, 6 katlı apartmanın 2'nci katında ailesiyle yaşayan kız arkadaşının evine, binanın dışındaki pencere korkulukları ve borulara tutunarak tırmandı.

2. KATA BALON VE ÇİÇEKLE TIRMANDI

Tam kız arkadaşının penceresine ulaşmışken dengesini yitiren Mehmet C., bir alt katın balkon tentesine düştü. Mehmet C., ardından 1'inci katın balkonuna savruldu.

ÖNCE TENTEYE SONRA BALKONA DÜŞTÜ

Şans eseri sokak zeminine düşmeyen, tentenin de hızını azalttığı Mehmet C., olayı hafif yaralı atlattı.

SOKAKTA BEKLEYEN ARKADAŞI YARDIM ETTİ

Bu sırada sokakta bekleyen Mehmet C.'nin arkadaşı, gencin düştüğünü görünce panikle polisi ve sağlık ekiplerini aradı. İhbar üzerine polis, kısa sürede olay yerine geldi. Ciddi bir yara almayan Mehmet C. ise kendi imkanlarıyla indi. Polis, Mehmet C.'yi ifadesine başvurup serbest bıraktı.

"SÜRPRİZ YAPMAK İSTEMİŞTİM"

Mehmet C., "Nasıl oldu anlayamadım. Arkadaşıma sürpriz yapmak istemiştim. Bir anda dengemi kaybettim ve hemen bir alt katın balkonuna düştüm. Yine de Allah korudu diyebilirim. Aşağıya da düşebilirdim. Büyük bir şans eseri canıma bir şey olmadığı için şükrediyorum. Kız arkadaşıma sürpriz yapmak istemiştim" dedi.


YORUMLAR (7)
  • Burcuuu: Herkes salak dıyebılır ama düşmeyi bile gözönüne almış aşkından.İnsallah bızede denk gelir Cevap Yaz 3 1 Yayından Kaldır
  • Beste: Yeminle işte hepimize böylesi seven erkekler lazım iyiki arkadaşı yardımına koşmuş ona dua etsin bnce Cevap Yaz 5 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız


Fetö Elebaşının Malikanesine "Özel Kod" İsimle Giriliyormuş Üniversite Öğrencisi Genç Kızı Adım Adım Takip Edip Apartmanda Saldıran Sapık Yakalandı

Otomobille Çarpışan Çöp Kamyonu Kontrolünü Kaybedince Tek Katlı Eve Girdi İş Yerindeki Kavga Güvenlik Kamerasına Böyle Yansıdı