Kızgın müşteri tekel bayisini bastı! Engelli vatandaşın yaralandığı olay kamerada - Son Dakika

Kızgın müşteri tekel bayisini bastı! Engelli vatandaşın yaralandığı olay kamerada

2 ay önce

İstanbul, Ataşehir'de meydana gelen olayda, eli silahlı saldırgan siparişlerinin gelmemesi gerekçesiyle tekel bayisini bastı. Bu sırada alışveriş yapmak için tekel bayisine gelen işitme engelli vatandaş yaralandı.

Ataşehir'de siparişinin gelmemesine sinirlenen eli silahlı müşteri, tekel bayisini bastı. O sırada alışveriş yapmaya gelen işitme engelli 1 kişiyi silahla yaraladı.

SİPARİŞİ GELMEYİNCE ÇILGINA DÖNDÜ

Olay, 10 gün önce Ataşehir Mustafa Kemal Mahallesi 3004 Caddesi üzerinde bulunan bir tekel bayisinde meydana geldi. Siparişlerinin getirilmemesine sinirlenen bir müşteri, elindeki silahla tekel bayisini bastı. Bu sırada tekel bayiye alışveriş yapmak İçin gelen yüzde 40 işitme engelli Gökhan Özer'i silahla yaraladı.

SALDIRI ANI GÜVENLİK KAMERASINDA

Olay anı güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı. Görüntülerde, saldırganın ve işitme engelli müşterinin tekel bayiden çıktığı, kapının dışında ise saldırganın silahla işitme engelli müşteriyi vurduğu görülüyor.

Kızgın müşteri tekel bayisini bastı! Engelli vatandaşın yaralandığı olay kamerada
Haber Yayın Tarihi: 15.12.2019 05:31 Kaynak: DHASon Dakika

Firari FETÖ'cü Hakan Şükür: Dolandırıldım, tüm birikimim gitti
İngiltere yasak ilişki rezaletini konuşuyor! Gardiyan, uyuşturucu baronuyla birlikte oldu 12 metrekarelik dükkanı olan adam, Erdoğan'ın çağrısına uyunca 3 fabrika sahibi oldu

Son Dakika Haberleri