Koç Healthcare İle "Sağlığınıza Dokunun" - Son Dakika

Koç Healthcare İle "Sağlığınıza Dokunun"

10.05.2018 11:16
Koç Healthcare İle

Amerikan Hastanesi ve Koç Üniversitesi Hastanesi, hastalar için özel olarak geliştirilen Koç Healthcare mobil uygulamasıyla tüm medikal kayıtları tek bir dokunuşun altında topluyor.

Vehbi Koç Vakfı Sağlık Kuruluşları tarafından güncel teknolojiler kullanılarak hastaların kişisel sağlık verilerine hızlı erişim hizmeti vermek amacıyla Koç Healthcare mobil uygulaması geliştirildi. "Sağlığınıza Dokunun" mottosundan hareketle hizmete sunulan Koç Healthcare mobil uygulaması, Amerikan Hastanesi'nde ve Koç Üniversitesi Hastanesi'nde tedavi gören hastaların medikal kayıtlarına kolayca erişebilmelerini ve sonuçları takip edebilmelerini sağlıyor.

Koç Healthcare uygulamasıyla hastalar Radyoloji görüntülerine hareketli formatta ulaşabilirken, görüntülerin arasında aynı ekranda karşılaştırma yapabiliyor. Uygulama aracılığıyla Radyoloji, Patoloji ve Laboratuvar sonuçlarına erişebilen hastalar, aynı zamanda ameliyat raporlarını ve epikrizlerini de inceleme fırsatı elde ediyor. Randevu talebi oluşturulabilen ve takibinin yapılabildiği mobil uygulama, daha önce ayakta ve yatarak tedavilere dair detayları da aktarıyor. Düzenli kullanılan ilaçları hatırlatmasının yanı sıra nabız ve günlük adım bilgilerini anlık olarak gösteren uygulamanın ana ekranından sigorta, alerji, kan grubu ve acil durumlarda aranacak numara gibi bilgilere de tek tuşla erişim mümkün.

Koç Healthcare İle Sağlığınıza Dokunun

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Koç Healthcare İle 'Sağlığınıza Dokunun' - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Kamu çalışanlarının mesai saatleri 10.00-16.00 olarak belirlendi Juventus-Dinamo Kiev maçıyla Şampiyonlar Ligi'nde ilk kez bir kadın hakem düdük çalacak Sokak kısıtlamasında, 7 zorunlu hal dışında özel araçla şehirler arası seyahate izin verilmeyecek Tayland'da balıklar 25 milyon lira değerinde balina kusmuğu buldu Prof. Dr. Mehmet Ceyhan: Türkiye'de birkaç milyon virüslü insan var, aramızda dolaşıyorlar Yüzde 10'u Katar Yatırım Otoritesi'ne satılan Borsa İstanbul'un satış bedeli netleşti Meteoroloji'den 10 il için sağanak yağış ve kar uyarısı ABD tarihinde bir ilk! Joe Biden'ın kabinesindeki isim Silivrili çıktı