Kocasinan Belediye Başkanı Çolakbayrakdar: "İlçenin temizliğine azami özen gösteriyoruz" - Son Dakika

Kocasinan Belediye Başkanı Çolakbayrakdar: "İlçenin temizliğine azami özen gösteriyoruz"

20.12.2020 13:57
Kocasinan Belediye Başkanı Çolakbayrakdar:

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, halka hizmet etmek amacıyla 7 gün 24 saat kesintisiz çalıştıklarını bildirdi.

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, halka hizmet etmek amacıyla 7 gün 24 saat kesintisiz çalıştıklarını bildirdi.

Çolakbayrakdar, yaptığı yazılı açıklamada, temizlikte Dünya Sağlık Örgütü'nün onayladığı ürünlerin kullanıldığını belirtti.

Daha güzel bir ilçe oluşturmak için yoğun gayret sarf ettiklerini aktaran Çolakbayrakdar, halka hizmet etmek amacıyla 7 gün 24 saat kesintisiz çalıştıklarını vurguladı.

Çolakbayrakdar, şunları kaydetti:

"Belediye denildiği zaman ilk başta temizlik akla gelir. Cadde ve sokakların temizlenmesi, çöplerin toplanması ve vatandaşların sabah gidecekleri yere ulaşırken tertemiz bir çevreyle karşılaşmaları çok önemlidir. Bu kapsamda Kocasinan Belediyesi olarak daha temiz Kocasinan için ilçenin temizliğine azami özen gösteriyoruz. Vatandaşlarımızın ihtiyaç duyduğu an hizmeti hızlı bir şekilde ayağına götürmek önceliğimizdir. Bu doğrultuda rutin belediyecilik hizmetlerinde ilk olarak temizlik gelmektedir. Çevreci belediyecilik anlayışı ile hareket eden Kocasinan Belediyesi, ilçenin her köşesini temizleyerek ilçe sakinlerine, daha huzurlu, daha ferah ve hijyenik ortam sunmak için aralıksız çalışmalarını sürdürüyor."

Kocasinan Belediye Başkanı Çolakbayrakdar: İlçenin temizliğine azami özen gösteriyoruz
Kocasinan Belediye Başkanı Çolakbayrakdar: İlçenin temizliğine azami özen gösteriyoruz

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Kocasinan Belediye Başkanı Çolakbayrakdar: 'İlçenin temizliğine azami özen gösteriyoruz' - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Duvarındaki tasarımlar yüzünden başı derde giren Nusret Gökçe'ye 40 milyon TL'lik dava Duvarındaki tasarımlar yüzünden başı derde giren Nusret Gökçe'ye 40 milyon TL'lik dava Cansız bedeni yanmış aracın içinde bulunan şahsın bagajından yüzlerce uyuşturucu hap çıktı Cansız bedeni yanmış aracın içinde bulunan şahsın bagajından yüzlerce uyuşturucu hap çıktı İstanbul'da kentsel dönüşümde sözleşme iptalindeki yetki ilçe belediyelerine verildi İstanbul'da kentsel dönüşümde sözleşme iptalindeki yetki ilçe belediyelerine verildi Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu'ndan Rusya'nın seyahat sınırlamasıyla ilgili açıklama: Olumsuz etkileri olacaktır Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu'ndan Rusya'nın seyahat sınırlamasıyla ilgili açıklama: Olumsuz etkileri olacaktır Esra Erol'un programında ailesinin yanına dönen Nilüfer, 2 ay sonra yine evden kaçtı Esra Erol'un programında ailesinin yanına dönen Nilüfer, 2 ay sonra yine evden kaçtı Bolu'da işler karıştı! Belediye başkanının dağıttığı imsakiye, 20 dakika fazla oruç tutturuyor Bolu'da işler karıştı! Belediye başkanının dağıttığı imsakiye, 20 dakika fazla oruç tutturuyor Survivor'da yürekler ağza geldi! Parkurda burnu kırılan Merve Aydın, hastaneye kaldırıldı Survivor'da yürekler ağza geldi! Parkurda burnu kırılan Merve Aydın, hastaneye kaldırıldı Sokağa çıkma kısıtlamasından muaf olan yerler ve kişiler belli oldu! İşte 43 maddede muafiyet listesi Sokağa çıkma kısıtlamasından muaf olan yerler ve kişiler belli oldu! İşte 43 maddede muafiyet listesi