Vicdansız koca, av tüfeğiyle yaraladığı eşini 170 kilometre gezdirdi - Son Dakika

Vicdansız koca, av tüfeğiyle yaraladığı eşini 170 kilometre gezdirdi

25.09.2020 09:50

Karaman'da öfkeli koca oğluyla birlikte yanına gittiği Konya'daki eşini av tüfeğiyle bacağından vurdu. Yaralı kadını kanlar içerisinde 170 kilometre uzaklıktaki Karaman'a götüren koca, eşinin çığlıklarını duyan polis tarafından gözaltına alındı.

Karaman'da oturan Özgür Ö, oğlu Gökhan Ö. (22) ile birlikte yanına gittiği Konya'daki eşi Şerife Ç'yi av tüfeğiyle bacağından vurdu. Özgür Ö, yaraladığı eşini kanlar içinde yaklaşık 170 kilometre uzaklıktaki Karaman'a tekrar getirdi. Şerife Ç. burada yardım çığlıkları sayesinde polis tarafından kurtarılıp hastaneye kaldırıldı. Baba ve oğul da gözaltına alındı.

AV TÜFEĞİYLE EŞİNİ YARALADI

Özgür Ö. oğlu Gökhan Ö. ile birlikte otomobiliyle Konya'nın Kadınhanı ilçesinde oturan boşandığı eşi Şerife Ç'nin yanına gitti. Burada çıkan tartışmada Özgür Ö. tüfeğiyle ateş ederek Şerife Ç'yi bacağından yaraladı. Yaralı kadına ilk müdahaleyi oğlu Gökhan Ö. yaptı.

O HALDE 170 KM YOL GÖTÜRDÜLER

Özgür Ö. daha sonra kanlar içinde Şerife Ç'yi aracına alıp yaklaşık 170 kilometre uzaklıktaki Karaman'a geri döndü. Şerife Ç. saat 01.30 sıralarında Karaman Valiliği önünden geçerken orada bekleyen polisleri görünce çığlık attı. Kadının çığlık sesini duyan polis de aracı takip edip kısa sürede durdurdu. Kanlar içindeki Şerife Ç. kurtarılıp ambulansla Karaman Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı. Otomobilde bulunan Özgür Ö. ve oğlu Gökhan Ö. ise polis tarafından gözaltına alındı.

"NEDEN" SORUSUNA KÜFÜRLÜ CEVAP

Otomobilde yapılan aramada ise bir adet av tüfeği ele geçirildi. Sağlık kontrollünden geçirilen Özgür Ö. ve oğlu Gökhan Ö. Konya'nın Kadınhanı ilçesinden gelen jandarma ekiplerine teslim edildi. Özgür Ö. gazetecilerin "Eşinizi neden vurdunuz?" sorusuna ise küfür ederek cevap verdi. Soruşturma sürüyor.

Vicdansız koca, av tüfeğiyle yaraladığı eşini 170 kilometre gezdirdi
Vicdansız koca, av tüfeğiyle yaraladığı eşini 170 kilometre gezdirdi
Vicdansız koca, av tüfeğiyle yaraladığı eşini 170 kilometre gezdirdi
Vicdansız koca, av tüfeğiyle yaraladığı eşini 170 kilometre gezdirdi

- Kaynak: DHA

Son Dakika 3. Sayfa Vicdansız koca, av tüfeğiyle yaraladığı eşini 170 kilometre gezdirdi - Son Dakika

YORUMLAR (6)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Son Dakika! 2020 KPSS lisans sınavı sonuçları açıklandı Sadakatsiz'e damga vuran sahne! Eşini aldatan adamın sözleri Twitter'da tepki çekti Adana'da, eşi tarafından darbedilen kadın hastaneye kaldırıldı ABD'den tehdit gibi S-400 sözleri: Türkiye füzeleri test ederek çok şeyi feda etti Vakalardaki vahim artış sonrası Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, herkesin merak ettiği soruyu yanıtladı: İlave tedbirler gündemde değil Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: Azerbaycan'dan asker talebi gelirse Türkiye tereddüt etmez Giydiği çorap nedeniyle eleştirildikten sonra reklam teklifi bekleyen Seda Sayan'ın başına talih kuşu kondu Bilim insanlarından yeni araştırma! Koronavirüsün insanı nasıl hasta ettiği ortaya çıktı