Konya'nın 8 ilçesi ile Karaman merkezde yüz yüze eğitime kar engelli - Son Dakika

Konya'nın 8 ilçesi ile Karaman merkezde yüz yüze eğitime kar engelli

19.01.2022 17:41
Konya'nın 8 ilçesi ile Karaman merkezde yüz yüze eğitime kar engelli

KONYA'da yoğun kar yağışı ve buzlanma nedeniyle 8 ilçede, Karaman'da ise kent merkezinde yüz yüze eğitime yarın, 1 günlüğüne ara verildi.

KONYA'da yoğun kar yağışı ve buzlanma nedeniyle 8 ilçede, Karaman'da ise kent merkezinde yüz yüze eğitime yarın, 1 günlüğüne ara verildi. Hamile ve engelli kamu kurumu çalışanları da idari izinli sayılacak.

Konya'da dün başlayan ve aralıklarla devam eden yoğun kar yağışı hayatı olumsuz etkiledi. Yağış ve buzlanma nedeniyle Beyşehir, Derbent, Derebucak, Doğanhisar, Ereğli, Emirgazi, Halkapınar ve Hüyük ilçelerinde yüz yüze eğitime yarın olmak üzere 1 gün ara verildi.Karaman'da da yoğun kar yağışı ve buzlanma nedeniyle kent merkezi ve merkeze bağlı köy okullarında yüz yüze eğitime yarın ara verildi. Eğitim, EBA üzerinden yapılacak.


YORUMLAR
500
Gaziosmanpaşa'da gece yarısı kundaklanan binanın sakinleri konuştu Gaziosmanpaşa'da gece yarısı kundaklanan binanın sakinleri konuştu Bakan Kasapoğlu: 'Konya'da dünyanın en modern altyapılarına meydan okuyabilecek bir rekabet gücü var' Bakan Kasapoğlu: 'Konya'da dünyanın en modern altyapılarına meydan okuyabilecek bir rekabet gücü var' Toplu taşıma sürücüleri kapıyı açık bırakarak tehlike saçıyor Toplu taşıma sürücüleri kapıyı açık bırakarak tehlike saçıyor
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Konya'nın 8 ilçesi ile Karaman merkezde yüz yüze eğitime kar engelli - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement