İdlib'te şehit olan Piyade Teğmen Bayram Olgun: Belki bu son tıraşım olur - Son Dakika

İdlib'te şehit olan Piyade Teğmen Bayram Olgun: Belki bu son tıraşım olur

2 ay önce

Suriye'nin İdlib kentinde, rejimi tarafından düzenlenen saldırıda şehit düşen Konya'lı Piyade Teğmen Bayram Olgun, babasının hayatını kaybetmesi üzerine geldiği son izninde traş olduğu arkadaşına "Belki bu son traşım olur" dediği öğrenildi.

Suriye'nin İdlib kentinde düzenlenen hava saldırısında şehit olan 33 askerden Piyade Teğmen Bayram Olgun'un (26) acı haberi memleketi Konya'daki ailesine verildi. Şehidin, babasının vefatı üzerine geldiği son izninde, tıraş olmak için gittiği berber arkadaşına "Belki bu son tıraşım olur" dediği ortaya çıktı.

"BELKİ BU SON TIRAŞIM OLUR" DEMİŞ

Hain rejim saldırısında şehadete yürüyen Piyade Teğmen Olgun'un yaklaşık 2 ay önce babası İrfan Olgun'un vefat ettiği ve birliğinden izin alıp babasının cenazesine katıldığı belirtildi. Şehit Olgun'un, mahalledeki berber arkadaşına tıraş olurken "Arkadaşlarım orada çatışıyor. Ben cenaze için geldim. Belki bu son tıraşım olur" dediği ve o gece birliğine döndüğü öğrenildi. Şehidin cenazesinin yarın Tepekent Mahallesi'nde defnedilmesi bekleniyor.

ACI HABER KONYA'YA DÜŞTÜ

65'inci Mekanize Piyade Tugay Komutanlığı'nda görevli Piyade Teğmen Bayram Olgun'un şehadet haberi Konya'da yaşayan annesi Döne Olgun'a ve ailesine askeri yetkililer tarafından verildi. Şehit Olgun'un baba evine Türk bayrağı asıldı, yakınları da eve akın etti.

İdlib'te şehit olan Piyade Teğmen Bayram Olgun: Belki bu son tıraşım olurSon Dakika

18 yaş altı çocukların ve 60 yaş üzerinin sokağa çıkması yasaklanacak
Rusya'yı koronavirüs vakalarını saklamakla suçlayan sendika başkanı görevden alındı Bilim Kurulu üyesi: Prof. Dr. Prof. Dr. Alpay Azap: Salgın Türkiye'de 11 Mayıs gibi zirveye çıkar