Koronavirüse yakalanan 'seri cinayet sanığı' duruşmaya katılamadı - Son Dakika

Koronavirüse yakalanan 'seri cinayet sanığı' duruşmaya katılamadı

10.09.2020 13:51
Koronavirüse yakalanan 'seri cinayet sanığı' duruşmaya katılamadı, System.String[]

Ordu'da farklı tarihlerde 8 kişiyi öldürdüğü gerekçesiyle hakkında 5 dosya hazırlanan tutuklu sanık Mehmet Ali Çayıroğlu, korona virüse yakalandığı için duruşmaya katılamadı. Duruşma ileri bir tarihe ertelenirken seri cinayet sanığı Elazığ T Tipi Kapalı Cezaevi'nde tutuluyor.

Ordu'da farklı tarihlerde 8 kişiyi öldürdüğü gerekçesiyle 5, gasp ettiği gerekçesiyle 1 olmak üzere hakkında 6 dosya hazırlanan tutuklu sanık Mehmet Ali Çayıroğlu, korona virüse yakalandığı için duruşmaya katılamadı.

Ordu'nun Akkuş ilçesinde 2018 yılında 'yağma, hırsızlık, gasp ve kasten öldürme' suçlarını işlediği gerekçesi ile Elazığ T Tipi Kapalı Cezaevi'nde hapis yatan Mehmet Ali Çayıroğlu hakkında Dursun Kurt'un öldürülmesine ilişkin dava açılmıştı. Sanığın 'yangın çıkartıp, eziyet çektirerek ve tasarlayarak öldürmek' suçlaması ile yargılandığı ilk duruşma, Ünye Ağır Ceza Mahkemesinde görüldü.

CEZAEVİNDE KORONAVİRÜSE YAKALANDI

Şu an Elazığ'da tutuklu bulunan 'seri cinayet sanığı' Mehmet Ali Çayıroğlu, cezaevinde yakalandığı koronavirüs nedeniyle karantinada olduğundan Sesli ve Görüntülü Bilişim Sistemi (SEGBİS) ile duruşmaya katılamadı. Duruşma ileri bir tarihe ertelendi.

AYRI ZAMANLARDA 8 KİŞİYİ ÖLDÜRMÜŞTÜ

Ünye Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından Mehmet Ali Çayıroğlu hakkında 8 kişiyi farklı zamanlarda öldürdüğü gerekçesiyle 5 dosya, işlediği gasp olaylarıyla ilgili ise bir olmak üzere toplamda 6 dosya hazırlanmıştı. Mehmet Ali Çayıroğlu, işlediği iddia edilen cinayetlerinden ardından 9 Ağustos tarihinde bir evden gasp yapıldığı ihbarı üzerine çalışma başlatan jandarma ekiplerince yakalanmış, 'kasten öldürme, yağma ve hırsızlık' suçlarından cezaevine gönderilmişti.

Koronavirüse yakalanan 'seri cinayet sanığı' duruşmaya katılamadı
Koronavirüse yakalanan 'seri cinayet sanığı' duruşmaya katılamadı
Koronavirüse yakalanan 'seri cinayet sanığı' duruşmaya katılamadı

- Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Koronavirüse yakalanan 'seri cinayet sanığı' duruşmaya katılamadı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Fatih Terim, kaleci Fatih Öztürk'ü kulübeye çekti Bakan Koca, koronavirüs en çok bulaştığı ortamı ilk kez açıkladı: Evde bulaş oranı daha yüksek Galatasaray, karşılaşmaya hızlı başladı! Falcao'nun sert şutunda top direkte patladı Kuveyt ve Katar'da Hazreti Muhammed'e saygısızlık yapan Fransa'nın ürünlerine boykot Ermenistan Dışişleri Bakanı'na ünlü CNN muhabirinden soğuk duş! Paşinyan'ın sözleri soruldu, ne diyeceğini bilemedi TRT'den, Erdoğan'ın konuşması sırasında ekranda çıkan anlamsız harflerle ilgili açıklama Kongrede sahneye çıkan yaşlı kadın Erdoğan'dan ricada bulundu: Damadına benim için sarıl ABD'de bu çocuğu konuşuyor! Karantina arkadaşı olarak insan iskeletini seçti