Kozmetik Tutkunlarına Müjde! - Son Dakika

Kozmetik Tutkunlarına Müjde!

25.06.2012 13:11
Kozmetik Tutkunlarına Müjde!

Sephora'da "İndirim" başlıyor.

Kendini şımartmaktan hoşlanan kozmetik tutkunu kadınlar, Sephora'nın geleneksel "İndirim" kampanyasıyla birbirinden trendy ve muhteşem ürünlere sahip oluyor. 25 Haziran'da başlayacak kampanya kapsamında Sephora tutkunları, ekstra avantajlı ve uygun fiyatlı ürünlerle buluşuyor. Sephora mağazalarında makyaj, cilt bakımı ve vücut ürünleri olmak üzere yüzlerce ürün, %80'e varan indirimlerle kozmetik tutkunlarının beğenisine sunuluyor. 20 TL'den başlayan fiyatlarla allık, 10 TL'den başlayan fiyatlarla göz kalemi ve 15 TL'den başlayan fiyatlarla lip gloss'lar kozmetik tutkunlarını bekliyor.

İndirim kapsamında, makyajda Sephora, Benefit, Too Faced, Cargo, Fred Farrugia, cilt bakımında ise Rexaline, Strivectin, Herborist ve Sephora gibi dünya markalarının ürünleri avantajlı fiyatlarla tüketiciyle buluşuyor. Ayrıca Sephora'nın özel şişe tasarımlı banyo ürünleri ise %50'ye varan indirimle satışa sunuluyor. İndirim 8 Temmuz 2012 tarihine kadar tüm Sephora mağazalarında geçerli oluyor.

YORUMLAR
500
VAN'DA FOTOĞRAF TUTKUNLARI 'EŞEK ARABASI YARIŞLARI' İÇİN DEKLANŞÖRE BASTI VAN'DA FOTOĞRAF TUTKUNLARI 'EŞEK ARABASI YARIŞLARI' İÇİN DEKLANŞÖRE BASTI Futbol tutkunu 'ihtiyar delikanlılar' halı sahaların tozunu attırıyor Futbol tutkunu 'ihtiyar delikanlılar' halı sahaların tozunu attırıyor BALIKESİR - Adrenalin tutkunları Susurluk Off-Road Festivali'nde buluştu BALIKESİR - Adrenalin tutkunları Susurluk Off-Road Festivali'nde buluştu
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Kozmetik Tutkunlarına Müjde! - Son Dakika


Advertisement