Küçükçekmece'de dünya kadınlar günü mart boyunca işlenecek - Son Dakika

Küçükçekmece'de dünya kadınlar günü mart boyunca işlenecek

04.03.2020 10:16
Küçükçekmece'de dünya kadınlar günü mart boyunca işlenecek, System.String[]

Küçükçekmece Belediyesi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü özel bir sergi ve konserle taçlandırıyor.

Küçükçekmece Belediyesi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü özel bir sergi ve konserle taçlandırıyor. 8 Mart'ta Aynur Doğan şarkılarıyla, Ressam Muzaffer Oruçoğlu resimleriyle Küçükçekmeceli kadınlarla buluşacak.

Şair, yazar ve ressam Muzaffer Oruçoğlu'nun dünya emek mücadelesinde öne çıkan kadın temalarının da içinde yer aldığı resim sergisi, Cennet Kültür ve Sanat Merkezi'nde sanatseverlere kapılarını aralayacak. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü özel konserinde ise son dönem çalışmaları ile dünya müziğinin önemli isimlerinden biri haline gelen Aynur Doğan şarkılarıyla Küçükçekmeceli kadınlarla buluşacak.

8 Mart-10 Nisan 2020 tarihleri arasında İstanbullu sanatseverlerle buluşmaya hazırlanan Muzaffer Oruçoğlu sergisi, kolaj, akrilik, karışık teknik ve yağlı boya çalışmalarından oluşuyor. Aralarında "Maria Suphi ve Derya Kuşları", "Fosforlu Cevriye" ve "Likovris Yeniden Çarmıha Geriliş - İsa" resimlerinin de bulunduğu sergide ayrıca "çocuk", "çırak", "maden işçisi" ve "aborjin" konulu resimler de katılımcıların beğenisine sunulacak.

Halk ezgilerine etkileyici doğaçlamalar ekleyerek büyük bir başarıyla yorumlayan ve müziğine geleneksel seslerin yanına umudun, barışın, vicdanın seslerini de ekleyen Aynur Doğan ise en güzel şarkılarını kadınlar için seslendirecek. - İSTANBUL

Küçükçekmece'de dünya kadınlar günü mart boyunca işlenecek
Küçükçekmece'de dünya kadınlar günü mart boyunca işlenecek
Küçükçekmece'de dünya kadınlar günü mart boyunca işlenecek

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Küçükçekmece'de dünya kadınlar günü mart boyunca işlenecek - Son Dakika


Son Dakika

Tamamen altınla kaplanan Samsung Galaxy S21, 570 bin lira fiyatla satışa sunuldu AK Partili Miroğlu'nun iddiası sosyal medyada gündem oldu: Biden Kürtmüş, gerçek adı da Cımoyê Bahattîn Ağa imiş 26 Ocak'tan itibaren metrobüslerdeki kodlar yerine son istasyonun ismi yazacak Bu kare "Her şeyin fazlası zarar" sözünün hayattaki karşılığı! Alkolü fazla kaçıranların düştüğü haller güldürdü Hasta yakınları güvenlik görevlilerine saldırdı, hastane bahçesi savaş alanına döndü Ivana Sert, sevgilisine aşkını ilan ederken yaptığıyla hem mide bulandırdı hem güldürdü Newport County kalecisi Tom King'in attığı gol, Guinness Rekorlar Kitabı'na girdi İnternette müstehcen yayın yapan 2 kadın yakalandı, hesap hareketlerindeki açıklamalar dikkat çekti: Video, show, sohbet...