Son Dakika Haberleri: Küfürlü Tezahüratın Fenerbahçe Ağır Bedeli! 37 Bin Forma

Küfürlü Tezahüratın Fenerbahçe Ağır Bedeli! 37 Bin Forma

27 gün önce

PFDK'nın "merdiven boşluklarının boş bırakılmaması', "saha olayları" ile "çirkin ve kötü tezahürat" yüzünden Fenerbahçe'ye yaklaşık 7 milyon TL ceza kesti. Bu rakamın karşılığı ise 37 bin formaya denk geliyor.

Fenerbahçe 3.5 yılda yaklaşık 7 milyon TL ceza ödedi. Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK) 'merdiven boşluklarının boş bırakılmaması', 'saha olayları' ile 'çirkin ve kötü tezahürat' nedeniyle sarı lacivertlilere 6 milyon 965 bin TL para cezası kesti.

Hürriyet Gazetesi'nden Fatih Saboviç'in haberine göre; Bu da 36 bin 825 formanın satış cirosuna denk geliyor. Spor hukukçusu Ebrar Efkan Bilgiç'in başkanlığındaki Kariyer Hukuk Derneği'nin spor departmanının çalışmasına göre F.Bahçe, 2018-19'da 540 bin TL ceza aldı. Rekorsa geçen sezona: 4 milyon 617 bin TL! 3.5 yıllık cezaysa yaklaşık 7 milyon lira. Bu para 37 bin forma veya kale arkası kombine gelirine tekabül ediyor.

Fenerbahçe, Tolga Ciğerci'nin Doğum Gününü Kutladı, Sosyal Medya Yıkıldı

Emre Belözoğlu: Böyle Maçları Kazanamadığımız İçin Turnuvalara Gidemedik

Arnavutluk'a Attığımız Son 3 Golün Asisti Cenk Tosun'dan!

Türkiye Mağlubiyeti Sonrası Arnavutluk'un Hocası Panucci Gönderildi

Haber Yayın Tarihi : 23.03.2019 02:35 

YORUMLAR


Ekrem İmamoğlu, Erdoğan'ın Twitter Paylaşımlarını Beğendi İmamoğlu, İBB Çalışanlarına Seslendi: Maaşı Alıp Hizmet Etmeyen Varsa İstifa Etsin Ortalığı Karıştıracak İddia: Tuba Babuna Kaçırıldı!