Kurban Bayramı için Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan uyarılar! - Son Dakika

Kurban Bayramı için Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan uyarılar!

28.07.2020 13:20
Kurban Bayramı için Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan uyarılar!, System.String[]

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Karacaahmet mezarlığı'nda anne ve babasının kabrini ziyaret etti. Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Erdoğan, "Koronavirüse bu bayramda çok ama çok dikkat edilmesini milletimden rica ediyorum" dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, eşi Emine Erdoğan ile öğle saatlerinde Kısıklı'daki konutundan çıkarak, Karacaahmet Mezarlığı'na gitti. Erdoğan, annesi Tenzile Erdoğan ve babası Ahmet Erdoğan'ın mezarlarını ziyaret ederek, dua etti.

TEMİZLİK, MASKE, MESAFEYE ÇOK DİKKAT"

Mezarlık çıkışı basın mensuplarına kısa bir açıklama yapan Erdoğan, "Tüm milletimin Kurban Bayramı'nı tebrik ediyorum. Tüm aileler için sevinç, birlik, beraberlik vesilesi olmasını diliyorum. Koronavirüse bu bayramda çok ama çok dikkat edilmesini milletimden rica ediyorum. Temizlik, maske, mesafeye çok dikkat" ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Karacaahmet Mezarlığı çıkışı Kurban Bayramı için uyarıda bulundu
Kurban Bayramı için Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan uyarılar!

Son Dakika Politika Kurban Bayramı için Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan uyarılar! - Son Dakika


Son Dakika

Başbakan onayladı, Pakistan'da artık tecavüzcüler hadım edilecek Eski Merkez Bankası Başkanı Durmuş Yılmaz, doların neden yükseldiğini anlattı Türk ustanın altın ve gümüşten yaptığı maskeler satışa sunuldu Talihsiz kadın, birlikte yaşadığı erkek arkadaşının banyosunda ölü bulundu Alevlere teslim olan dükkandan tuvalete sığınarak kurtuldu Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan vatandaşa 'Varlık Barışı' çağrısı: Paranızı ve altınlarınızı sisteme dahil edin Çocuğunu ölüme terk eden cani anne konuştu: Tepkilerden çekindiğim için yaptım Emine Erdoğan: Katiller, mafya babaları rol model gibi lanse edilmesin