Son dakika Karacaahmet haberleri, Karacaahmet son dakika, son dakika Karacaahmet

Son Dakika Karacaahmet Haberleri

 • Usta Yazar Tarık Buğra'nın Vefatının 30. Yılında Anısına
  25 Şub Usta Yazar Tarık Buğra'nın Vefatının 30. Yılında Anısına

  Tarık Buğra, Türk edebiyatının önemli isimlerinden biri olarak bilinir. Birçok roman, hikaye, tiyatro eseri ve deneme kaleme alan Buğra, vefatının 30. yılında anılıyor. Hayatı boyunca edebiyata büyük katkılar sağlayan Buğra, Türk edebiyatında kasaba hikayelerinin ilk güzel örneklerini vermiştir. Eserleri arasında en bilinenleri arasında 'Küçük Ağa', 'Osmancık', 'Gençliğim Eyvah', 'Dönemeçte' ve 'Yalnızlar' yer almaktadır. Tarık Buğra, 1994 yılında hayatını kaybetmiş ve Türk edebiyatının önemli isimlerinden biri olarak anılmaktadır.

 • İstanbul'da 110 yıllık elektrikli tramvaylar hala toplu ulaşımı taşıyor
  20 Şub İstanbul'da 110 yıllık elektrikli tramvaylar hala toplu ulaşımı taşıyor

  İstanbul'da 20 Şubat 1914 tarihinde hizmete başlayan elektrikli tramvaylar, 110 yıllık geçmişiyle hala toplu ulaşım yükünü taşımaya devam ediyor. İstanbul'da raylı sistem serüveni, Osmanlı Padişahı Abdülaziz'in izniyle 1869 yılında kurulan Dersaadet Tramvay Şirketi ile başladı. Atlı tramvaylar daha sonra elektrikli tramvaylara dönüştü ve günümüzde T1, T3, T4 ve T5 hatlarıyla İstanbullulara hizmet veriyor.

 • Başkan Ergün yeni dönem projelerini anlattı
  17 Şub Başkan Ergün yeni dönem projelerini anlattı

  Başkan Ergün yeni dönem projelerini anlattı Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cengiz Ergün, 2024-2029 dönemi projelerini açıkladı.

 • Başkan Ergün yeni dönem projelerini anlattı
  16 Şub Başkan Ergün yeni dönem projelerini anlattı

  Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cengiz Ergün, 2024-2029 dönemi projelerini açıkladı.

 • İstanbul Boğazı'nda hayatını kaybeden kaptan son yolculuğuna uğurlandı
  05 Şub İstanbul Boğazı'nda hayatını kaybeden kaptan son yolculuğuna uğurlandı

  İstanbul Boğazı güney girişinde, kılavuzluk hizmeti verilecek gemiye transfer sırasında denize düşerek hayatını kaybeden kaptan Oğuz Kök Kadıköy'de bulunan Sahrayı Cedid Cami'nde düzenlenen cenaze töreniyle son yolculuğuna uğurlandı. Kaptan Oğuz Kök, 2006 yılında İstanbul Boğazı'nda büyük bir tehlikeden kurtardığı gemiyle tanınıyordu.

 • Şehit kılavuz kaptan Oğuz Kök son yolculuğuna uğurlandı
  05 Şub Şehit kılavuz kaptan Oğuz Kök son yolculuğuna uğurlandı

  Şehit kılavuz kaptan Oğuz Kök son yolculuğuna uğurlandı İstanbul Boğazı güney girişinde kılavuzluk hizmeti verilecek gemiye transfer sırasında denize düşerek hayatını kaybeden kaptan Oğuz Kök kılınan cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlandı.

 • İstanbul Boğazı'nda hayatını kaybeden kaptan son yolculuğuna uğurlandı
  05 Şub İstanbul Boğazı'nda hayatını kaybeden kaptan son yolculuğuna uğurlandı

  İstanbul Boğazı güney girişinde, kılavuzluk hizmeti verilecek gemiye transfer sırasında denize düşerek hayatını kaybeden kaptan Oğuz Kök Kadıköy'de bulunan Sahrayı Cedid Cami'nde düzenlenen cenaze töreniyle son yolculuğuna uğurlandı. Şehit kaptanın acılı ailesi, gözyaşları eşliğinde taziyeleri kabul etti.

 • İstanbul Boğazı'nda hayatını kaybeden kaptan son yolculuğuna uğurlandı
  05 Şub İstanbul Boğazı'nda hayatını kaybeden kaptan son yolculuğuna uğurlandı

  İstanbul Boğazı güney girişinde denize düşerek hayatını kaybeden kaptan Oğuz Kök, Kadıköy'de düzenlenen cenaze töreniyle son yolculuğuna uğurlandı. Kaptan Kök, 2006 yılında İstanbul Boğazı'nda büyük bir tehlikeden kurtardığı gemiyle tanınıyordu. Şehit kaptanın cenazesi Karacaahmet mezarlığına defnedildi.

 • İstanbul Boğazı'nda hayatını kaybeden kaptan son yolculuğuna uğurlandı
  05 Şub İstanbul Boğazı'nda hayatını kaybeden kaptan son yolculuğuna uğurlandı

  İstanbul Boğazı güney girişinde kılavuzluk hizmeti verilecek gemiye transfer sırasında denize düşerek hayatını kaybeden kaptan Oğuz Kök kılınan cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlandı. Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü ekiplerinden kaptan Oğuz Kök (62), dün sabah saatlerinde kılavuz kaptanlık hizmeti vermek için İstanbul Boğazı güney girişinde, Cook Adaları bandıralı 176 metrelik 'New Siham' isimli gemiye çıktı. Bu sırada çarmıhtan (merdiven) denize düşen Kök hipotermi nedeniyle hayatını kaybetti. Hayatını kaybeden kaptan Oğuz Kök için Üsküdar ilçesinde bulunan Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü'nde bir veda töreni düzenlendi. Kaptan Oğuz Kök, Sahrayı Cedid Camii'nde öğle namazını müteakip kılınan cenaze namazının ardından Karacaahmet Mezarlığı'na defnedildi. Öte yandan, cenaze namazına Oğuz Kök'ün ailesi ve çok sayıda arkadaşı katıldı. - İSTANBUL

 • İstanbul Boğazı'nda hayatını kaybeden kaptan için veda töreni düzenlendi
  05 Şub İstanbul Boğazı'nda hayatını kaybeden kaptan için veda töreni düzenlendi

  İstanbul Boğazı güney girişinde kılavuzluk hizmeti verilecek gemiye transfer sırasında denize düşerek hayatını kaybeden kaptan Oğuz Kök için bugün Üsküdar'da, Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü'nde, veda töreni düzenlendi. Kaptan Oğuz Kök, 2006 yılında İstanbul Boğazı'nda büyük bir tehlikeden kurtardığı gemiyle tanınıyordu. Tören, ailesi ve yetkililerin katılımıyla gerçekleşti.

 • İstanbul Boğazı'nda hayatını kaybeden kaptan için veda töreni düzenlendi
  05 Şub İstanbul Boğazı'nda hayatını kaybeden kaptan için veda töreni düzenlendi

  İstanbul Boğazı güney girişinde kılavuzluk hizmeti verilecek gemiye transfer sırasında denize düşerek hayatını kaybeden kaptan Oğuz Kök için bugün Üsküdar'da, Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü'nde, veda töreni düzenlendi. Kaptan Oğuz Kök, 2006 yılında İstanbul Boğazı'nda büyük bir tehlikeden kurtardığı gemiyle tanınıyordu. Tören, kaptanın ailesi ve yetkililerin katılımıyla gerçekleşti.

 • Afyonkarahisar İhsaniye İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü Çiftçilere Bilgilendirme Toplantısı Düzenledi
  13 Oca Afyonkarahisar İhsaniye İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü Çiftçilere Bilgilendirme Toplantısı Düzenledi

  Afyonkarahisar İhsaniye İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü, çiftçilere ve besicilere yönelik çeşitli alanlarda bilgilendirme toplantısı düzenledi. Toplantılarda tarımsal üretimin planlanması, tarım ve hayvancılık desteklemeleri, kooperatifçilik ve TARSİM konularında bilgiler verildi. Toplantılara çok sayıda üretici katıldı.

 • Ömer Tuğrul İnançer'in eşi Erişal İnançer son yolculuğuna uğurlandı
  09 Oca Ömer Tuğrul İnançer'in eşi Erişal İnançer son yolculuğuna uğurlandı

  Hukukçu, müzisyen, yazar ve mutasavvıf Ömer Tuğrul İnançer'in hayatını kaybeden eşi Erişal İnançer, Üsküdar'da Şakirin Camii'nde düzenlenen cenazenin ardından son yolculuğuna uğurlandı. İnançer'in naaşı, Karacaahmet Mezarlığı'nda toprağa verildi.

 • Karacabey'de Silahla Ateşlenen Mermi Evde Delik Açtı
  09 Oca Karacabey'de Silahla Ateşlenen Mermi Evde Delik Açtı

  Bursa'nın Karacabey ilçesinde, kimin ateşlediği bilinmeyen silahtan çıkan mermi, çatıyı delip evin içine düştü. Ev sahibi Hakan Kılıç, mermiyi atanın bulunmasını isteyerek, silahlı sevinçten vazgeçilmesi gerektiğini ve insanların daha bilinçli hareket etmesi gerektiğini belirtti.

 • Karacabey'de çatıya isabet eden mermi evin içine düştü
  08 Oca Karacabey'de çatıya isabet eden mermi evin içine düştü

  Bursa'nın Karacabey ilçesinde, kimin ateşlediği bilinmeyen mermi, çatıyı delip evin içine düştü. Şans eseri kimseye isabet etmeyen olayın ardından ev sahibi, silah kullanımına dikkat çekerek vatandaşların daha bilinçli ve sorumlu hareket etmesini istedi. Polis ekipleri, olayın sorumlusunu bulmak için çalışma başlattı.

 • Karacabey'de Silahla Ateşlenen Mermi Evdeki Çocuk Odasına Düştü
  08 Oca Karacabey'de Silahla Ateşlenen Mermi Evdeki Çocuk Odasına Düştü

  Bursa'nın Karacabey ilçesinde, kimliği belirsiz bir kişi tarafından ateşlenen silahtan çıkan mermi, 5 kişilik ailenin kaldığı evin tavanını delerek çocuk odasına düştü. Olayda yaralanan olmazken, polis silahı ateşleyeni bulmak için çalışma başlattı. Ev sahibi Hakan Kılıç, insanların sorumsuzca hareket etmemesi gerektiğini vurgulayarak, silahlı sevinçten vazgeçilmesi gerektiğini söyledi.

 • TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, Saraybosna Büyükelçisi Girgin'in eşinin cenaze törenine katıldı
  07 Oca TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, Saraybosna Büyükelçisi Girgin'in eşinin cenaze törenine katıldı

  TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, Türkiye'nin Saraybosna Büyükelçisi Sadık Babür Girgin'in vefat eden eşi Aslı Girgin'in cenaze törenine katıldı. Kurtulmuş, Şakirin Camii'nde düzenlenen cenaze töreninde Büyükelçi Girgin ve ailesine taziyelerini iletti. Cenaze namazının ardından dua eden Kurtulmuş, camide namazları kılınan diğer cenaze sahiplerine de başsağlığı diledi. Aslı Girgin'in naaşı Karacaahmet Mezarlığı'nda defnedildi.

 • Türkiye'de 2023 böyle geçti: Haziran
  26 Ara Türkiye'de 2023 böyle geçti: Haziran

  Yeniden Cumhurbaşkanı seçilen Recep Tayyip Erdoğan'ın, TBMM Genel Kurulunda yemin ederek göreve başladığı haziranda yeni Cumhurbaşkanlığı Kabinesi de açıklandı, yeni MİT Başkanı, İbrahim Kalın; yeni Dışişleri Bakanı, Hakan Fidan oldu.

 • Türkiye'de 2023 böyle geçti: Temmuz
  26 Ara Türkiye'de 2023 böyle geçti: Temmuz

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, Litvanya'nın başkenti Vilnius'ta yapılan NATO Liderler Zirvesi'ndeki rolü, temmuz ayına damgasını vurdu.

 • Hürriyet Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Hasan Kılıç Son Yolculuğuna Uğurlandı
  20 Ara Hürriyet Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Hasan Kılıç Son Yolculuğuna Uğurlandı

  İstanbul'da hayatını kaybeden Hürriyet Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Hasan Kılıç için cenaze töreni düzenlendi. Meslek hayatının büyük bir kısmını Hürriyet Gazetesi'nde geçiren Kılıç, çalışma arkadaşları ve sevdikleri tarafından son yolculuğunda yalnız bırakılmadı.

 • Hürriyet Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Hasan Kılıç Son Yolculuğuna Uğurlandı
  19 Ara Hürriyet Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Hasan Kılıç Son Yolculuğuna Uğurlandı

  İstanbul'da hayatını kaybeden Hürriyet Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Hasan Kılıç için cenaze töreni düzenlendi. Kılıç, 79 yaşında evinde geçirdiği kalp krizi sonucu vefat etti. Çalışma arkadaşları ve sevenleri tarafından son yolculuğunda yalnız bırakılmadı.

 • İstanbul'da Mezar Yeri Ücretlerine Zam
  14 Ara İstanbul'da Mezar Yeri Ücretlerine Zam

  İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi (İBB) İstanbul’da 2024 yılının mezar yeri ücret tarifesi belirlendi. Mezarlık fiyatlarına ortalama yüzde 58 zam yapıldı. En ucuz boş mezar yeri bedeli 4 bin 470 TL, en pahalı boş mezar yeri ücreti ise 69 bin 770 TL oldu.

 • İstanbul'da mezarlık hizmetlerine yüzde 54.15 oranında zam yapıldı
  14 Ara İstanbul'da mezarlık hizmetlerine yüzde 54.15 oranında zam yapıldı

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Meclisi Aralık Ayı Olağan Toplantısı'nda gerçekleştirilen oylamayla defin işlemleri ve mezarlık hizmetlerine yüzde 54.15 oranında zam yapıldı.

 • İstanbul'da mezar yeri ücretlerine yüzde 54 zam yapıldı
  14 Ara İstanbul'da mezar yeri ücretlerine yüzde 54 zam yapıldı

  İBB Meclisi Aralık Ayı Olağan Toplantısı'nda gerçekleştirilen oylamayla defin işlemleri ve mezarlık hizmetlerine yüzde 54,15 oranında zam yapıldı. Yeni tarife 1 Ocak 2024'ten itibaren geçerli olacak.

 • Vefatından sonra da eserleri ilgiyle okunan yazar: Reşat Nuri Güntekin
  06 Ara Vefatından sonra da eserleri ilgiyle okunan yazar: Reşat Nuri Güntekin

  "Çalıkuşu", "Acımak", "Yaprak Dökümü", "Kızılcık Dalları" ve "Kavak Yelleri"nin de aralarında olduğu çok sayıda unutulmaz esere imza atan Türk edebiyatının önemli isimlerinden Reşat Nuri Güntekin'in vefatının üzerinden 67 yıl geçti.

 • İBB, İstiklal Marşı'nın bestecisi Osman Zeki Üngör'ün mezarını restore etti
  28 Kas İBB, İstiklal Marşı'nın bestecisi Osman Zeki Üngör'ün mezarını restore etti

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), İBB Miras birimi tarafından İstiklal Marşı'nın bestecisi Osman Zeki Üngör'ün tahrip olmuş mezarı restore edildi. Uzun süre bakımsız kalan kabir, yapılan çalışmalarla koruma altına alındı. Osman Zeki Üngör, Türkiye'nin en önemli müzik eserlerini bırakan bir sanatçı olarak biliniyor.

 • Kargo çalışanı iş yerinin camlarını kırıp zarar verdi
  28 Kas Kargo çalışanı iş yerinin camlarını kırıp zarar verdi

  Gaziantep'te bir kargo şirketinin çalışanı, tartıştığı iş yerinin camlarını kırarak içerisine zarar verdi. Olay güvenlik kamerasına yansıdı. İş yerinin sahibi adalet istiyor.

 • Cumhurbaşkanı Erdoğan anne ve babasının kabirlerini ziyaret etti
  14 Kas Cumhurbaşkanı Erdoğan anne ve babasının kabirlerini ziyaret etti

  Cumhurbaşkanı Erdoğan anne ve babasının kabirlerini ziyaret etti Cumhurbaşkanı Erdoğan, Karacaahmet Mezarlığı'nda anne ve babasının kabirlerini ziyaret etti.

 • Cumhurbaşkanı Erdoğan anne ve babasının kabirlerini ziyaret etti
  14 Kas Cumhurbaşkanı Erdoğan anne ve babasının kabirlerini ziyaret etti

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, Karacaahmet Mezarlığı'nda anne ve babasının kabirlerini ziyaret etti.

 • Geleneksel Türk tiyatrosunun son temsilcisi: İsmail Hakkı Dümbüllü
  04 Kas Geleneksel Türk tiyatrosunun son temsilcisi: İsmail Hakkı Dümbüllü

  Başarısıyla sadece yaşadığı yüzyılı değil, sonraki yüzyılı da etkileyen geleneksel Türk tiyatrosunun son temsilcisi İsmail Hakkı Dümbüllü, vefatının 50. yılında anılıyor.

 • Özge Özpirinçci'nin babası Kadri Emrah Özpirinçci son yolculuğuna uğurlandı
  14 Eki Özge Özpirinçci'nin babası Kadri Emrah Özpirinçci son yolculuğuna uğurlandı

  Oyuncu Özge Özpirinçci'nin uzun süredir sağlık sorunlarıyla mücadele eden babası Kadri Emrah Özpirinçci, Üsküdar'daki Şakirin Camii'nde kılınan cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlandı. Özge Özpirinçci, cenaze namazı öncesi taziyeleri kabul etti. Cenaze törenine Kıvanç Tatlıtuğ, Bülent İnal, Necip Memilli, İlker Kızmaz, Berrak Tüzünataç gibi isimler de katıldı. Kadri Emrah Özpirinçci, Karacaahmet Mezarlığı'nda defnedildi.

 • Özge Özpirinçci'nin babası son yolculuğuna uğurlandı
  14 Eki Özge Özpirinçci'nin babası son yolculuğuna uğurlandı

  Oyuncu Özge Özpirinçci'nin babası Kadri Emrah Özpirinçci, Üsküdar'daki Şakirin Camii'nde kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi. Özge Özpirinçci, cenaze namazı öncesi taziyeleri kabul etti ve birçok ünlü isim de cenazeye katıldı.

 • Türk Futbolunun Değerli İsmi Galip Haktanır Vefat Etti
  30 Eyl Türk Futbolunun Değerli İsmi Galip Haktanır Vefat Etti

  A Milli Futbol Takımı'nın eski futbolcusu ve 'Kör Galip' lakaplı Galip Haktanır, 102 yaşında hayatını kaybetti. Türkiye Futbol Federasyonu başsağlığı mesajında, Haktanır'ın Türk futboluna değer katan bir isim olduğunu belirtti ve ailesine başsağlığı diledi.

 • Fadıloğlu'dan gazilere anlamlı ziyaret
  19 Eyl Fadıloğlu'dan gazilere anlamlı ziyaret

  Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, "19 Eylül Gaziler Günü" etkinlikleri çerçevesinde gazi ziyareti gerçekleştirdi.

 • Ebru sanatına papatya motifini kazandıran sanatçı: Mustafa Düzgünman
  11 Eyl Ebru sanatına papatya motifini kazandıran sanatçı: Mustafa Düzgünman

  Ebru ve cilt sanatçısı Mustafa Düzgünman, vefatının 33. yılında yad ediliyor.

 • İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Hacı Bektaş Veli Anma Etkinlikleri'ne katıldı
  18 Ağu İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Hacı Bektaş Veli Anma Etkinlikleri'ne katıldı

  İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Nevşehir'de düzenlenen Hacı Bektaş Veli Anma ve Kültür Sanat Etkinlikleri'ne katıldı. İmamoğlu, konuşmasında Anadolu'nun köklerinin gücünü ve Hacı Bektaş Veli'nin önemini vurguladı. Ayrıca, toplumun birlik ve beraberliğine vurgu yaparak, ayrımcılığa ve haksızlığa karşı durduğunu belirtti.

 • Yılmaz Gruda... SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI!
  27 Tem Yılmaz Gruda... SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI!

  Bir süredir yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle 93 yaşında hayatını kaybeden tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu, şair, oyun yazarı ve tiyatro yönetmeni Yılmaz Gruda, sonsuzluğa uğurlandı. Ama töreni sırasında duygularını dile getiren oyucu Tuna Arman, sanat camiasının vefasızlığından dert yandı: Kan aramak için yalvardım, hiçbir ünlü tweetimi retweet'lemedi.

 • Usta Sanatçı Yılmaz Gruda Son Yolculuğuna Uğurlandı
  27 Tem Usta Sanatçı Yılmaz Gruda Son Yolculuğuna Uğurlandı

  93 yaşında hayatını kaybeden usta sanatçı Yılmaz Gruda için İBB Şehir Tiyatroları Üsküdar Müsahipzade Celal Sahnesi'nde tören düzenlendi. Gruda, Şakirin Camii'nde ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Karacaahmet Mezarlığı'nda defnedildi. Yakalandığı virüs sonrası böbrek yetmezliği ve yaşlılığa bağlı rahatsızlıkları nedeniyle tedavi gören Gruda'nın cenaze törenine birçok sanatçı katıldı. Törende, Gruda'nın kızı ve ailesi de yer aldı. Oyuncu Tuna Armağan, Gruda'nın son günlerinde yaşadığı acıları anlatarak üzüntüsünü dile getirdi. Oyuncu Ege Tanman ise Gruda'nın iş disiplinine ve işine olan aşkına olan hayranlığını paylaştı.

 • Usta Oyuncu Yılmaz Gruda son yolculuğuna uğurlandı
  27 Tem Usta Oyuncu Yılmaz Gruda son yolculuğuna uğurlandı

  Türk sinemasının kilometre taşlarından birisi olan usta oyuncu Yılmaz Gruda, Üsküdar'da düzenlenen tören ve Karacaahmet Mezarlığı'nda kılınan cenaze namazı sonrasında son yolculuğuna uğurlandı. Gruda'nın tabutunun baş kısmına usta oyuncunun hayatı boyunca kullandığı, dizi ve filmlerde taktığı kasketi konuldu. 93 yaşındaki Gruda, Güngören'de tedavi gördüğü hastanede 25 Temmuz'da hayatını kaybetti. Yılmaz Gruda için Üsküdar Muhipzade Celal Sahnesi'nde tören düzenlendi. Buradaki törenin ardından Türk bayrağına sarılı cenazesi Üsküdar Şakirin Camii'ne getirildi. Cenazeye Yılmaz Gruda'nın kızı Elvan Gruda ile aile fertleri ve sevenleri katıldı. Şakirin Camii'nde ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazı sonrasında Yılmaz Gruda Karacaahmet Mezarlığı'nda defnedildi. Yılmaz Gruda'yı kaybettikleri için çok üzgün olduğunu belirten tiyatrocu Meriç Başaran, 'Çok değerli bir insanımızı kaybettik. Şu durumda söylenecek hiç bir şey yok, çok üzgünüz. Çok değerli bir insan olup çok iyi bir babaydı. İyi bir eşti iyi bir dosttu. Nurlar içinde yatsın yolu açık olsun' dedi.

 • Usta Sanatçı Yılmaz Gruda Son Yolculuğuna Uğurlandı
  27 Tem Usta Sanatçı Yılmaz Gruda Son Yolculuğuna Uğurlandı

  93 yaşında hayatını kaybeden usta sanatçı Yılmaz Gruda için İBB Şehir Tiyatroları Üsküdar Müsahipzade Celal Sahnesi'nde tören düzenlendi. Gruda, Şakirin Camii'nde ikindi namazının ardından Karacaahmet Mezarlığı'nda defnedildi. Yakalandığı virüs sonrası tedavi gören Gruda'nın cenazesine birçok sanatçı katıldı. Tören sırasında Gruda'nın kızı gözyaşlarına hakim olamadı. Oyuncu Tuna Armağan ve oyuncu Ege Tanman da Gruda için duygusal açıklamalarda bulundu.

 • Usta oyuncu Yılmaz Gruda son yolculuğuna uğurlandı
  27 Tem Usta oyuncu Yılmaz Gruda son yolculuğuna uğurlandı

  Türk sinemasının kilometre taşlarından birisi olan usta oyuncu Yılmaz Gruda, Üsküdar'da düzenlenen tören ve Karacaahmet Mezarlığı'nda kılınan cenaze namazı sonrasında son yolculuğuna uğurlandı. Gruda'nın tabutunun baş kısmına usta oyuncunun hayatı boyunca kullandığı, dizi ve filmlerde taktığı kasketi konuldu.

 • Sanatçı Yılmaz Gruda İçin Tören Düzenlendi
  27 Tem Sanatçı Yılmaz Gruda İçin Tören Düzenlendi

  93 yaşında hayatını kaybeden sanatçı Yılmaz Gruda için İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları Üsküdar Musahipzade Celal Sahnesi'nde tören düzenlendi. Törenin yapıldığı salonun boş olması dikkat çekti. Gruda'nın cenazesi Şakirin Camii'ne götürüldü.

 • Tiyatro ve Sinema Oyuncusu Yılmaz Gruda İçin Tören Düzenlendi
  27 Tem Tiyatro ve Sinema Oyuncusu Yılmaz Gruda İçin Tören Düzenlendi

  Böbrek yetmezliği ve yaşlılığa bağlı rahatsızlıkları nedeniyle 93 yaşında vefat eden tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Yılmaz Gruda için Üsküdar Musahipzade Celal Sahnesi'nde tören düzenlendi. Törene, sanatçının ailesi, yakın dostları ve sevenleri katıldı. Tören sırasında konuşan Devlet Tiyatroları Genel Müdürü Mustafa Kurt ve İBB Şehir Tiyatroları Genel Sanat Yönetmeni Ayşegül İşsever, Gruda'nın değerini vurgulayarak onun özel bir sanatçı olduğunu belirtti. Yılmaz Gruda, Şakirin Camii'nde kılınan cenaze namazının ardından Karacaahmet Mezarlığı'na defnedildi.

 • Sanatçı Yılmaz Gruda İçin Tören Düzenlendi
  27 Tem Sanatçı Yılmaz Gruda İçin Tören Düzenlendi

  93 yaşında hayatını kaybeden sanatçı Yılmaz Gruda için İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları Üsküdar Musahipzade Celal Sahnesi'nde tören düzenlendi. Törenin yapıldığı salonun boş olması dikkat çekti. Gruda'nın cenazesi Şakirin Camii'ne götürüldü ve Karacaahmet Mezarlığı'nda toprağa verilecek.

 • Sanatçı Yılmaz Gruda İçin Tören Düzenlendi
  27 Tem Sanatçı Yılmaz Gruda İçin Tören Düzenlendi

  93 yaşında hayatını kaybeden sanatçı Yılmaz Gruda için İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları Üsküdar Musahipzade Celal Sahnesi'nde tören düzenlendi. Törenin yapıldığı salonun boş olması dikkat çekti. Gruda'nın cenazesi Şakirin Camii'nde kılınacak olan cenaze namazının ardından Karacaahmet Mezarlığı'nda defnedilecek.

 • Afyonkarahisar'da otomobilin çarptığı bisikletli çocuk hayatını kaybetti
  25 Tem Afyonkarahisar'da otomobilin çarptığı bisikletli çocuk hayatını kaybetti

  Afyonkarahisar'ın İhsaniye ilçesinde bir otomobilin çarptığı bisikletli çocuk, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Kazanın ardından çocuğun cenazesi köy mezarlığında defnedildi.

 • Beşiktaş Kulübü Eski Yöneticisi Cenk Koray'ın Vefatının 23. Yılında Anma Töreni Düzenlendi
  23 Tem Beşiktaş Kulübü Eski Yöneticisi Cenk Koray'ın Vefatının 23. Yılında Anma Töreni Düzenlendi

  Beşiktaş Kulübü eski yönetim kurulu üyesi Cenk Koray'ın vefatının 23. yılında anma töreni düzenlendi. Törene Beşiktaş İkinci Başkanı Engin Baltacı, Beşiktaş Seçme ve Sicil Kurulu Başkanı Şahabettin Önkol, Beşiktaş JK Müzesi Danışmanı Zulal Gök ile Cenk Koray'ın ailesi, yakınları ve sevenleri katıldı.

 • Aracın çarpması sonucu hayatını kaybeden bisikletli toprağa verildi
  20 Tem Aracın çarpması sonucu hayatını kaybeden bisikletli toprağa verildi

  İstanbul Bostancı sahilinde bisikletle karşıya geçmeye çalışırken bir otomobilin çarpması sonucu hayatını kaybeden 51 yaşındaki Doğanay Güzelgün, bugün öğle namazına müteakip Karacaahmet mezarlığında cenaze namazı kılınarak toprağa verildi. Cenaze törenine anne, babası, ailesi ve akrabalarının yanı sıra bisiklet süren arkadaşları da katıldı. Cenaze töreninde Doğanay Güzelgün'ün yakınları fenalaştı. Cenaze törenine Ataşehir Belediye Başkanı'da çelenk gönderdi. Bisikletçi Doğanay Güzelgün'ün arkadaşı Murat Suyabatmaz, trafik terörüne dikkat çekerek bisiklet kullanmayı bırakmak zorunda kalacaklarını söyledi.

 • Bisiklet Sürücüsü Kazada Hayatını Kaybetti
  19 Tem Bisiklet Sürücüsü Kazada Hayatını Kaybetti

  BOSTANCI'da polis kontrol noktasından kaçtığı öne sürülen otomobil sürücüsü Sezer Temel Ünlü'nün çarparak ölümüne neden olduğu bisiklet sürücüsü 51 yaşındaki Doğanay Güzelgün, Üsküdar'da düzenlenen cenaze töreninin ardından son yolculuğuna uğurlandı. Güzelgün'ün cenazesi tören için Üsküdar Şakirin Cami'ne getirildi. Cenaze namazı öncesinde Güzelgün'ün babası Duman Güzelgün ile yeğeni Tumay Erol taziyeleri kabul etti. Cenazeye, Maltepe Bisiklet Grubu, Türkiye Bisiklet Federasyonu üyeleri ile Güzelgün'ün sevenler katıldı. Güzelgün'ün annesi ve kardeşi ayakta durmakta güçlük çekti. Güzelgün, kılınan cenaze namazının ardından Karacaahmet Mezarlığı'nda toprağa verildi.

 • Kadıköy'de Bisiklet Sürücüsü Hayatını Kaybetti
  19 Tem Kadıköy'de Bisiklet Sürücüsü Hayatını Kaybetti

  Kadıköy'de bir otomobilin çarpması sonucu hastanede hayatını kaybeden bisiklet sürücüsü Doğanay Güzelgün'ün cenazesi Karacaahmet Mezarlığı'na defnedildi. Güzelgün için Üsküdar'daki Şakirin Camisi'nde cenaze namazı kılındıktan sonra toprağa verildi.

 • Bisiklet Sürücüsü Kazada Hayatını Kaybetti
  19 Tem Bisiklet Sürücüsü Kazada Hayatını Kaybetti

  Bostancı'da polis kontrol noktasından kaçan bir otomobil sürücüsü, bisiklet sürücüsüne çarparak ölümüne neden oldu. Kazanın ardından otomobil sürücüsü olay yerinden kaçarken, bisiklet sürücüsü hayatını kaybetti. Cenaze töreni düzenlendikten sonra bisiklet sürücüsü son yolculuğuna uğurlandı. Kazaya sebep olan otomobil sürücüsü ise polise teslim oldu. Olayda serbest bırakılan diğer iki kişi ise ifade verdi. Bisiklet sürücüsünün ailesi ve yakınları ise adaletin sağlanması için mücadele edeceklerini belirtti. Törene bisiklet grupları ve sevenleri de katıldı.

 • Bisikletçi Doğanay Güzelgün'ün Cenazesi Toprağa Verildi
  19 Tem Bisikletçi Doğanay Güzelgün'ün Cenazesi Toprağa Verildi

  Bostancı sahilinde bisikletle karşıya geçmeye çalışırken bir otomobilin çarpması sonucu hayatını kaybeden 51 yaşındaki Doğanay Güzelgün, bugün öğle namazını müteakip Karacaahmet mezarlığında cenaze namazı kılınarak toprağa verildi. Cenaze törenine ailesi, arkadaşları ve Ataşehir Belediye Başkanı da katıldı.

 • Eurovision, hayatını kaybeden Özkan Uğur için taziye mesajı yayınladı: Çok üzgünüz
  12 Tem Eurovision, hayatını kaybeden Özkan Uğur için taziye mesajı yayınladı: Çok üzgünüz

  Usta sanatçı Özkan Uğur'un vefatı üzerine Eurovision organizasyonu, resmi Instagram hesabından taziye mesajı yayınladı. Paylaşımda, "Türkiye'nin en ünlü müzisyenlerinden Özkan Uğur'un vefatı nedeniyle çok üzgünüz" ifadelerine yer verildi.

 • Sanatçı Özkan Uğur'un Cenazesi Taksim Camii'nde Kılınan Namazın Ardından Karacaahmet Mezarlığı'na Götürüldü
  11 Tem Sanatçı Özkan Uğur'un Cenazesi Taksim Camii'nde Kılınan Namazın Ardından Karacaahmet Mezarlığı'na Götürüldü

  MFÖ grubu üyelerinden müzisyen ve oyuncu Özkan Uğur'un cenazesi, Atatürk Kültür Merkezi'nde düzenlenen törenin ardından Taksim Camii'nde kılınan cenaze namazının ardından Karacaahmet Mezarlığı'na götürüldü. Uğur'un cenazesine ailesi, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, sanatçı dostları, siyaset dünyasından isimler ve sevenleri katıldı. Cenaze namazının ardından alkışlar eşliğinde cenaze aracına taşınan Uğur'un cenazesi, toprağa verilmek üzere Karacaahmet Mezarlığı'na götürüldü. Sanat camiası ve sevenleri, Özkan Uğur'u büyük bir özlemle anacaklarını ifade etti.

 • ÖZKAN UĞUR İÇİN AKM'DE TÖREN - 2
  11 Tem ÖZKAN UĞUR İÇİN AKM'DE TÖREN - 2

  MFÖ grubunun üyelerinden sanatçı Özkan Uğur için Atatürk Kültür Merkezi'nde tören düzenlendi.

 • Sanatçı Özkan Uğur son yolculuğuna uğurlandı
  11 Tem Sanatçı Özkan Uğur son yolculuğuna uğurlandı

  MFÖ grubunun üyelerinden usta sanatçı Özkan Uğur, İstanbul'da tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybettikten sonra Taksim Camii'nde düzenlenen cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlandı. Özkan Uğur, 69 yaşında hayata veda etti. Törene birçok ünlü isim katıldı ve sanatçılar, Uğur'u anlattıkları konuşmalarında onun pozitif ve sevgi dolu kişiliğini vurguladılar. Cenaze namazının ardından Özkan Uğur, Karacaahmet Mezarlığı'nda toprağa verildi.

 • Özkan Uğur, Karacaahmet Mezarlığı'nda toprağa verildi
  11 Tem Özkan Uğur, Karacaahmet Mezarlığı'nda toprağa verildi

  Uzun süredir kanserle mücadele eden oyuncu ve MFÖ grubunun üyesi Özkan Uğur, Taksim Camii'nde düzenlenen cenaze töreninin ardından Karacaahmet Mezarlığı'nda toprağa verildi. Törene birçok ünlü isim katıldı.

 • SANATÇI ÖZKAN UĞUR SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI
  11 Tem SANATÇI ÖZKAN UĞUR SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

  MFÖ grubu üyelerinden müzisyen ve oyuncu Özkan Uğur, Atatürk Kültür Merkezi'nde düzenlenen törenin ardından Taksim Camii'nde kılınan cenaze namazıyla son yolculuğuna uğurlandı. Uğur'un cenazesi Karacaahmet Mezarlığı'na götürülerek toprağa verildi. Sanatçı dostları, siyaset dünyasından isimler ve sevenleri de cenazeye katıldı. Özkan Uğur'un kaybı büyük bir acı olarak değerlendirildi ve onun özlenen özellikleri ve mücadelesi anıldı.

 • Sanatçı Özkan Uğur'un cenazesi son yolculuğuna uğurlandı
  11 Tem Sanatçı Özkan Uğur'un cenazesi son yolculuğuna uğurlandı

  MFÖ grubu üyelerinden müzisyen ve oyuncu Özkan Uğur'un cenazesi, Atatürk Kültür Merkezi'nde düzenlenen törenin ardından Taksim Camii'nde kılınan cenaze namazının ardından Karacaahmet Mezarlığı'na götürüldü. Törene Uğur'un ailesi, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, sanatçı dostları, siyaset dünyasından isimler ve sevenleri katıldı. Camiye gelen sanatçılar, Uğur'u özleyeceklerini ve yerinin hiç dolmayacağını ifade etti. Cenaze namazının ardından Uğur'un cenazesi alkışlar eşliğinde cenaze aracına taşındı ve Karacaahmet Mezarlığı'na götürüldü.

 • Sanatçı Özkan Uğur'un cenazesi son yolculuğuna uğurlandı
  11 Tem Sanatçı Özkan Uğur'un cenazesi son yolculuğuna uğurlandı

  MFÖ grubu üyelerinden müzisyen ve oyuncu Özkan Uğur'un cenazesi, Atatürk Kültür Merkezi'nde düzenlenen törenin ardından Taksim Camii'nde kılınan cenaze namazının ardından Karacaahmet Mezarlığı'na götürüldü. Törene Uğur'un ailesi, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, sanatçı dostları, siyaset dünyasından isimler ve sevenleri katıldı. Camiye gelen sanatçılar, Uğur'u özleyeceklerini ve onun unutulmayacağını ifade etti. Cenaze namazının ardından Uğur'un cenazesi alkışlar eşliğinde cenaze aracına taşındı ve Karacaahmet Mezarlığı'na defnedildi.

 • Usta sanatçı Özkan Uğur'un cenaze namazı Taksim Camii'nde kılındı
  11 Tem Usta sanatçı Özkan Uğur'un cenaze namazı Taksim Camii'nde kılındı

  3 kez kanseri yenen ve 1,5 ay önce yoğun bakıma kaldırılan MFÖ Grubu'nun solisti Özkan Uğur, cumartesi günü hayata gözlerini yumdu. Uğur'un cenaze namazı, Atatürk Kültür Merkezi'nde düzenlenen törenin ardından Taksim Cami'nde kılındı.

 • Sanatçı Özkan Uğur için AKM'de tören düzenlendi
  11 Tem Sanatçı Özkan Uğur için AKM'de tören düzenlendi

  Uzun süredir mücadele ettiği kanser hastalığı dolayısıyla 69 yaşında vefat eden oyuncu ve MFÖ grubunun üyesi Özkan Uğur için Atatürk Kültür Merkezi'nde (AKM) tören düzenlendi.

 • ÖZKAN UĞUR İÇİN AKM'DE TÖREN - 3
  11 Tem ÖZKAN UĞUR İÇİN AKM'DE TÖREN - 3

  MFÖ grubunun üyelerinden sanatçı Özkan Uğur için Atatürk Kültür Merkezi'nde tören düzenlendi.

 • Özkan Uğur için AKM'de tören
  11 Tem Özkan Uğur için AKM'de tören

  MFÖ grubunun üyelerinden sanatçı Özkan Uğur için Atatürk Kültür Merkezi'nde tören düzenlendi.

 • 41 yıllık eşi Özkan Uğur'a veda eden Aysun Aslan, salondakileri 1 dakikalık saygı duruşuna davet etti
  11 Tem 41 yıllık eşi Özkan Uğur'a veda eden Aysun Aslan, salondakileri 1 dakikalık saygı duruşuna davet etti

  Üç kez lenf kanserini yenen ve son olarak tekrar kansere yakalanan sanatçı Özkan Uğur, 69 yaşında hayata gözlerini yumdu. Özkan Uğur için Atatürk Kültür Merkezi'nde tören düzenlenen törende konuşan, 41 yıllık eşi Aysun Aslan ise salondakilerde 1 dakikalık saygı duruşunda bulunmalarını istedi.

 • Hayatını kaybeden Özkan Uğur'a veda töreninde Cem Yılmaz, hüngür hüngür ağladı
  11 Tem Hayatını kaybeden Özkan Uğur'a veda töreninde Cem Yılmaz, hüngür hüngür ağladı

  Cumartesi günü yaşamını yitiren Özkan Uğur için Atatürk Kültür Merkezi'nde tören düzenleniyor. Yıllardır Uğur ile sayısız projede yer alan Cem Yılmaz törende gözyaşlarına boğuldu.

 • Sanatçı Özkan Uğur için tören düzenlendi
  11 Tem Sanatçı Özkan Uğur için tören düzenlendi

  Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, kanser hastalığı sonucu vefat eden sanatçı Özkan Uğur için düzenlenen törene katıldı. Ersoy, Uğur'un önemli bir sanatçı olduğunu belirterek, onun yerini doldurmanın zor olduğunu ifade etti. Özkan Uğur'un cenazesi, Taksim Camisi'nde kılınacak cenaze namazının ardından Karacaahmet Mezarlığı'na defnedilecek.

 • MFÖ Üyesi Özkan Uğur'un Cenazesi AKM'de Törenle Uğurlanacak
  11 Tem MFÖ Üyesi Özkan Uğur'un Cenazesi AKM'de Törenle Uğurlanacak

  Üç kez lenf kanserini yenen ancak tekrar kansere yakalanan ve tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden sanatçı Özkan Uğur'un cenazesi Karacaahmet Gasilhanesi'nden alındı. Uğur'un cenazesi, Atatürk Kültür Merkezi'nde düzenlenecek törenin ardından son yolculuğuna uğurlanacak.

 • Bugün toprağa verilecek Özkan Uğur'a büyük vefa! Ozan Güven, cenazeyi almak için gasilhaneye kadar gitti
  11 Tem Bugün toprağa verilecek Özkan Uğur'a büyük vefa! Ozan Güven, cenazeyi almak için gasilhaneye kadar gitti

  Cumartesi günü tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitiren MFÖ üyesi Özkan Uğur'un cenazesi Karacahmet Gasilhanesi'nden alındı. Aralarında Ozan Güven'in de olduğu grup, cenazeyi teslim aldıktan sonra törenin düzenleneceği Atatürk Kültür Merkezi'ne doğru yola çıktı.

 • MFÖ Üyesi Özkan Uğur'un Cenazesi AKM'de Törenle Uğurlanacak
  11 Tem MFÖ Üyesi Özkan Uğur'un Cenazesi AKM'de Törenle Uğurlanacak

  Üç kez lenf kanserini yenen ve son zamanlarda tekrar kansere yakalanan sanatçı Özkan Uğur, Üsküdar'da tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Cenazesi Karacaahmet Gasilhanesi'nden alınan Uğur, Atatürk Kültür Merkezi'nde düzenlenecek törenin ardından son yolculuğuna uğurlanacak.

 • MFÖ Üyesi Özkan Uğur'un Cenazesi AKM'de Törenle Uğurlanacak
  11 Tem MFÖ Üyesi Özkan Uğur'un Cenazesi AKM'de Törenle Uğurlanacak

  Üç kez lenf kanserini yenen ve son zamanlarda tekrar kansere yakalanan sanatçı Özkan Uğur'un cenazesi Karacaahmet Gasilhanesi'nden alındı. Uğur'un cenazesi, Atatürk Kültür Merkezi'nde düzenlenecek törenin ardından son yolculuğuna uğurlanacak.

 • Sıla Gençoğlu, Harbiye'deki konserinde Özkan Uğur'u andı
  11 Tem Sıla Gençoğlu, Harbiye'deki konserinde Özkan Uğur'u andı

  3. kez kansere yakalanan ve böbreklerindeki rahatsızlık nedeniyle 1,5 aydır yoğun bakımda tedavi gören Özkan Uğur, cumartesi günü hastanede yaşamını yitirdi. Usta sanatçının ölümünün ardından dün akşam Harbiye Açıkhava Sahnesi'nde konser veren Sıla Gençoğlu, daha önce de birlikte konser verdiği Uğur'u andı.

 • Nesrin Cavadzade, babasının ölümüyle yıkılan Alişan Uğur'a sarılarak destek verdi
  10 Tem Nesrin Cavadzade, babasının ölümüyle yıkılan Alişan Uğur'a sarılarak destek verdi

  Nesrin Cavadzade, babası Özkan Uğur'un ölümüyle yıkılan genç oyuncu Alişan Uğur'a destek oldu. Sosyal medya hesabından Üç Kuruş dizisinde birlikte rol aldığı Alişan'la fotoğraflarını paylaşan Cavadzade, "Canımın içi, babana böyle bir evlat yetiştirdiği için binlerce kez teşekkür ederim. Sen muhteşem bir insansın" dedi.

 • Cem Yılmaz, Zafer Algöz ve Ozan Güven taziye için Özkan Uğur'un evinde
  10 Tem Cem Yılmaz, Zafer Algöz ve Ozan Güven taziye için Özkan Uğur'un evinde

  Müzisyen ve oyuncu Özkan Uğur'un lenf kanseri nedeniyle hayatını kaybetmesinin ardından ailesi taziyeleri kabul ediyor. Cem Yılmaz, Zafer Algöz ve Ozan Güven gibi isimler de taziye ziyaretinde bulundu. Özkan Uğur'un cenaze töreni ise 11 Temmuz Salı günü Atatürk Kültür Merkezi'nde düzenlenecek. Cenaze namazının ardından Uğur, Karacaahmet Mezarlığı'nda toprağa verilecek.

 • Özkan Uğur'un Cenaze Töreni Programı Belli Oldu
  09 Tem Özkan Uğur'un Cenaze Töreni Programı Belli Oldu

  Müzisyen ve oyuncu Özkan Uğur'un lenf kanseri nedeniyle hayatını kaybetmesinin ardından ailesi taziye ziyaretlerini kabul ediyor. Cem Yılmaz, Zafer Algöz ve Ozan Güven gibi isimler de taziye ziyaretinde bulunanlar arasında yer aldı. Özkan Uğur'un cenaze töreni, 11 Temmuz Salı günü Atatürk Kültür Merkezi'nde düzenlenecek ve ardından Karacaahmet Mezarlığı'nda defnedilecektir.

 • Türk Sanat Müziği Yorumcusu Hamiyet Yüceses'in Ölümünün 27. Yılı
  09 Tem Türk Sanat Müziği Yorumcusu Hamiyet Yüceses'in Ölümünün 27. Yılı

  Türk sanat müziği yorumcusu Hamiyet Yüceses'in ölümünün üzerinden 27 yıl geçti. Yüceses, İstanbul'da doğmuş ve çocuk yaşlarda sesinin güzelliğiyle dikkat çekmiştir. Ailesinin maddi sıkıntıları nedeniyle 11 yaşında sahnelere çıkmaya başlamış ve Türkiye Ses Kraliçesi seçilmiştir. Yüceses, uzun bir sanat hayatı boyunca birçok plak ve albüm çıkarmış ve Türk sanat müziği eserlerini yorumlamıştır. 1996 yılında hayata veda etmiştir.

 • Özkan Uğur'un hayatını kaybetmesi sonrası Demet Evgar'dan duygusal veda: Seni özleyeceğim
  09 Tem Özkan Uğur'un hayatını kaybetmesi sonrası Demet Evgar'dan duygusal veda: Seni özleyeceğim

  Bir süredir kanser tedavisi gören, MFÖ grubunun başarılı solisti Özkan Uğur'dan dün gelen acı haber sevenlerini yasa boğdu. Haberin ardından, sanat ve siyaset dünyasından art arda baş sağlığı mesajları geldi. Uğur'la daha önce aynı filmde beraber rol alan ünlü oyuncu Demet Evgar, "Tanıştıktan sonra "kızım" dedin hep bana. "Baba" dedim ben de. Seni özleyeceğim" sözleriyle duygulandırdı. MFÖ grubunun diğer solisti Mazhar Alanson ise ağlamaktan konuşamadı.

 • Özkan Uğur'un yeğeninden veda paylaşımı! Her kelimesi yürek sızlattı
  09 Tem Özkan Uğur'un yeğeninden veda paylaşımı! Her kelimesi yürek sızlattı

  3 kez kanseri yendikten sonra böbrek rahatsızlığı nedeniyle yoğun bakımda entübe edilen MFÖ Grubu'nun solisti Özkan Uğur'dan acı haber geldi. Usta sanatçının ölüm haberi yakınlarını yıktı. Uğur'un yeğeni Özlem Uğur, duyduğu acıyı yaptığı paylaşımla dile getirdi.

 • Neşesi ve sahne enerjisiyle hatırlanan MFÖ'nün başarılı ismi: Özkan Uğur
  09 Tem Neşesi ve sahne enerjisiyle hatırlanan MFÖ'nün başarılı ismi: Özkan Uğur

  MFÖ müzik grubuyla tanınan müzisyen ve oyuncu Özkan Uğur, enerjisi, neşesi ve güler yüzüyle anılıyor.

 • MFÖ Üyesi Özkan Uğur'un Cenazesi 11 Temmuz'da Defnedilecek
  08 Tem MFÖ Üyesi Özkan Uğur'un Cenazesi 11 Temmuz'da Defnedilecek

  İstanbul'da vefat eden MFÖ grubunun üyelerinden sanatçı Özkan Uğur'un cenazesi, 11 Temmuz'da Taksim Camisi'nde kılınacak cenaze namazının ardından Karacaahmet Mezarlığı'na defnedilecek. Ayrıca aynı gün Atatürk Kültür Merkezi'nde anma töreni düzenlenecek.

Advertisement