Son Dakika Haberleri: Kütahya Seçim Sonuçları: 31 Mart Yerel Seçim Sonuçları Son Dakika

Kütahya Seçim Sonuçları: 31 Mart Yerel Seçim Sonuçları Son Dakika

2 ay önce

Türkiye, 31 Mart Yerel Seçim sonuçlarına kilitlendi. Kütahya yerel seçim sonuçlarına göre hangi aday ne kadar oy aldı? Kütahya yerel seçim sonuçları, açılan sandık sayıları ve Kütahya adaylarının aldıkları oy oranları belirlenmeye başladı. 2019 yerel seçim sonuçları, Kütahya seçim sonuçları ile oy dağılımı anlık ve güncel olarak haberimizde…

Kütahya Seçim Sonuçları: 31 Mart Yerel Seçim Sonuçları Son Dakika, System.String[]

Türkiye'nin gözü kulağı 31 Mart Yerel Seçim sonuçlarında. Bugün Kütahya için sandığa giden vatandaşlar, Kütahya Belediye Başkanı'nı belirlemek için oy kullandı. Şimdi ise yerel seçim sonuçları merakla bekleniyor. Son yerel seçimde vatandaşların tercihi AK Parti'den yana olmuştu. Peki, Kütahya seçim sonuçlarına göre hangi aday ne kadar oy aldı? Kütahya'da kim önde? Kütahya seçim sonuçları, yerel seçim sonuçları, adayların oy durumlarını merak ediyorsanız işte detaylar…

KÜTAHYA 2019 YEREL SEÇİM SONUÇLARI

31 Mart Yerel Seçimi'nde Kütahya Büyükşehir Belediye Başkanlığı için AK Parti'den Ahmet Sami Kutlu, MHP'den Alim Işık, Millet İttifakı adına ise CHP'den Eyüp Kahveci gösterildi. DSP adına Osman Çelik ve SP adına Ömer Faruk Evren, Kütahya Belediye Başkanlığı için aday olmuşlardı.

KÜTAHYA İLİ İLÇELERE GÖRE YEREL SEÇİM SONUÇLARI

Kütahya Belediyesi'ne bağlı tüm ilçelerin 31 Mart Yerel Seçimi son dakika, güncel durumlarını öğrenmek istiyorsanız Kütahya Seçim Sonuçları sayfamızı ziyaret edin.

KÜTAHYA 2014 YEREL SEÇİM SONUÇLARI

2014 Yerel Seçim sonuçlarına bakıldığı zaman Kütahya'da seçmenlerin tercihlerinin şu şekilde şekillendiğini görüyoruz:

Kütahya'da 2014 Yerel Seçimlerde AK Parti adına Kamil Saraçoğlu, MHP adına Alim Işık aday olmuştu. Seçim sonuçlarına göre AK Parti % 48,95 oy oranı ile Kütahya Belediye Başkanlığı'nı kazandı. MHP ise % 46,15 oy oranı ile ikinci sırada yer aldı. SP'den İsmail Tunca % 2,43 oy oranı ile 3. sırada yer aldı.

Haber Yayın Tarihi : 31.03.2019 06:02 500T'de 3 Saat Susuz Kalınca Hayatının Buluşunu Yaptı Akciğerinden Operasyon Geçiren Sevcan Orhan, Yoğun Bakımda Doktor Koca, Avukat Eşini 14 El Ateş Ederek Öldürdü!