Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Son dakika Kütahya Belediyesi haberleri, Kütahya Belediyesi son dakika, son dakika Kütahya Belediyesi

Son Dakika Kütahya Belediyesi Haberleri

Son dakika Kütahya Belediyesi haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son kütahya belediyesi haberleri anında burada.


 • 10:30 Kütahya Belediye Başkanı ve eşi personelle buluştu

  Kütahya Belediye Başkanı ve eşi personelle buluştu Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık ve eşi Fatma Işık, Park ve Bahçeler Müdürlüğü personeliyle bir araya geldi. Başkan Işık, mesai arkadaşlarına teşekkür ederek hijyen setleri hediye etti ve Kütahya'ya hizmet etmeye devam edeceklerini belirtti.

 • 10:29 Kütahya, Moğolistan'ın Darkhan şehri ile kardeş şehir oldu

  Kütahya, Moğolistan'ın Darkhan şehri ile kardeş şehir oldu Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, Darkhan Belediyesi Meclis Başkanı Bat-Ochir Yadambayar ile kardeş şehir protokolünü imzaladı. Başkan Işık, iş birliği protokolünün hayırlara vesile olmasını diledi.

 • 03.12.2023 03 Ara 22:08 Kütahya Belediye Başkanı Engelliler Günü etkinliğine katıldı

  Kütahya Belediye Başkanı Engelliler Günü etkinliğine katıldı Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, Dünya Engelliler Günü münasebetiyle düzenlenen etkinlikte engellilerle bir araya geldi. Etkinlikte Hemsball ve Boccia final müsabakaları yapıldı ve şampiyon takımlara ödülleri verildi. Program, tekerlekli sandalye dans gösterisiyle sona erdi.

 • 03.12.2023 03 Ara 22:02 Kütahya Belediye Başkanı Engelli Vatandaşlarla Bir Araya Geldi

  Kütahya Belediye Başkanı Engelli Vatandaşlarla Bir Araya Geldi Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, Dünya Engelliler Günü sebebiyle kentte yaşayan engelli vatandaşlar ve aileleriyle yemekte bir araya geldi. Yemekte konuşan Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, 'Bu özel günde şehrimizin özel ve güzel insanlarıyla bir arada olmanın onuru ve mutluluğu içerisindeyiz' dedi.

 • 02.12.2023 02 Ara 11:40 Kütahya Belediye Başkanı Yedek Astsubayların Yemin Törenine Katıldı

  Kütahya Belediye Başkanı Yedek Astsubayların Yemin Törenine Katıldı Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, Kütahya Hava Er Eğitim Tugay Komutanlığı'nda düzenlenen yedek astsubaylar için yapılan yemin törenine katıldı. Tören sırasında yedek astsubaylar Türk Bayrağı ve silah üzerine ellerini koyarak ant içti. Belediye Başkanı Işık, askerlere ve ailelerine hayırlı görevler diledi.

 • 01.12.2023 01 Ara 13:41 Kütahya Belediye Başkanı Alim Işık, Hacı Hıfzı Emer Caddesi'ndeki Yayalaştırma Çalışmalarını İnceledi

  Kütahya Belediye Başkanı Alim Işık, Hacı Hıfzı Emer Caddesi'ndeki Yayalaştırma Çalışmalarını İnceledi Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, Hacı Hıfzı Emer Caddesi'nde başlatılan yayalaştırma projesi çalışmalarını yerinde inceledi. Çalışmaların hızla devam ettiğini belirten Başkan Işık, caddedeki imalatların en kısa sürede tamamlanarak hizmete sunulacağını ifade etti.

 • 29.11.2023 29 Kas 08:10 Kütahya Belediye Başkanı Alim Işık, ilham verici kişi ödülüne layık görüldü

  Kütahya Belediye Başkanı Alim Işık, ilham verici kişi ödülüne layık görüldü Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, Fildişi Sahili Nouveau Regard Ivoirien Derneği tarafından '2023'ün en iyi ilham verici kişisi' ödülüne layık görüldü. Başkan Işık, ödülü almanın mutluluğunu ve Fildişi Sahili ile Türkiye arasındaki güçlü bağları vurguladı.

 • 23.11.2023 23 Kas 10:01 Kütahya Belediye Başkanı UCLG-MEWA Genel Kurul Toplantısına Katıldı

  Kütahya Belediye Başkanı UCLG-MEWA Genel Kurul Toplantısına Katıldı Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinin ev sahipliğinde düzenlenen Birleşmiş Kentler ve Yerel Yönetimler Dünya Teşkilatı (UCLG-MEWA) Genel Kurul Toplantısına katıldı. Toplantıda, İsrail'in Gazze'de yaptığı zulüm dile getirilirken belediyeler arası iş birlikleri masaya yatırıldı.

 • 23.11.2023 23 Kas 10:00 Kütahya Belediye Başkanı İnköy Küçük Sanayi Sitesi İnşaatını İnceledi

  Kütahya Belediye Başkanı İnköy Küçük Sanayi Sitesi İnşaatını İnceledi Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, İnköy Küçük Sanayi Sitesi inşaatında yapılan çalışmaları inceledi. İnşaatın tamamlandığında şehre büyük katkı sağlayacak olan proje, beton blokların yerleştirilmesinin ardından çatı imalatlarına başlandı. İlk etapta 530 esnafın başvurusu üzerine yapılan ihaleyle başlayan çalışmaların yüzde 90'ı tamamlandı. İkinci ve üçüncü etaplarda toplamda bin 600 işyeri şehre kazandırılacak.

 • 21.11.2023 21 Kas 12:27 Kütahya Belediyesi 2024 yılı bütçesini 4 milyar 176 milyon TL olarak kabul etti

  Kütahya Belediyesi 2024 yılı bütçesini 4 milyar 176 milyon TL olarak kabul etti Kütahya Belediye Meclisi, Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık başkanlığında yapılan toplantıda 2024 yılı bütçesini 4 milyar 176 milyon TL olarak kabul etti.

 • 21.11.2023 21 Kas 10:26 Kütahya Belediye Başkanı Seyitömer Beldesini Doğalgazla Buluşturuyor

  Kütahya Belediye Başkanı Seyitömer Beldesini Doğalgazla Buluşturuyor Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, Seyitömer Beldesini doğalgazla buluşturacak altyapı çalışmalarının startını verdi. Çalışmaların başlamasıyla birlikte, Seyitömer Beldesi yıllardır özlem duyduğu doğalgaza kavuşacak. Başkan Işık, törende yaptığı konuşmada, çalışmaların hayırlı ve uğurlu olmasını diledi ve emeği geçenlere teşekkür etti.

 • 20.11.2023 20 Kas 09:55 Kütahya'da Sportif Olta Balıkçılığı Etkinliği Düzenlendi

  Kütahya'da Sportif Olta Balıkçılığı Etkinliği Düzenlendi Kütahya Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü tarafından organize edilen Sportif Olta Balıkçılığı Etkinliği, Kütahya'daki olta balıkçılığı tutkunlarını bir araya getirdi. Yağışlı havaya rağmen oltalarını Yedigöller'e atan balıkçılara, yapılan çekilişlerle çeşitli hediyeler verildi. Yapılan etkinlikten son derece memnun olduklarını belirten olta balıkçılığı tutkunları, Kütahya Belediyesine ve emeği geçenlere teşekkürlerini iletti.

 • 20.11.2023 20 Kas 09:55 Rahvan Atçılar Derneğinden şehitler için mevlit programı

  Rahvan Atçılar Derneğinden şehitler için mevlit programı Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, Rahvan Atçılar Derneği'nin şehitler için düzenlediği Mevlit programına katıldı.

 • 18.11.2023 18 Kas 14:24 Kütahya Belediyesi Yedigöller'de Sportif Olta Balıkçılığı Etkinliği Düzenledi

  Kütahya Belediyesi Yedigöller'de Sportif Olta Balıkçılığı Etkinliği Düzenledi Kütahya Belediyesi tarafından, Yedigöller 100. Yıl Kültür Parkı'nda düzenlenen 'Sportif Olta Balıkçılığı' etkinliğine yaklaşık 100 amatör balıkçı katıldı. Etkinlikte balıklar yakalanıp yeniden gölete bırakıldı.

 • 17.11.2023 17 Kas 09:39 Şehit ve gazi yakınlarının anneleri Başkanı Işık'ı ziyaret etti

  Şehit ve gazi yakınlarının anneleri Başkanı Işık'ı ziyaret etti Kütahya Belediyesinin "Büyüklerimize Vefa, Ilıca'da Sefa" etkinliği kapsamında Ilıca'da şifalanan şehit ve gazi yakınlarının anneleri,Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık'ı makamında ziyaret etti.

 • 17.11.2023 17 Kas 09:36 Kütahya Belediyesi Birimler Arası Futbol Turnuvası Başladı

  Kütahya Belediyesi Birimler Arası Futbol Turnuvası Başladı Kütahya Belediyesi, kurum içi iletişimi güçlendirmek amacıyla düzenlediği Birimler Arası 100. Yıl Cumhuriyet Kupası Futbol Turnuvası, Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah Damcı'nın katılımıyla başladı. Turnuvada mücadele edecek takımlara başarılar dileyen Damcı, hak edenin kazanacağı bir turnuva olması temennisinde bulunarak emeği geçenlere teşekkürlerini iletti. İlk maçta Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü, Simpaş A.Ş.'yi 4-3 mağlup etmeyi başardı. İkinci maçta ise Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü, Veteriner İşleri Müdürlüğü karşısında 4-1'lik skorla galip geldi.

 • 15.11.2023 15 Kas 02:38 İhlas Haber Ajansı Muhabiri Hasan Ay, Yılın Medya İnsanı Ödülüne Layık Görüldü

  İhlas Haber Ajansı Muhabiri Hasan Ay, Yılın Medya İnsanı Ödülüne Layık Görüldü 16. Kırıkkalegücü Ulusal Spor Ödülleri töreninde İhlas Haber Ajansı Muhabiri Hasan Ay, 'Yılın Medya İnsanı' ödülüne layık görüldü. Ay, ödülünü Delice Belediye Başkanı Turgut Özdem'den aldı.

 • 14.11.2023 14 Kas 21:39 Kütahya Belediye Başkanı Alim Işık, Yılın İl Belediye Başkanı ödülüne layık görüldü

  Kütahya Belediye Başkanı Alim Işık, Yılın İl Belediye Başkanı ödülüne layık görüldü Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, Kırıkkalegücü Spor Kulübü 16. Ulusal Spor Ödülleri'nde, spora ve sporcuya desteklerinden dolayı 'Yılın İl Belediye Başkanı' ödülüne layık görüldü. Başkan Işık, ödül töreninde spora ve sporcuya yaptığı maddi manevi desteklerden dolayı teşekkür edildiğini belirtti ve Kütahya Belediyesi olarak amatör sporlar başta olmak üzere spora ve sporcuya desteklerinin artarak devam edeceğini ifade etti.

 • 14.11.2023 14 Kas 10:22 Kütahya Belediyesi Yeni Güneş Enerji Santrali Projesiyle Tasarruf Sağlayacak

  Kütahya Belediyesi Yeni Güneş Enerji Santrali Projesiyle Tasarruf Sağlayacak Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, Kütahya Belediyesi tarafından yapımı devam eden 2.5 megavatlık yeni Güneş Enerji Santrali projesinde incelemelerde bulundu. Projenin tamamlandığında yıllık 15 milyon Türk Lirasından fazla tasarruf sağlayacağını belirten Başkan Işık, ayrıca Kütahya'nın yıllık karbon salınımının da önemli oranda düşeceğini ifade etti.

 • 13.11.2023 13 Kas 09:16 Kütahya'da Ayak Tenisi Turnuvası Düzenlendi

  Kütahya'da Ayak Tenisi Turnuvası Düzenlendi Kütahya Belediyesi tarafından düzenlenen Ayak Tenisi Turnuvası, Yedigöller 100. Yıl Kültür Parkı'nda gerçekleştirildi. 12 takımın katıldığı ve kıyasıya rekabete sahne olan turnuvanın birincisi Korkmazspor Takımı, ikincisi İşletme ve İştirakler Takımı, üçüncüsü Siyah Çoraplar Takımı ve dördüncüsü Dumlupınarspor Kadınlar Takımı oldu. Başarılı olan takımlara hediyelerini ve kupalarını, Kütahya Belediye Başkan Vekili Abdullah Damcı takdim etti. Centilmence ve heyecanı yüksek geçen turnuvayı ilgiyle takip ettiğini belirten Başkan Vekili Damcı, bu ve benzeri etkinlikleri Kütahyalılarla buluşturmaya devam edeceklerini söyledi.

 • 12.11.2023 12 Kas 00:48 Kütahya Belediyesinden hatim ve dua programı

  Kütahya Belediyesinden hatim ve dua programı - Kütahya Belediyesinden hatim ve dua programı Belediye Başkanı Alim Işık: "Hemşehrilerimiz tarafından okunan 602 hatmi, tüm şehitlerimiz, gazilerimiz, Doğu Türkistan ve Filistin'deki Müslüman kardeşlerimize hediye ettik" Kütahya Belediyesi, tüm şehit ve gaziler ile Doğu Türkistan ve...

 • 11.11.2023 11 Kas 17:32 Kütahya Belediyesinden hatim ve dua programı

  Kütahya Belediyesinden hatim ve dua programı Kütahya Belediyesi, tüm şehit ve gaziler ile Doğu Türkistan ve Filistin'deki Müslüman için hatim duası programı gerçekleştirdi.

 • 10.11.2023 10 Kas 10:31 Başkan Işık şehit ve gazi yakınlarını Yedigöller'de ağırladı

  Başkan Işık şehit ve gazi yakınlarını Yedigöller'de ağırladı Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık ve eşi Fatma Işık, şehit ve gazi yakınlarını Yedigöller 100. Yıl Kültür Parkı'nda ağırladı.

 • 10.11.2023 10 Kas 10:22 Kütahya Belediyesi Akıllı Şehir Uygulamalarıyla Örnek Şehir

  Kütahya Belediyesi Akıllı Şehir Uygulamalarıyla Örnek Şehir Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, Kütahya Dumlupınar Üniversitesi'nin ev sahipliğini yaptığı EMIDWORLD Uluslararası Ekonomi Maliye İşletme Sosyal Bilimler Kongresi'nde akıllı kentlere örnek şehir olarak Kütahya'nın başarılı uygulamalarını anlattı. Başkan Işık, akıllı şehir uygulamalarının entegre bir şekilde kullanıldığını ve hizmetlerin daha etkin bir şekilde yapıldığını belirtti. Kütahya Belediyesi, akıllı şehir uygulamalarında Türkiye birincisi ve Türkiye beşincisi olma başarısını gösterdi.

 • 09.11.2023 09 Kas 09:32 Kütahya Belediye Başkanı Karavancılarla Buluştu

  Kütahya Belediye Başkanı Karavancılarla Buluştu Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, Yedigöller 100. Yıl Kültür Parkı'nda karavancılarla bir araya geldi ve parkı ziyaret etti.

 • 08.11.2023 08 Kas 15:28 Kütahya Belediye Başkanı Lösemili Çocukları Ağırladı

  Kütahya Belediye Başkanı Lösemili Çocukları Ağırladı Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, 2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası etkinlikleri kapsamında özel misafirlerini ve ailelerini makamında konuk etti. Başkan Işık, lösemi hastalığına dikkat çekerek toplumda farkındalık oluşturmanın önemini vurguladı. Özel misafirler ve aileleri, Başkan Işık'a destekleri için teşekkür etti.

 • 08.11.2023 08 Kas 10:06 Kütahya Belediyesi Bosna Hersek'in Zivinice Belediyesi ile Kardeş Şehir Oldu

  Kütahya Belediyesi Bosna Hersek'in Zivinice Belediyesi ile Kardeş Şehir Oldu Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, Bosna Hersek Federasyonu'nun Tuzla Kantonuna bağlı Zivinice Belediyesi ile kardeş şehir protokolünü imzaladı. İki belediye arasında imzalanan protokol ile kültürel, sosyal, spor, ekonomik, ticari ve siyasi iş birliği artacak ve ortak projeler gerçekleştirilecek.

 • 07.11.2023 07 Kas 18:57 DPÜ'de Öğrencilerimiz Soruyor, Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık cevaplıyor

  DPÜ'de Öğrencilerimiz Soruyor, Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık cevaplıyor Kütahya Dumlupınar Üniversitesi'nde düzenlenen söyleşide Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, öğrencilerin sorularını yanıtladı.

 • 01.11.2023 01 Kas 08:39 Kütahya Belediyespor Kulübü Sporcuları Ankara'da Kütahya'yı Temsil Edecek

  Kütahya Belediyespor Kulübü Sporcuları Ankara'da Kütahya'yı Temsil Edecek Kütahya Belediyespor Kulübü atletizm takımındaki sporcular, 29 Ekim Cumhuriyet Koşusu'nda gösterdikleri başarılı performansla Ankara'da düzenlenecek olan Atatürk'ü Anma Koşusu Türkiye Şampiyonası'nda Kütahya'yı temsil etmeye hak kazandılar. Yarışmada toplamda 28 sporcunun seçilmeye hak kazandığı ve Kütahya Belediyespor Kulübü'nden 13 sporcuun seçildiği belirtildi. Ödüllerini Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık'tan alan sporcular, büyük bir başarı elde ettiler.

 • 31.10.2023 31 Eki 12:56 Kütahya'da Modifiye Tutkunlarına Trafik Polisinden Nasihat

  Kütahya'da Modifiye Tutkunlarına Trafik Polisinden Nasihat Kütahya'da yarış yapmak için hazırlık yapan modifiye tutkunu sürücüler, trafik polisi tarafından yakalandı. Polis, sürücülere ceza keserken, gençleri etrafına toplayarak kurallara uymaları konusunda uyarıda bulundu. Modifiye tutkunları ise güvenli bir pist istediklerini belirtti.

 • 28.10.2023 28 Eki 22:33 Cumhuriyetin 100. Yılında Kütahya Fotoğraf Sergisi

  Cumhuriyetin 100. Yılında Kütahya Fotoğraf Sergisi Kütahya Belediyesi tarafından düzenlenen 'Cumhuriyetin 100. Yılında Kütahya' konulu fotoğraf sergisi halkın beğenisine sunuldu. Sergide 30 fotoğraf yer alıyor.

 • 23.10.2023 23 Eki 21:53 Kütahya Sultanbağı Mahallesi'nde Kentsel Dönüşüm Çalışmaları Devam Ediyor

  Kütahya Sultanbağı Mahallesi'nde Kentsel Dönüşüm Çalışmaları Devam Ediyor Kütahya Belediyesi, Sultanbağı Mahallesi için kentsel dönüşüm çalışmalarına devam ediyor. İnköy Küçük Sanayi Sitesi, Vefa ve Osmangazi mahalleleri için yapılan projelere ek olarak Sultanbağı Mahallesi için de dönüşüm zamanı geldi. Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, hak sahipleri ile yapılan anlaşmalarda oranın yüzde 70'i geçtiğini belirtti. Kentsel dönüşüm çalışmalarıyla ilgili son başvuru tarihi 27 Ekim Cuma günü olarak belirlendi.

 • 23.10.2023 23 Eki 10:11 Kütahya'da park halindeyken yangın çıkan otomobilde maddi hasar oluştu

  Kütahya'da park halindeyken yangın çıkan otomobilde maddi hasar oluştu Kütahya'nın Hamidiye Mahallesi'nde park halindeyken bir otomobilde yangın çıktı. Vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine gelen itfaiye ekipleri yangını kısa sürede söndürdü. Yangın sonucunda otomobilde maddi hasar meydana geldi.

 • 23.10.2023 23 Eki 09:45 Belediye Kütahyaspor, 1922 Konyaspor'u mağlup etti

  Belediye Kütahyaspor, 1922 Konyaspor'u mağlup etti Belediye Kütahyaspor, TFF 3. Lig 3. Grup'ta mücadele ettiği 7. hafta maçında 1922 Konyaspor'u 2-0 mağlup etti. Kütahya Valisi Musa Işın ve Kütahya Belediye Başkanı Alim Işık, takımı tribünden destekledi.

 • 20.10.2023 20 Eki 08:34 Kütahya Belediyesi, Yeni Güneş Enerji Santrali Projesinde Son Aşamaya Geldi

  Kütahya Belediyesi, Yeni Güneş Enerji Santrali Projesinde Son Aşamaya Geldi Kütahya Belediyesi, 2.5 megavatlık yeni Güneş Enerji Santrali projesinde sona yaklaştı. Proje ile yıllık 15 milyon lira tasarruf sağlanacak ve şehrin karbon salınımı düşürülecek.

 • 17.10.2023 17 Eki 08:59 Başkan Alim Işık, öğrencilerle bir araya geldi

  Başkan Alim Işık, öğrencilerle bir araya geldi Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Kariyer ve Gelecek Topluluğunun düzenlediği tanışma toplantısına katıldı.

 • 16.10.2023 16 Eki 15:40 Yeniden Refah Partisi, belediye seçimlerine kendi amblemiyle girecek

  Yeniden Refah Partisi, belediye seçimlerine kendi amblemiyle girecek Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Altınöz, yapılan basın toplantısında, belediye seçimlerine kendi logomuzla, kendi amblemimizle girmek istediklerini belirtti. Altınöz, öncelikle İstanbul'u tekrar kazanacaklarını ve 2024 yerel seçimlerinde Milli Görüş belediyeciliğinin iş başına geleceğini söyledi. Ayrıca, İsrail'in Filistin'e yönelik saldırılarına da değinerek, Malatya Kürecik'teki radar üssü ve Adana'daki İncirlik Üssü'nün kapatılması gerektiğini vurguladı.

 • 13.10.2023 13 Eki 08:21 Kütahya Belediyesi Personeline Dolandırıcılık Semineri

  Kütahya Belediyesi Personeline Dolandırıcılık Semineri Kütahya İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Dolandırıcılık Büro Amirliği, Kütahya Belediyesi personeline dolandırıcılık yöntemleri ve alınması gereken tedbirler hakkında bilgi verdi.

 • 12.10.2023 12 Eki 22:10 Kütahya'nın yeni elektrikli otobüsleri 12 dakikada şarj olacak

  Kütahya'nın yeni elektrikli otobüsleri 12 dakikada şarj olacak Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, Kütahya Belediyesine teslim edilen iki adet elektrikli otobüsün hızlı şarj istasyonundaki deneme dolumunu gerçekleştirdi. Başkan Işık, beş aracın Ekim ayının sonunda seferlere dahil edileceğini belirtti. Elektrikli otobüsler, 10-12 dakika içinde yüzde 100 şarj olup 80 kilometre menzile ulaşabiliyor.

 • 12.10.2023 12 Eki 20:30 Semicenk, Kütahya'da Binlerce Kişiye Konser Verdi

  Semicenk, Kütahya'da Binlerce Kişiye Konser Verdi Kütahya Belediyesi tarafından düzenlenen konserde, binlerce Kütahyalı Semicenk'i coşkuyla karşıladı. Sunucu ve şovmen Doğukan Alsay'ın sunumu ve dj performanslarının ardından Semicenk'in sahne almasıyla tam bir müzik şöleni yaşandı. Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık ve Belediye Başkan Vekili Abdullah Damcı, sanatçıya Belediye Kütahyaspor forması ve atkısı hediye etti. Kütahyalı vatandaşlar, çok heyecanlı ve mutlu olduklarını, Kütahya'da daha önce böyle coşkulu bir konser görmediklerini dile getirdi.

 • 11.10.2023 11 Eki 12:08 Kütahya'da Amatör Spor Haftası Ödül Töreni Gerçekleştirildi

  Kütahya'da Amatör Spor Haftası Ödül Töreni Gerçekleştirildi Kütahya'da amatör sporlara ilgiyi arttırmak ve halkı sporun her branşıyla tanıştırmak amacıyla düzenlenen Amatör Spor Haftası etkinlikleri kapsamında, 2023 yılında Sporda Yılın En'lerine plaket takdimi ödül töreni düzenlendi. Törene, Kütahya Valisi, İl Özel İdare Genel Sekreteri, Kütahya Belediye Başkanı ve birçok sporcu ve sporcu ailesi katıldı.

 • 09.10.2023 09 Eki 11:34 Kütahya Belediye Başkanı Gençlerle Buluştu

  Kütahya Belediye Başkanı Gençlerle Buluştu Kütahya'nın Gediz ilçesinde Belediye Başkanı Muharrem Akçadurak, Adnan Menderes Yaşam Parkı'ndaki kütüphaneyi ziyaret ederek gençlerle bir araya geldi. Başkan Akçadurak, gençlerin belediyecilik ve yerel yönetimlerle ilgili sorularını cevapladı ve beklenti ve taleplerini dinledi. Gençlerle yapılan bu sohbetlerin belediye hizmetlerine güç kazandırdığını belirten Akçadurak, gençlerin iyi yetiştirilmesi ve donatılmasıyla ülkenin daha iyi bir geleceğe ulaşabileceğini ifade etti.

 • 05.10.2023 05 Eki 09:45 Kütahya'da sahipsiz hayvanlar bakımevinde özel etkinlik

  Kütahya'da sahipsiz hayvanlar bakımevinde özel etkinlik Dünya Hayvanları Koruma Günü'nde Kütahya Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü Sahipsiz Hayvanlar Bakımevi'nde düzenlenen programa katılan Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, "Türkiye'nin en modern barınaklarından birini burada oluşturmanın onuru içerisindeyiz" dedi.

 • 04.10.2023 04 Eki 10:06 Kütahya Belediye Başkanı Alim Işık, üniversite öğrencileriyle bir araya geldi

  Kütahya Belediye Başkanı Alim Işık, üniversite öğrencileriyle bir araya geldi Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, Kütahya'ya gelen üniversite öğrencileri ile Kart 43 İşlem Merkezinde bir araya geldi. İkamet adreslerini Kütahya'ya alan öğrencilerin İkamet Kart ile birçok hizmetten indirimli yararlanacağını hatırlatan Başkan Işık, indirimli ulaşım için Kart 43 işlemlerinin online olarak da yapılabileceğini belirtti.

 • 04.10.2023 04 Eki 10:07 Kütahya'da Elektrikli Otobüs Sistemi İçin Hızlı Şarj İstasyonları Kuruluyor

  Kütahya'da Elektrikli Otobüs Sistemi İçin Hızlı Şarj İstasyonları Kuruluyor Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, Kütahya Belediyesi ile ASELSAN arasında yapılan protokol çerçevesinde Kütahya'da hizmet vermeye başlayacak elektrikli otobüs sisteminin hızlı şarj istasyonlarının kurulumu için Zafertepe Mahallesi'nde devam eden çalışmaları inceledi. Türkiye'de Samsun'dan sonra Kütahya'da faaliyete geçmeye hazırlanan hızlı şarj özelliğine sahip elektrikli otobüs sistemi için Zafertepe ve Yoncalı Mahallelerinde hızlı şarj istasyonlarının kurulumu devam ediyor. Zafertepe Mahallesi'ndeki çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, çok yakın bir zamanda halkın bu hizmeti kullanmaya başlayacağını ifade ederek elektrikli otobüslerin tasarruflu ve konforlu sistemle mevcut toplu taşıma sistemine destek olacağını belirtti. Elektrikli otobüslerin çevre temizliğine de büyük katkı sağlayacağını söyleyen Başkan Işık, ilk etapta 5 elektrikli otobüsle Kütahyalıların bu hizmetten yararlanacağını ifade etti.

 • 04.10.2023 04 Eki 10:04 Kırıkkalegücüspor Kulübü Başkanı Güven Gündüz, Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık'ı Ödül Törenine Davet Etti

  Kırıkkalegücüspor Kulübü Başkanı Güven Gündüz, Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık'ı Ödül Törenine Davet Etti Kırıkkalegücüspor Kulübü Başkanı Güven Gündüz, Kırıkkalegücüspor Kulübü 16. Ulusal Spor Ödülleri çerçevesinde Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık'ın spora ve sporcuya desteklerinden dolayı 'Yılın İl Belediye Başkanı' seçildiğini bildirmek ve ödül törenine davet etmek için Başkan Işık'ı makamında ziyaret etti. Kırıkkalegücüspor Kulübü Başkanı Güven Gündüz, amatör sporlara yaptığı destek ve mahallelere yapılan semt sahalarının önemini vurgulayarak Işık'a teşekkürlerini iletti. Kırıkkale'de düzenlenecek olan Kırıkkalegücüspor Kulübü 16. Ulusal Spor Ödülleri'nde 'Yılın İl Belediye Başkanı' seçilmesinden onur duyduğunu belirten Prof. Dr. Alim Işık, ödülü bize layık gören komisyon üyelerine teşekkür etti ve şehrimize hoş geldiniz dedi. Ayrıca, Işık, gençlere verilen maddi ve manevi desteklerin devam edeceğini belirtti.

 • 02.10.2023 02 Eki 12:58 Ahmet Yakupoğlu'nun ölüm yıl dönümünde anma töreni düzenlendi

  Ahmet Yakupoğlu'nun ölüm yıl dönümünde anma töreni düzenlendi Kütahyalı ressam, neyzen, tezhip ve minyatür sanatçısı Ahmet Yakupoğlu'nun ölümünün 7. yıl dönümünde Ahi Erbasan Mezarlığındaki kabri başında dualarla anma töreni düzenlendi. Törene Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, Dumlupınar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman Kızıltoprak ve Yakupoğlu'nun öğrencileri ve yakınları katıldı.

 • 30.09.2023 30 Eyl 13:39 Kütahya Belediye Başkanı İtfaiye Haftası etkinlikleri kapsamında personelle bir araya geldi

  Kütahya Belediye Başkanı İtfaiye Haftası etkinlikleri kapsamında personelle bir araya geldi Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, Kütahya Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü personeli ile İtfaiye Haftası etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen toplantıda bir araya geldi. İtfaiye erlerinin İtfaiye Haftasını kutlayan Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, Türkiye'nin en donanımlı ve tecrübeli itfaiye teşkilatlarından birine sahip olduklarını belirterek, şehri iki bölgeye ayırarak en hızlı hizmeti verecek altyapıya kavuşmanın onurunu yaşadıklarını söyledi. Ayrıca toplantıda aday memur olarak çalışan ve asil göreve geçen personel için yemin töreni de yapıldı. Başkan Işık, İtfaiye Teşkilatının yeni üyelerine muvaffakiyetler diledi.

 • 30.09.2023 30 Eyl 12:57 Kütahya'da Gözüm Şeyh Sultan Tekke ve Türbesi açıldı

  Kütahya'da Gözüm Şeyh Sultan Tekke ve Türbesi açıldı Kütahya Belediyesi tarafından restitüsyon ve restorasyon çalışmaları tamamlanan Gözüm Şeyh Sultan Tekke ve Türbesi'nin açılışı gerçekleştirildi. Mülk sahipleri İffet Pak ve Yüksel Kaplan'a teşekkür eden Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, tarihi eserlerin ayağa kaldırılmasında emeği geçenlere teşekkür etti.

 • 30.09.2023 30 Eyl 10:08 Kütahya Tasarım Teknokent Yönetim Kurulu Gediz'de toplandı

  Kütahya Tasarım Teknokent Yönetim Kurulu Gediz'de toplandı Kütahya Tasarım Teknokent Yönetim Kurulu, Gediz Ticaret ve Sanayi Odası'nın daveti üzerine Eylül ayı toplantısını Gediz Gençlik Merkezinde gerçekleştirdi. Toplantıda ilimiz ve ilçemizin gelişmesi konusunda gerekli çalışmaların yapılması kararlaştırıldı.

Advertisement