Lions Kulüplerine Bir Halka Daha Eklendi - Son Dakika

Lions Kulüplerine Bir Halka Daha Eklendi

06.03.2019 17:05
Lions Kulüplerine Bir Halka Daha Eklendi, System.String[]

İzmir Lozan Lions Kulübü, Karaca Otel'de düzenlenen "Kuruluş Belge Gecesi" ile kuruluşlarını kutladı.

Kurucu başkanlığını Feriha Özlütürk'ün üstlendiği, Agora Lions Kulübü sponsorluğunda kurulan Lozan Lions Kulübü 21 üye ile kuruluşunu gerçekleştirdi.

118 R Lions Yönetim Çevresi Genel Yönetmeni Ln. Zeynep Kocasinan, Genel Yönetmen 1.Yardımcısı, Ln. Kemal Çemberci, Geçmiş Dönem Genel Yönetmenleri, Ln. Yusuf Erkan, Ln. Ziya Nazlı,Ln. Serda Yitmen, Nurgün Özkaplan, Lions'un üst düzey görevlileri ve Kulüp Başkanlarının katıldığı gecede renkli anlar yaşandı.

118 R Lions Yönetim Çevresi Genel Yönetmeni Ln. Zeynep Kocasinan tarafından yakılan meşaleyle başlayan törende Lions geleneklerine uygun olarak kulübü kuran üyeler tek tek tanıtıldı. Tören sonunda ayakta alkışlanan üyeler pasta keserek Lozan Lions Kulübü'nün kuruluşunu kutladılar.

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Lions Kulüplerine Bir Halka Daha Eklendi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Polis denetimine takılan ehliyetsiz sürücü ve yanındaki 5 kişiye ceza yağdı Bakan Kasapoğlu'ndan 3 gol atan İrfan Can'a: Maşallah sana Son Dakika: Koronavirüs aşısında kimler öncelikli olacak? Bilim Kurulu, aşılamada 4 aşamayı belirledi Canlı yayında şoke eden itiraf! Evli ve 5 çocuk babası şahıs, 18 yaşındaki kızı alıkoydu Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Recep Öztürk: Koronavirüs etkisini 2022'nin ilk aylarına kadar sürdürebilir Günlerdir kayıp olarak aranan sosyal medya fenomeni Alexis Sharkey, çırılçıplak halde ölü bulundu ABD Hastalıkları Kontrol ve Önleme Merkezi, karantina süresini 7 ila 10 gün olarak güncelledi Yağmur Aşık'ın Emre Aşık için tuttuğu iddia edilen kiralık katil: Benden hamile kaldı