Son Dakika Haberleri: Lokantacılar Odası'nda Çataldere Güven Tazeledi

Lokantacılar Odası'nda Çataldere Güven Tazeledi

2 yıl önce

Manisa’nın Alaşehir ilçesinde Lokantacılar Esnaf Odası’nda gerçekleştirilen ve 4 adayın yarıştığı seçimlerde mevcut başkan Yaşar Çataldere güven tazeledi.

Lokantacılar Odası'nda Çataldere Güven Tazeledi, System.String[]
Manisa'nın Alaşehir ilçesinde Lokantacılar Esnaf Odası'nda gerçekleştirilen ve 4 adayın yarıştığı seçimlerde mevcut başkan Yaşar Çataldere güven tazeledi.

Alaşehir Lokantacılar Esnaf Odası Olağan Genel Kurulu Ozan Düğün Salonunda yapıldı. Odaya kayıtlı 353 üyeden 326 üyenin katıldığı genel kurulda, yönetim kurulu seçimi yapıldı. 4 adayın yarıştığı seçimlerde mevcut başkan Yaşar Çataldere 163 oy olarak güven tazeledi. Diğer adaylar Mustafa Duymaz 66, Fevzi Artemel 60, Ramazan Taylan ise 31 oy alırken 6 oy da geçersiz sayıldı. Oda başkanlığına seçilen Yaşar Çataldere'nin yönetim kurulu; Emin Gündüz, Şefik Uslu, Emin Çelik, Aydın Karakuyu, Önder Kılınç ve İbrahim Genç isimlerinden oluşurken denetim kurulunda ise; İsmet Aydın, Mustafa Kale ve Erkan Akar isimleri yer aldı.

Seçimlerin ardından konuşma yapan başkan Yaşar Çataldere, "Dört dönemdir başkanlık görevini yürüttüğüm Lokantacılar Odası'nda beşinci dönemimiz olacak. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da meslektaşlarımızın beklentilerini tek tek dinleyerek çözüm üreteceğiz. Bizleri bu göreve yeniden layık gördüğünüz için teşekkür ederiz. Türk mutfağının birer temsilcileri olarak bu önemli görevi en iyi şekilde yerine getirmeye devam edeceğiz" dedi. - MANİSA6 Büyükşehirde Yapılan Ankette Dikkat Çeken Sonuçlar Köyün Kaderi Değişebilir! Kepçe ile Tarla Düzeltirken Tarihi Yapı Buldu Cem Yılmaz, Sosyal Medya Üzerinden Takipçisiyle Tartıştı!