Son Dakika Haberleri: Lüleburgaz'da Bir Avm'de Yangın Çıktı.

Lüleburgaz'da Bir Avm'de Yangın Çıktı.

3 ay önce

Lüleburgaz'da bir Avm'de yangın çıktı.

Lüleburgaz'da bir Avm'de yangın çıktı... Mahsur kalan vatandaşlar itfaiye ekipleri tarafından kurtarıldı KIRKLARELİ - Kırklareli'nin Lüleburgaz ilçesinde yer alan bir alışveriş merkezinde yangın çıktı. Çıkan yangın nedeniyle mahsur kalanlar itfaiye ve sağlık ekiplerinin müdahalesi ile kurtarıldı. Dumandan etkilenenlere ilk müdahale olay yerine sevk edilen sağlık ekiplerince yapılırken durumu ağır olanlar hastanelere sevk edildi.
Edinilen bilgilere göre olay Lüleburgaz ilçesinde İstanbul Caddesi üzerinde yer alan bir alışveriş merkezinde meydana geldi. Alışveriş Merkezi'nin alt katında bulunan Çocuk Oyun Alanı bölgesinde nedeni ilk anda tespit edilemeyen yangın meydana geldi. Kısa sürede dumanların tüm alışveriş merkezini sarması nedeniyle olay anında AVM içerisinde bulunanlar dumandan etkilendiler.
Olay yerine çok sayıda polis, itfaiye ve sağlık ekibi sevk edildi. Alışveriş Merkezi'nin üst katında mahsur kalanlar itfaiye araçlarının merdivenleri vasıtası ile kurtarıldı.

YORUMLAR


Traktörün Tekerinde Sıkışan Çocuğu Aks Ekipleri Kurtardı 14 Yaşındaki Kızla Metruk Fabrika Binasında Çıplak Yakalanan Sapık Tutuklandı

Sivas'ın Ayazı, Koca Kurdu Dondurdu