Son Dakika Haberleri: Mahmudiye Belediyesi ile Esküder Arasında İşbirliği Kararı

Mahmudiye Belediyesi ile Esküder Arasında İşbirliği Kararı

9 ay önce

Mahmudiye İlçe Belediye Başkanı İshak Gündoğan’ın Eskişehir Kültür Sanat Derneği (ESKÜDER) ziyaretinde, sanat alnında ortak çalışma yapılması yönünde işbirliği kararı alındı.

Mahmudiye Belediyesi ile Esküder Arasında İşbirliği Kararı, System.String[]
Mahmudiye İlçe Belediye Başkanı İshak Gündoğan'ın Eskişehir Kültür Sanat Derneği (ESKÜDER) ziyaretinde, sanat alnında ortak çalışma yapılması yönünde işbirliği kararı alındı.

Ziyarette bir konuşma yapan Belediye Başkanı Gündoğan, "Bizler belediye olarak yol, su, kanalizasyon ve çevre temizliği gibi işlerin yanı sıra da kültür sanat çalışmalarına da ağırlık veriyoruz. Eskişehir'imizin kültürüne, sanatına değer katan sivil toplum kuruluşlarına ve sizlere her zaman destek olmaya çalışıyoruz. ESKÜDER'in kültür ve sanat çalışmalarını yakından takip ediyoruz. Sizleri örnek çalışmalarınızdan dolayı kutluyorum" dedi.

ESKÜDER Başkanı Gazi Durusu ise, "ESKÜDER'i yakın tarihte kurmamıza rağmen sanatın her dalından sanatçılarımızla bir araya gelerek Eskişehir'imizin birliği, beraberliği, dirliği, kültürü, sanatı ve bilinen bilinmeyen yerel değerleri için çalışmalarımızı bütün gücümüzle devam ettiriyoruz. Mahmudiye Belediye Başkanı olarak ziyaret etmenizden dolayı bizlere güç kattınız. Belediye olarak yapacağınız her türlü kültür-sanat etkinliğine, sanatçılarımızla destek olacağız" diye konuştu.

Ziyaret sonunda Başkan Gündoğan, ESKÜDER Başkanı Durusu'ya plaket ve saat taktim etti. ESKÜDER Başkanı Gazi Durusu'da, Şair Ramazan Terzioğlu'nun Başkan Gündoğan'a hitaben yazdığı ve okuduğu akrostiş şiiri takdim etti. - ESKİŞEHİRGünlük Kiralık Evde Rezalet! Lise Öğrencisine İstismarda Bulunup Canlı Yayın Yaptı İmam Baba, Oğlunun Cenaze Namazını Kıldırdı

Son Dakika! Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, AİHM'nin Selahattin Demirtaş Kararını Değerlendirdi