Malatya'da Yılın İlk Bebeği Dünyaya Geldi - Son Dakika

Malatya'da Yılın İlk Bebeği Dünyaya Geldi

01.01.2018 01:49
Malatya'da Yılın İlk Bebeği Dünyaya Geldi

Malatya'da 2018 yılının ilk bebeği 00.05'de dünyaya geldi.

Malatya'da 2018 yılının ilk bebeği 00.05'de dünyaya geldi.

Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Beydağı Kampüsü'ndeki Kadın ve Çocuk Hastanesinde 3 kilogram ağırlığında doğan bebeğe "Sefa" adı verildi.

Dördüncü çocuğunu dünyaya getiren 39 yaşındaki Hülya Yiğit, gazetecilere yaptığı açıklamasında, "Mutluyum, çok şükür çocuğum sağlıklı doğdu. 2018 yılından beklentimiz, sağlıklı, huzurlu ve barış içinde geçmesi. Dünyada barış olmasını temenni ediyorum, çocuklar sefalet çekmeden, sağlıklı ve huzurlu büyüsün istiyorum." diye konuştu.

Baba İrfan Yiğit ise 14 yıllık evliliklerine 4 çocuk sığdırdıklarını belirterek, "2018 yılını mutlu, huzurlu ve sağlıklı şekilde geçirmeyi temenni ediyoruz." dedi.

Kadın Doğum Uzmanı Dr. Barış Çıplak da bebeğin normal doğumla dünyaya geldiğini ifade ederek, yeni yılın ilk bebeğinin doğumunu gerçekleştirdiği için mutlu olduğunu belirterek, aileye sağlık ve mutluluk diledi.

Malatya TSO'dan başarıya plaket Malatya TSO'dan başarıya plaket Son dakika! Malatya'da uyuşturucu operasyonu: 13 tutuklama Son dakika! Malatya'da uyuşturucu operasyonu: 13 tutuklama Malatya merkezli uyuşturucu operasyonuna 13 tutuklama Malatya merkezli uyuşturucu operasyonuna 13 tutuklama
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Malatya'da Yılın İlk Bebeği Dünyaya Geldi - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement