Son Dakika Haberleri: Manisa'da Hande Yener ve Murat Dalkılıç'lı Kurtuluş Coşkusu

Manisa'da Hande Yener ve Murat Dalkılıç'lı Kurtuluş Coşkusu

3 ay önce

MANİSA'nın düşman işgalinden kurtuluşunun 95'inci yıldönümü kutlamaları, Büyükşehir Belediyesi'nin katkılarıyla gerçekleştirilen ünlü pop şarkıcıları Hande Yener ve Murat Dalkılıç konseri ile zirve yaptı.

Manisa'da Hande Yener ve Murat Dalkılıç'lı Kurtuluş Coşkusu, System.String[]
MANİSA'nın düşman işgalinden kurtuluşunun 95'inci yıldönümü kutlamaları, Büyükşehir Belediyesi'nin katkılarıyla gerçekleştirilen ünlü pop şarkıcıları  Hande Yener ve  Murat Dalkılıç konseri ile zirve yaptı. Binlerce kişi, konseri keyifle izledi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından kentin düşman işgalinden kurtuluşunun 95. yıldönümü için Şehzadeler İlçesi Cumhuriyet Meydanı'nda halk konseri düzenlendi. Ünlü pop şarkıcıları  Hande Yener ile  Murat Dalkılıç'ın sahne aldığı konseri, binlerce kişi izledi.  Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı  MHP'li  Cengiz Ergün, Tugay Komutanı Albay Güven Dere, İl  Jandarma Komutanı Tuğgeneral  Erhan Can da konseri eşleriyle birlikte izledi.

Konserde ilk sahne alan  Murat Dalkılıç, seslendirdiği parçalarıyla hayranlarını coşturdu. Genç popçu, sevilen şarkılarını Manisalı hayranlarıyla birlikte seslendirirken, enerjisi ve sahne performansıyla meydanı inletti.

Dalkılıç'tan sonraya sahneye çıkan  Hande Yener sahne performansıyla dikkat çekti. Yeni şarkılarının yanı sıra ilk albümünden bu yana dillerden düşmeyen parçalarını da seslendiren Yener, hayranların gönüllerini bir kez daha fethetti. Yaklaşık 1 saat sahnede kalıp, şarkılarını seslendiren Yener,  Manisa'da olmaktan mutlu olduğunu belirterek, alanı dolduran hayranlarına teşekkür etti.

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı  Cengiz Ergün, kentin kurtuluş gününde sahne alan her iki sanatçıya ayrı ayrı çiçek ve sepet içerisinde mesir macunu hediye etti.

- Manisa
Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!


Park Ettiği Yeri Unutan Sürücü, Aracını 20 Yıl Sonra Aynı Yerde Buldu Yıldız Tilbe'den Dinleyenleri Kendinden Geçiren Performans
Kırmızı Listedeki PKK'lı Hülya Eroğlu'nun Son Sözleri Ortaya Çıktı: Sıkışıp Kaldık