Mario Lemina, sakatlık eleştirilerine fena patladı: Pişman olacaksınız - Son Dakika

Mario Lemina, sakatlık eleştirilerine fena patladı: Pişman olacaksınız

Galatasaray ile kiralık sözleşmesi sona eren Mario Lemina, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla sürekli sakatlandığına ilişkin yapılan eleştirilere yanıt verdi. Gabonlu yıldız yaptığı açıklamada, her zaman fedakarlık yapan biri olduğunu ifade ederken, eleştiri yapanlara, "Pişman olacaksınız" dedi.

Mario Lemina, instagram'dan kendisini eleştirenlere yanıt verdi.

Galatasaray ile kiralık sözleşmesi sona eren Lemina, "İyi futbolcu ama sürekli sakatlanıyor. Benim için bunu diyorlar. Gelecek yıl göreceğiz. Beni bir daha takip etmeyin. Size söz veriyorum pişman olacaksınız. Ben her zaman fedakarlık yapan biriyim. Bunlar için endişelenmeyin. Diğerlerine sevgiler" dedi.

"BEN SİZİN HAYATINIZ HAKKINDA KONUŞMAM"

Gabonlu futbolcu, "Futbol oynamak istiyorsam, bu benim tercihim. Ev almak istiyorsam, bu benim tercihim. Şarkı söylemek istiyorsam, bu benim tercihim. Öyleyse... Ben sizin hayatınız hakkında konuşmam" diyerek sözlerini noktaladı.

26 yaşındaki Lemina, geçen sezon Galatasaray formasıyla 28 maça çıktı ve 1 gol attı.

Mario Lemina, sakatlık eleştirilerine fena patladı: Pişman olacaksınız

Haber Yayın Tarihi: 09.08.2020 09:43

Son Dakika Spor Mario Lemina, sakatlık eleştirilerine fena patladı: Pişman olacaksınız - Son Dakika Spor

YORUMLAR (2)

Son Dakika

Sosyal medyadan intihar edeceğini paylaşan genç, kayalıklardan atlayarak yaşamına son verdi Sharon Stone, öpüştüğü aktörler içinde en iyisi olarak Robert de Niro'yu ilk sıraya koydu Bill Gates, koronavirüs salgınının 2022'de sona erebileceğini söyledi Modifiye tutkunu genç, 60 bin TL'ye mal ettiği Doğan SLX'i 120 bin TL'ye sattı Koronaya yenik düşen Şehri ebenin cenazesi, hastaneden meslektaşlarının gözü önünde çıkartıldı Son Dakika! Ümitcan Uygun'un annesinin sır ölümüyle ilgili ilk rapor: Elinde barut izine rastlandı Anayasa Mahkemesi Başkanı, İçişleri Bakanı'nın meydan okumasına Mevlana'dan alıntı yaparak cevap verdi Kardeşinden mesaj gelince harekete geçen abi gittiği yerde kardeşinin son anlarına tanık oldu