Marmara Bölgesi'nde Kuvvetli Yağış Uyarısı - Son Dakika
Güncel

Marmara Bölgesi'nde Kuvvetli Yağış Uyarısı

Marmara Bölgesi\'nde Kuvvetli Yağış Uyarısı

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Marmara Bölgesi için bugün öğleden sonra kuvvetli yağış uyarısı yaptı. Kırklareli, Edirne, Tekirdağ çevrelerinde yerel olarak kuvvetli sağanak ve gök gürültülü yağış beklendiği belirtilirken, sel, su baskını, yıldırım ve ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli olunması gerektiği vurgulandı.

22.11.2023 13:09
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Kırklareli, Edirne ve Tekirdağ çevresinde kuvvetli sağanak bekleniyor.

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan uyarıda, öğleden sonra Kırklareli ile Edirne'nin güney ve doğusunda, akşam saatlerinden itibaren iç kesimleri başta olmak üzere Tekirdağ çevrelerinde yerel kuvvetli sağanak ve gök gürültülü sağanak beklendiği bildirildi.

Açıklamada sel, su baskını, yıldırım, ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması istendi.

Rize ile Artvin'de yarın kuvvetli yağış bekleniyor

Meteoroloji'den yapılan açıklamaya göre yarın öğleden sonra ise Rize çevreleri ile Artvin'in kuzey ilçelerinde kuvvetli sağanak bekleniyor.

Yağışların 1400 metre üzeri yüksek kesimlerde kuvvetli kar yağışı şeklinde olacağının tahmin edildiği, kuvvetli yağışlarla birlikte sel, heyelan, su baskını, yüksek kesimlerde buzlanma, ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerektiği belirtildi.

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Marmara Bölgesi'nde Kuvvetli Yağış Uyarısı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement