Son Dakika Haberleri: Masder Bağımlılıkla Mücadeleye Başladı

Masder Bağımlılıkla Mücadeleye Başladı

6 gün önce

Manisa Bağımlılığı Önleme ve Sağlıklı Yaşam Derneği (MASDER) tarafından hayata geçirilen İçişleri Bakanlığı Dernekler Dairesi Başkanlığının da desteklediği, Yüz Akı 100 Genç Projesi'nin tanıtımı yapıldı.

Masder Bağımlılıkla Mücadeleye Başladı, System.String[]
 Manisa Bağımlılığı Önleme ve Sağlıklı Yaşam Derneği (MASDER) tarafından hayata geçirilen İçişleri Bakanlığı Dernekler Dairesi Başkanlığının da desteklediği, Yüz Akı 100 Genç Projesi'nin tanıtımı yapıldı.


 Yunusemre ilçesindeki bir otelde gerçekleştirilen tanıtım toplantısında konuşan dernek başkanı Şule Uygur, madde kullanım yaşının 9 -13 yaş aralığına indiğini belirterek, mücadelelerinin devam edeceğini söyledi.


Çağın en büyük sorunlarından biri olan bağımlılığın gençliği tehdit ettiğini kaydeden Uygur, "Madde ve davranış bağımlılığı ülkemizi ve Manisa'mızı tehdit eder bir hal almıştır. Bağımlılıklar yalnız bireysel değil aynı zamanda sosyal bir sorun teşkil etmektedir. Bu sebeple konuya bir kadın, bir anne olarak hassasiyetle ve önemle yaklaşmak gerektiğine inanıyorum. Bağımlılık yapıcı maddeler insanın sağlığını, bağımlılık haline gelen davranışlar ise insanın boş vaktini hedef almaktadır." dedi.


Projenin hedeflerini aktaran proje koordinatörü Derya Deniz Güven de proje hakkında bir sunum gerçekleştirdi.Son Dakika! AK Parti-MHP'nin Hazırladığı İttifak Yasası Teklifi Meclis'e Sunuldu Yoğunluk Nedeniyle Askıya Alınan Şehit Listesi Sorgulama Sistemi Yeniden Açıldı

Gelin-Kaynanalı Uyuşturucu Çetesi Çökertildi "Afrin Merkeze Girildi" Fotoğrafını Paylaşan AFP Muhabiri, Esad'ın Sıkı Destekçisi Çıktı