MasterChef Türkiye'nin 60. bölüm fragmanı yayınlandı! Walison Fonseca, yarışmaya geri döndü - Son Dakika

MasterChef Türkiye'nin 60. bölüm fragmanı yayınlandı! Walison Fonseca, yarışmaya geri döndü

21.09.2020 08:26

Dün akşam eleme bölümüyle ekrana gelen MasterChef Türkiye'ye yedeklerden bir yarışmacı dahil oldu. İlk eleme turlarında sempatik tavırlarıyla kısa sürede tanınan Walison Fonseca, haftalar sonra ana kadroya katıldı.

TV8 ekranlarının sevilen yarışma programı MasterChef Türkiye, dün akşam eleme bölümüyle ekrana geldi. Berker, Selin ve Tanya'nın elemeye kaldığı yarışmaya 1 hafta önce dahil olan Selin veda etti. 60. bölüm fragmanının yayınlandığı MasterChef Türkiye'ye eski yarışmacılardan Waliso Fonseca geri döndü.

WALISON FONSECA KİMDİR?

Brezilyalı Walison Fonseca, Santos Sao Paulo doğumlu ve 35 yaşındadır. 18 yıl oyuncu ve model kariyerinde uluslararası alanda başarılı işler yapan Walison; Meksika, ABD ( Miami, NYC, Los Angeles), İtalya (Milano), Kore ve diğerleri gibi 4'ten fazla ülkede yaşadı. Melisa Pınar ile evli olan ve Türkiye'de yaşayan Walison Fonseca'nın 11 yaşında Amaya adında bir çocuğu var.

MasterChef Türkiye'nin 60. bölüm fragmanı yayınlandı! Walison Fonseca, yarışmaya geri döndü
MasterChef Türkiye'nin 60. bölüm fragmanı yayınlandı! Walison Fonseca, yarışmaya geri döndü

Son Dakika Magazin MasterChef Türkiye'nin 60. bölüm fragmanı yayınlandı! Walison Fonseca, yarışmaya geri döndü - Son Dakika Magazin

YORUMLAR (17)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Azerbaycan'ın şehit düşen milli kahramanı Albay Şükür Hemidov: Askerlerim hep topraklarımızı ne zaman kurtaracağız diye soruyordu Son Dakika! Hezimetin faturası ona kesildi: Ermenistan askeri istihbarat biriminin başkanı General Hovanes görevden alındı İYİ Partili vekilden Ankara'yı karıştıracak iddia: Partiden birinin sarayla ilişkisi var, koalisyon için mutabakata varılacak Yarın açılışı yapılacak Mecidiyeköy-Mahmutbey metro hattı böyle test edildi Korona tedavisi gören İmamoğlu'ndan metro müjdesi: 28 Ekim'de açılıyor, 10 gün ücretsiz olacak Muharrem İnce: Memleket Hareketi'nin kurucularını bir iki gün içinde açıklayacağım Çukur dizisinde, şüpheli şekilde ölü bulunan Aleyna Çakır'ın yaşadıkları canlandırıldı Oltasına takılan 27,5 kilo ağırlığındaki sazanı suya bırakıp gönülleri fethetti