Son Dakika Haberleri: Mavişehir "Mıami" Gibi

Mavişehir "Mıami" Gibi

6 yıl önce

Dünyanın en geniş katılımlı kurumlar arası Dragon boat yarışı "Dragon Cup Turkey"nin İzmir ayağı bu yıl da Karşıyaka'da gerçekleşti.

Mavişehir
Dünyanın en geniş katılımlı kurumlar arası Dragon boat yarışı "Dragon Cup Turkey"nin İzmir ayağı bu yıl da Karşıyaka'da gerçekleşti.

Mavişehir sahili hafta sonunda ABD'nin en renkli kenti Miami'nin sahillerini aratmadı. Dünyanın en geniş katılımlı kurumlar arası Dragon boat yarışı "Dragon Cup Turkey"nin İzmir ayağı bu yıl da Karşıyaka'da yapıldı. İzmir'in önde gelen 20'yi aşkın kurumunun kürek takımının Körfez'deki kıyasıya yarışını sahilden izleyen binlerce kişinin heyecanı ve eğlenceleri renkli görüntülere yol açtı.

Karşıyaka Belediyesi işbirliğiyle, Türkiye Kano Federasyonu izin ve denetiminde gerçekleştirilen "Dragon Cup Turkey" için hafta sonunda Mavişehir sahilinde buluşan binlerce insan, hem eğlendi, hem kıyasıya bir çekişmenin heyecanını yaşadı.

Karşıyaka Belediyesi tarafından yaptırılan Mavişehir Meydanı'nda düzenlenen yarışların deniz kısmında kıyasıya bir heyecan yaşanırken, kara kısmında ise renkli görüntüler yaşandı. 2 gün süren etkinlikler, kostüm yarışmaları ve dans gösterileri ile renklendi.

-KARŞIYAKA TAKIMINDAN ANLAMLI MESAJ-

Dragon Cup Turkey'in İzmir ayağında yarışan Karşıyaka Belediyesi kürek takımı ise, anlamlı bir mesaj vermek üzere çıktı yarış parkuruna, Son yıllarda artış gösteren Meme Kanseri'ne dikkat çekmek amacıyla yarışlara katılan Karşıyaka takımı, gün boyunca sahilde, bu konuda bilgilendirmelerde bulundu. - AnkaraErdoğan'ın Mitinglerde Söylediği Şarkıya Kayahan'ın Eşi İpek Acar'dan İlk Yorum: Gurur Duyduk Fatih Portakal "Bir Araştırma Oranı Geldi" Deyip Çağrıda Bulundu İmamoğlu, Yenikapı Mitingi Düzenlendiği Esnada Elindeki Son Anketi Duyurdu